Strona 77 z 263 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 761 do 770 z 2625

Wątek: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

  1. #761
    Bywalec
    Dołączył
    Apr 2015
    Posty
    105

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Tylko nie przestawaj myśleć

  2. #762

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez PiKa Zobacz posta
    Tylko nie przestawaj myśleć
    O to się nie trzeba martwić. Przestałem kilka lat temu jak kupiłem Sony ;-)

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  3. #763
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 724

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Proszę czego to się można dowiedzieć czytając forum. To mając Sony już nawet myśleć nie trzeba.... no, no wiedziałem że coś mnie ominęło .

    BTW: ja jednak ciągle robię coś nie tak, bo jako użytkownik alfy od kilku lat nie mogę się przyzwyczaić do ergonomii tego czegoś i ciągle jednak muszę myśleć gdzie coś nieintuicyjnie poumieszczali - no ale ja zawsze byłem inny i to pewnie dlatego ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  4. #764
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Czasem szkoda mi nikoniarzy, tam jakoś mniej guru playstation ciągle tylko olek fuji.

  5. #765

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Proszę czego to się można dowiedzieć czytając forum. To mając Sony już nawet myśleć nie trzeba.... no, no wiedziałem że coś mnie ominęło .
    Hm, mam nadzieję, że zrozumiałeś ironię... ;-)

    p,paw
    https://pawel.online | R5 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Huta od środka

  6. #766
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 724

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Czasem szkoda mi nikoniarzy, tam jakoś mniej guru playstation ciągle tylko olek fuji.
    Może dlatego że jest zdecydowanie mniej użytkowników szkieł Nikona i puszek Sony ...
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #767
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 268

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Pożyjemy, zobaczymy co nam przyszłość przyniesie. Jak na razie dla siebie nie widzę nic co przekonałoby mnie do zmiany moich kilkuletnich puszek. Najpierw poczekamy do lutego, potem do wakacji a później do grudnia i zapewne nic się za bardzo nie zmieni, bo w rewolucję na miarę pierwszych dobrych cyfrowych matryc nie liczę.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  8. #768
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 724

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    .... bo w rewolucję na miarę pierwszych dobrych cyfrowych matryc nie liczę.
    No niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie. Na podstawie tego co mówił szef Canona to na żadne rewolucje bym nie liczył.
    Po za tym może to oznaczać, że wycofają się z tego biznesu kolejne firmy i że ceny pójdą w górę.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #769
    Pełne uzależnienie Awatar marfot
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Zgorzelec
    Posty
    4 436

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie. Na podstawie tego co mówił szef Canona to na żadne rewolucje bym nie liczył.
    Po za tym może to oznaczać, że wycofają się z tego biznesu kolejne firmy i że ceny pójdą w górę.
    Wolumen sprzedaży ma podstawowe znaczenie jeśli chodzi o pokrycie kosztów RD. Niższe koszty produkcji niewiele tu pomagają.
    Wierzę w porządną matrycę wysokiej rozdzielczości. To jest już pewnie gotowe i może być fajne. I na tym chyba koniec jeśli chodzi o matryce.
    https://500px.com/p/m_kowalczyk?view=galleries
    EOS R5, RF 14-35/4L, RF 24-105/4L, C35/2 IS, C70-300L IS, M6II, M11-22, M22, M32, S56/1.4, M55-200

  10. #770
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 335

    Domyślnie Odp: Spekulacje i plotki na temat nowości Canona? [bezlusterkowce] ;)

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No niestety nie wygląda to zbyt optymistycznie. Na podstawie tego co mówił szef Canona to na żadne rewolucje bym nie liczył.
    Po za tym może to oznaczać, że wycofają się z tego biznesu kolejne firmy i że ceny pójdą w górę.
    rewolucja już się dokonała, a teraz zje swoje dzieci
    powinniśmy obserwować jakieś spadki cen w momencie nasilenia konkurencji na zmniejszającym się rynku, ale firmy chyba się już do tego przygotowują bo ceny rosną, a pewnie filozofia konkurowania firm japońskich jest trochę inna amerykańskich
    eos 50000D w biedronce na regale będzie oznaczać że koniec jest blisko
    Ostatnio edytowane przez mirror ; 29-01-2019 o 21:03

Strona 77 z 263 PierwszyPierwszy ... 2767757677787987127177 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •