Strona 10 z 162 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 1613

Wątek: [Sergiusz] Moja droga

  1. #91
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Siedziałem cicho bo byłem zdziwiony ponieważ oświadczyłeś wcześniej, że nie zabierasz głosu w tym temacie: http://www.canon-board.info/showpost...6&postcount=59 a teraz w dodatku przyznajesz się do tego, że Twoje wypowiedzi są zakłamane czyli, szczere inaczej. Wybacz o ile pierwszą zignorowałem to na kolejne musiałem odpowiedzieć. Nie wiem co jest gorsze według Ciebie, lekka nutka uszczypliwości czy odrobina? Kłamstwa.

  2. #92
    Uzależniony Awatar Paenka
    Dołączył
    Mar 2008
    Wiek
    39
    Posty
    727

    Domyślnie

    Ooo nie zgodzę się, że zdjęcie jesienne musi być kolorowe......zbytprosto Kamil postrzegasz świat chyba..
    Tzn. tak teoria mówi o praktykę mnie nie pytajcie;p

    TU możesz przypuścić atak odwetowy, nie krępuj się

  3. #93
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    58

    Domyślnie

    Ooo nie zgodzę się, że zdjęcie jesienne musi być kolorowe......zbytprosto Kamil postrzegasz świat chyba..
    Nie pisze że musi. Ale jednak COŚ jesiennego w JESIENNYM zdjęciu musi być. W tym ujęciu chociaż kolor mógłby być...

    Siedziałem cicho bo byłem zdziwiony ponieważ oświadczyłeś wcześniej, że nie zabierasz głosu w tym temacie: http://www.canon-board.info/showpost...6&postcount=59 a teraz w dodatku przyznajesz się do tego, że Twoje wypowiedzi są zakłamane czyli, szczere inaczej. Wybacz o ile pierwszą zignorowałem to na kolejne musiałem odpowiedzieć. Nie wiem co jest gorsze według Ciebie, lekka nutka uszczypliwości czy odrobina? Kłamstwa.
    Ciekawość mnie zżerała, co będzie jeśli napiszę "Och! Ach!".. Teraz już wiem

    Komentując pozytywnie, zyskujesz przychylność, komentując niepozytywnie, zawsze jest się w błędzie, ewentualnie ktoś będzie uszczypliwy, ubliżał, wyśmiewał. EOT

  4. #94
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    Widzę Kamil, że obecność w mojej galerii dobrze Ci robi. Zaczynasz kombinować, szukasz kolorów jednym słowem powoli bo powoli ale...
    Rozwijasz się! :-D

  5. #95
    Zablokowany
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    58

    Domyślnie

    Ty za to kombinujesz, szukasz czegoś, czego tutaj nie ma

  6. #96
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie

    O! Jesteś w wielkim błędzie. Znalazłem już kilka prawdziwych perełek.:-D

  7. #97
    MET
    Guest

    Domyślnie

    to jesienne
    na początku myślałem, że to są drzewa na lekkim wzniesieniu wśród których przelatuje "tona" liści...
    bardzo fajne

  8. #98
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie Buraki latoś obrodzili Epizod XIV


    Tak mnie jakoś ostatnie wydarzenia na Forum zainspirowały, że postanowiłem sięgnąć do prawdziwej fotograficznej sztuki tworząc e- pokowe dzieło. Może jest trochę nostalgiczne ale w samym tytule jest sporo nadziei. Sztuka jest zamknięta w kwadracie do tego ramki jak znalazł. W ramach może trochę za mało ziarna ale czasem trzeba łamać konwenanse. :-D

  9. #99
    Początki nałogu Awatar Adso
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Skoczów, Bielsko-Biała, Cieszyn
    Wiek
    66
    Posty
    310

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kamil Wolski Zobacz posta
    Wiesz. Jesień to mi się kojarzy z kolorami a nie czernią i bielą. Czepiasz się wszystkich dookoła, a jak ktoś skrytykuje ciebie, od razu stajesz sie uszczypliwy. Jak napisalem ze poprzednie zdjecie, mimo ze nie bylo, 'jest swietne' cicho siedziales.
    Sergiusz swoją uszczypliwość lubi ilustrować jedynie to usprawiedliwia wstawianie niektórych fotek. Zastanawiam się czy ma jakikolwiek sens ich komentowanie. A z kolei komentowanie fotek "nie ilustracyjnych" kończy się zazwyczaj wymianą złośliwości. Jaki to ma sens?

  10. #100
    Pełne uzależnienie Awatar Sergiusz
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    mazowiecka wioska
    Posty
    2 708

    Domyślnie


    Zastanawiam się...


    Jak mam rozpoznać w momencie robienia zdjęcia...


    Czy będzie z niego fota ilustracyjna czy nie?

Strona 10 z 162 PierwszyPierwszy ... 891011122060110 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •