Oficjalny foto/wątek Panasonic DMC-LX3/Leica D-LUX 4
Zwiń
X
-
-
-
-
-
-
Żeby już nie zagracać tego wątku, wrzuciłem kilka dzisiejszych pstryków LX5 do http://canon-board.info/showthread.php?t=71011.Entuzjastyczny NeofitaKomentarz
-
Wychyliłem głowę z wątku kompaktowego i pojechali po mnie jak po łysej kobyle
Macie pecha, wracam tu gdzie mnie kochają 
Bokeh na przedzimiu. Przedłużenie ogniskowej względem LX3 i EX1 naprawdę się przydaje.
Przy okazji: wczoraj w markecie przymierzałem dłoń do EX1. Świetnie zrobiony, chwyt też lepszy niż LX-y. Ale - po prostu - już za duży. Sorry Samy, nawet jeżeli robisz lepsze zdjęcia.Entuzjastyczny NeofitaKomentarz
-
Ktoś (przepraszam, wyleciało mi z głowy kto :/) prosił mnie o sprawdzenie funkcji wysokiej dynamiki i porównanie to z wyciąganiem z rawa. Będzie niestety subiektywnie, ale może jakiś pogląd da się wyrobić:
Raw wołany neutralnie (LR auto-tone)
Po mojemu
"Duża dynamika"
"Sztuka dynamiczna"
!!! Łączenie podwójnego wpisu !!!
.
Dla zainteresowanych raw: http://w266.wrzuta.pl/plik/2O18Y5DkA...141031-1010634Entuzjastyczny NeofitaKomentarz
-
-
Chyba zapuszczę brodę, pomaluję ją na zielono i wyjadę gdzieś w Bory Tucholskie - nikt mnie nie znajdzie!Komentarz
-
To chyba on (kiedyś wkleję czego nie powinienem :/)
Entuzjastyczny NeofitaKomentarz
-
O, widzę, ze ktoś tez ma nocna wachtę;-)
Dzięki. Tak to był on:-DChyba zapuszczę brodę, pomaluję ją na zielono i wyjadę gdzieś w Bory Tucholskie - nikt mnie nie znajdzie!Komentarz
-
Przy takim kadrze bym zwiekszyl amount (95), radius (2) i masking (90). Dal troche odszumiania (25). Wyzerowal czernie, zwiekszyl kontrast (50) i dodal fill light i clarity (25). Ot, taki eksperyment.
Warto pamietac, ze w LR 3 mozna juz selektywnie wyostrzac (nie caly kadr na raz) ;-)Pozdrawiam!Komentarz

Komentarz