Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 135

Wątek: Opinie o Interfoto

  1. #1

    Domyślnie Opinie o Interfoto

    Proszę o opinie na temat sklepu http://www.interfoto.com.pl. Przymierzam sie do zakupu 350d.
    zastanawialem się jeszcze nad Fotorex ale na prawie kazdym forum foto jest post tego samego użytkownika - który został oszukany?!

    Jak sprawdzić ile aparat zrobił zdjęć? Jest to wiarygodne, czy jak się ktoś odrobinę zna to bezproblemu to wyzeruje.

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Jac
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    W-wa/Bielany
    Posty
    4 813

    Domyślnie

    tu jest pare opini o interfoto - <ciach link> nie ma opini byl link (jeszcze poszukam)

    z mojego doswiadczenia - jak sie nie znasz dobrze na sprzecie to tam nie kupuj

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    48
    Posty
    1 696

    Domyślnie

    można trafić na okazję (mój pentax 67 jest właśnie z interfoto i jest ok) ale można mic też pecha..... generalnie gdy piszą że jest jak nowy to znaczy że ma jakies minimalne ślady używania, jeśli jest U/N to znaczy że jest używane, a jesli jest U to znaczy że sprzęt jest mocno jeżdżony
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  4. #4
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    32

    Domyślnie

    No i ceny mają takie konkretne

    myślę, że można znaleźć taniej.

    Na pewno jednak zasługują (w mojej ocenie) na 4+ z obsługi - kilka razy kupowałem u nich i zawsze było sprawnie i miło.

    tomisiek

  5. #5

    Domyślnie

    body 350d nie ma w ofercie, ale napisałem maila, sprzedawca twierdzi, że jest nowy nie używany. Pytanie tylko, czy można mu zaufać, czy lepiej trochę drożej w fotoplanet, który ma sporo pozytywnych opinii?

    Jac jakie doswiadczenia masz na mysli?
    Ostatnio edytowane przez AdamAGP ; 29-01-2007 o 18:38

  6. #6
    Zablokowany
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    109

    Domyślnie

    Kupowałem dwa razy. Działają dość szybko, z dużą wolą sprzedania sprzętu - stąd i dobry, i częsty kontakt. Nie mam powodów do narzekania, a wybór używanego sprzętu imponujący.

  7. #7
    Dopiero zaczyna Awatar vasco
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    londynowo
    Posty
    39

    Domyślnie

    Facet jest znany z tego ze zawyza ocene uzywanego sprzetu - 'nowy bez pudelka' jest tak naprawde malo uzywany ale wyglada na nowy; 'prawie jak nowy' oznacza juz ze sladami uzytkowania itd...

    Ja raz kupilem u niego obiektyw oznaczony 'prawie jak nowy' i dostalem z piekna dziura na przedniej soczewce, po telefonie bez zadnych pytan byla zamiana na inny egzemplarz - czyli wiedzial co wyslal do mnie
    A ten drugi juz nie byl tak nowy jak poprzedni ale juz sobie odpuscilem.
    Nie kupilbym u niego nic przez internet.

  8. #8
    Uzależniony Awatar Viracocha
    Dołączył
    Jan 2004
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    853

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez vasco Zobacz posta
    Facet jest znany z tego ze zawyza ocene uzywanego sprzetu - 'nowy bez pudelka' jest tak naprawde malo uzywany ale wyglada na nowy; 'prawie jak nowy' oznacza juz ze sladami uzytkowania itd...

    Ja raz kupilem u niego obiektyw oznaczony 'prawie jak nowy' i dostalem z piekna dziura na przedniej soczewce, po telefonie bez zadnych pytan byla zamiana na inny egzemplarz - czyli wiedzial co wyslal do mnie
    A ten drugi juz nie byl tak nowy jak poprzedni ale juz sobie odpuscilem.
    Nie kupilbym u niego nic przez internet.
    Mam podobne odczucia. Osobiście nic nie kupiłem w tym sklepie i nie zamierzam, po tym jak mój kumpel dostał sprzęt, który miał nie mieć żadnych śladów używania, a wyglądał ... no cóż, na pewno nie tak jak zapewniał sprzedawca.

  9. #9
    Dopiero zaczyna Awatar vasco
    Dołączył
    Jan 2007
    Miasto
    londynowo
    Posty
    39

    Domyślnie

    Firma dziala od wielu lat to i ma wielu zadowolonych jak i niezadowolonych klientow.
    Swego czasu miala najwiekszy wybor uzywanego sprzetu po przyzwoitych cenach wiec sporo ludzi tam kupowalo.
    Bardzo wiele opinii znajdziesz na pl.rec.foto i pl.rec.foto.cyfrowa.
    Ja nie kupilbym nic czego nie pomacalbym przed zaplaceniem. Nie wiem czy ma sklep ale jest zawsze obecny w stodole.

  10. #10
    Uzależniony Awatar towersivy
    Dołączył
    Mar 2005
    Miasto
    WLKP-Krotoszyn
    Posty
    992

    Domyślnie

    Wiem ze to opinie o interfoto sam tam nic nie kupowałem mam kumpla który tam brał on był zadowolony ja bym nie był, myślę że lepiej sprzęt przed kupnem obejrzeć, kumpel zwracał też 1 towar i z tym również nie było problemu ale lepiej się przejść i oblukać.

    Pzdr.

Strona 1 z 14 12311 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •