Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 91

Wątek: Canon 1N RS/ EOS 3/ 1V HS...

  1. #61
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    24

    Domyślnie

    1400, ale nie jestem pewna.
    Poza tym nie było zdjęć, ani przebiegu.

  2. #62

    Domyślnie

    Nie moja aukcja i nie promuję ale tu jest ciekawy egzemplarz EOS 1V.
    Czy można wierzyć w przebieg nie wiem - ale jak dokonywałem zakupu swojego EOS 3 to przebieg był podany przez sprzedającego również na niskim poziomie i się akurat sprawdziło bo wg serwisu na Żytniej migawka klapnęła 5200 razy.
    Amatorsko: cyfrowo i analogowo

  3. #63
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    24

    Domyślnie

    Już niedługo stanę się szczęśliwym posiadaczem 1V. Zakupiony w inter foto w Warszawie, przebieg 135 rolek, cena 2 tys.

    Już się nie mogę doczekać przesyłki.

    Dziękuję za pomoc!

  4. #64
    Bywalec
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    96

    Domyślnie

    Z Eosa 1V napewno będziesz bardzo zadowolony, używam go od wielu lat i ani razu mnie nie zawiódł. Jeśli masz dużą dłoń to polecam zakup Booster-a PB-E2. Jest na 8 baterii paluszków. Zalety - poprawia bardzo uchwyt i wszędzie takie zasilanie dostaniesz, nawet w "dzikich" miejscach w których dostęp do oryginalnej baterii jest niemożliwy. Pozdrawiam.

  5. #65
    Grzeczny i układny podpis Awatar Merde
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    44
    Posty
    7 756

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marbudzyk Zobacz posta
    Z Eosa 1V napewno będziesz bardzo zadowolony, używam go od wielu lat i ani razu mnie nie zawiódł. Jeśli masz dużą dłoń to polecam zakup Booster-a PB-E2.
    Obawiam się że aparat z gripem będzie za duży, chyba że koleżanka werusq pracuje w kuźni
    I don't pretend to understand Brannigan's Law. I merely enforce it

  6. #66
    Początki nałogu Awatar mrek
    Dołączył
    Aug 2004
    Miasto
    Miasto
    Posty
    331

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez marbudzyk Zobacz posta
    .... Jeśli masz dużą dłoń to polecam zakup Booster-a PB-E2....
    mam wrażenie że jest odwrotnie. Parę analogowych jedynek miałem i jakoś nigdy z małym gripem na baterie 2CR5. Dopiero niedawno zakupiony 1v ma w komplecie booster + wymienny mały grip. Wyleczyłem się z jego używania gdy bateria 2CR5 padła przy drugiej rolce filmu. Na szczęście sesja była w Zakopanym wiec w każdym kiosku mają tam takie (choć zleżałe) baterie dla ceprów.
    Koleżance z Krakowa polecam tylko boster. Ergonomia nie do zastąpienia. Za cenę wagi oczywiście.
    Zresztą za 2 tys. to chyba musiał mieć booster, nie?
    Pozdrawiam
    Marek
    -----------
    canon user

  7. #67
    Bywalec
    Dołączył
    May 2009
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    53
    Posty
    96

    Domyślnie

    Przepraszam za gafę - dopiero zobaczyłem że "kolega" werusq to jest Koleżanka
    Mam jeszcze jedną radę apropos Twojego zakupu - sprawdź sama przebieg tego aparatu i zobacz czy działa OK z lampą błyskową. Kolega zakupił EOSa 1N właśnie w interfoto i okazało się że jest problem z synchronizacją lampy. Niestety okazało się to dopiero po dłuższym czasie od zakupu i niestety sprzedawca nie poczuwał się do odpowiedzialności, bo jak twierdzili - "miał pan czas na sprawdzenie". Nie wiem dokładnie co tam było ale sprzęt wylądował w serwisie. Mam nadzieję że moja rada pozwoli Ci uniknąć takiej niespodzianki
    Pozdrawiam.

  8. #68
    Cenzor Awatar MacGyver
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    46
    Posty
    7 043

    Domyślnie

    Koleżanki i koledzy, litości, nie kupuje się w Interfoto używanego sprzętu wysyłkowo, bez uprzedniego "obmacania", wystarczy poczytać tu: http://canon-board.info/showthread.php?t=19130
    Wujek Google znajduje jeszcze więcej ciekawych opinii na ich temat, ba, znajduje je od ładnych kilku lat.
    Cztery czarne eosy, pół-eos i pentax... a dokładniej to tutaj

  9. #69
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    24

    Domyślnie

    Przebieg i stan aparatu sprawdzał znajomy w Warszawie, ale jak przyjdzie przesyłka to nie omieszkam sama sprawdzić
    Dzięki za uwagę o lampie, bo jak coś pewnie wyszłoby dopiero w praniu

  10. #70
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2011
    Miasto
    Kraków
    Posty
    24

    Domyślnie

    Aparat doszedł, wygląda w miarę, lampa działa (ale nie moja xD), ogólnie bez zarzutów.

    Muszę go jeszcze rozpracować, bo na co dzień focę 50D

    Boostera i gripa nie ma. Nie ma instrukcji, a tak zapakowali, że nie wiedziałam, czy go kiedyś wydobędę...

    Ma ktoś może instrukcję?

Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •