Strona 38 z 48 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 478

Wątek: jak przedłużyć off-shoe do 2-3m. ?

  1. #371
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2005
    Miasto
    Wrocław
    Wiek
    44
    Posty
    2 655

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
    A czy mozna na tym przewodzie wylaczyc w jednej lampie blysk i uzywac tylko lampy jako wspomagacza AF, a druga lampe nastawic jako blysk i jeszcze master do slava.
    NAjbardziej mi na tym zalezy zeby na aparacie miec tak zwana stopke przelotowa. Na stopce aparatu jakas lampa lub st-e2 - do wspomagania AF na 10m, ale jednoczesnie miec wyprowadzone E-TTL na bok do przedluzacza. I tez myslalem o tym przewodzie.
    tak nie da rady, obie lampy na tym przewodzie sa traktowane jako jedna, przykladowo jak wylaczymy jedna lampe ale pozostawimy ja na przewodzie to aparat podczas robienia zdjec sie wiesza

    taka konfiguracje jak Ty chcesz uzyskasz chyba tylko z nowymi pocketwizardami
    Moje wątki na forum: sport | fashion
    | R5 | 5D3 | 16-35L II | Sigma 24 Art | Sigma 50 Art | Sigma 105 Art | Sigma 120-300 2.8 OS |

  2. #372

    Domyślnie

    Panowie powiedzcie co robie nie tak.
    Podłączyłem kabelki kazdy z kazdym, w kabelku od ps2 zostawiłem jeden luzem - czarny. wyglada to tak:

    I nadal nie działa ettl tylko wali pełnym błyskiem.
    co jest zle??

  3. #373
    Uzależniony Awatar blum
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    świętokrzyskie
    Wiek
    41
    Posty
    509

    Domyślnie

    Nie masz gdzieś miernika, żeby sprawdzić czy wszystko jest dobrze połączone?

  4. #374

    Domyślnie

    Własnie nie mam. Kabelki sa prawidłowo połaczone i do tego solidnei przylutowane.
    Moze ten kabelek jest trafiony?? juz sam nie wiem

  5. #375
    dretan
    Guest

    Domyślnie

    Pod 580 EX II by nie było stresu OC-E2 czy OC-E3 bo tak naprawdę ktoś wspomniał o problemie z OC-E3, ktoś inny nie potwierdził i tak na 100% to lekko zgłupiałem.

  6. #376

    Domyślnie

    Juz jest ok, zrobiłem według patentu innego uzytkownika.
    Chodzi oto zeby nie zostawiac jednego luzem tylko podłaczyc z jakims sasiadujacym i wtedy mamy 5:5 Teraz wszytko ładnie cyka Po podłaczeniu przedłuzki 3m rowniez.

  7. #377
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Można zostawić, ale jak jest jeden dodatkowy, to można podłączyć dwa do jednego. Gdzieś było pisane, że żyła od "oprawki" (ta nie od pinów) nie powinna zostać sama, bo to najczęściej ona nie styka.

  8. #378

    Domyślnie

    witam posiadam c 40d, metza 58 af-1 i chcialbym to jakos polaczyc, czy ktos z Was moze uzywa takiego kabelka: http://www.jabbafoto.pl/opis/327384/...html#producent, w opisie niby jest, ze wyzwala lampy metza, ale wyczytalem w tym watku, ze wystepuja problemy przy dlugich kablach.

  9. #379
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Apr 2006
    Miasto
    Śląsk
    Wiek
    42
    Posty
    2 348

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez krystian123 Zobacz posta
    czy ktos z Was moze uzywa takiego kabelka: http://www.jabbafoto.pl/opis/327384/...html#producent, w opisie niby jest, ze wyzwala lampy metza, ale wyczytalem w tym watku, ze wystepuja problemy przy dlugich kablach.
    mam, uzywam, problemow nie stwierdzilem

    nie mam wprawdzie metz'a ale na 580exII wszystko smiga az milo :-)

  10. #380
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Oct 2006
    Wiek
    43
    Posty
    2 254

    Domyślnie

    Co to 5m, skoro przerobiona podrobka 30metrow smiga az milo

Strona 38 z 48 PierwszyPierwszy ... 283637383940 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •