[MariuszJ] Stacja Radegast

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • MariuszJ
    Pełne uzależnienie
    • 2009
    • 1697

    #1

    [MariuszJ] Stacja Radegast

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.
    Entuzjastyczny Neofita
  • Jerry_R
    Uzależniony
    • 2008
    • 722

    #2
    Fiu, fiu

    Jestem pod wrazeniem. Nastepnym razem - az sie prosi zabrac ze soba swieza roze i reczny spryskiwacz ;-)
    Pozdrawiam!

    Komentarz

    • michael_key
      Pełne uzależnienie
      • 2009
      • 2129

      #3
      Fajna seria.
      Podoba mi się 3 i 4. Mam bliskie skojarzenia z 1 do Medal of Honor :-D

      Komentarz

      • x-mac
        Początki nałogu
        • 2009
        • 285

        #4
        Skłania do refleksji, i chyba o to chodzi w tym reportażu? (no właśnie, tam bym umiejscowił tą serię zdjęć).
        Technicznie to co najwyżej bym popracował nad obróbką, bo na kontrastowych krawędziach powstaje efekt lekkiego "halo" (#1, takie mam wrażenie). Przytłumiona, szara tonacja zdjęć dobrze oddaje ducha miejsca - trochę bym spróbował ją ujednolicić.

        1 2 3

        Komentarz

        • MariuszJ
          Pełne uzależnienie
          • 2009
          • 1697

          #5
          Zamieszczone przez x-mac
          Technicznie to co najwyżej bym popracował nad obróbką, bo na kontrastowych krawędziach powstaje efekt lekkiego "halo" (#1, takie mam wrażenie).
          Efekt "halo" jest celowy i nie oszczędzałem LR pod tym względem (clarity poszedł bardzo mocno w lewo). Nie będę opowiadał, co to miało znaczyć - ale było zamierzone.

          Zamieszczone przez x-mac
          Przytłumiona, szara tonacja zdjęć dobrze oddaje ducha miejsca - trochę bym spróbował ją ujednolicić.
          Dzień był dzisiaj wiadomo jaki, ale dobrze "grał" z atmosferą miejsca. Właściwie, to wzmocniłem jego efekt - próba ruszenia w drugą stronę nie wchodziła moim zdaniem w rachubę.
          Entuzjastyczny Neofita

          Komentarz

          • dinderi
            Pełne uzależnienie
            • 2009
            • 3028

            #6
            Zamieszczone przez michael_key
            Fajna seria.
            Podoba mi się 3 i 4. Mam bliskie skojarzenia z 1 do Medal of Honor :-D
            Hidden & Dangerous II

            Podoba mi się. I ta obróbka też.
            Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
            09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

            ---Moje zdjecia na FB---

            Komentarz

            • tryton
              Uzależniony
              • 2008
              • 557

              #7
              Podobają mi się.
              Tryton
              --------------------------------------------------------------
              5DmkIII, 40D, 17-40L f4, 24-105L f4 IS, 50 f1.8 II, 85 f1.8, 100 f2.8L IS macro, 100-400L f4.5-5.6 IS

              Komentarz

              • marekb
                Pełne uzależnienie
                • 2006
                • 2273

                #8
                sorry, ale wy poważnie..?? obróbka też..?? czy tu zaczyna się NK czy ma być konkretny komentarz..?? zwłaszcza pierwsze zdjęcie bo raeszta wygląda jak surówki i wcale nie oddaje miejsca. Mariuszj nie jesteś nowy na forum więc należy ci się chyba szczera krytyka:
                1. co porobiłeś że to zdjęcie jest skopane takimi poświatami niby gradientami, niby winietami - sam nie wiem czym, bo kadr mógłby być dobry
                2.nie przedstawia praktycznie nic ciekawego
                3.też winieta- winieta nie zawsze pasuje
                4.słaby kadr, i naśmiecone
                5. znów mocno widoczny nałożony gradient
                nie gniewaj się, ale jak czytam te komentarze to jakbym wszedł na NK.

                zaraz mi się znów posypią gromy na głowę

                Komentarz

                • at_m
                  Zablokowany
                  • 2009
                  • 23

                  #9
                  Zamieszczone przez marekb
                  sorry, ale wy poważnie..?? obróbka też..?? czy tu zaczyna się NK czy ma być konkretny komentarz..?? zwłaszcza pierwsze zdjęcie bo raeszta wygląda jak surówki i wcale nie oddaje miejsca. Mariuszj nie jesteś nowy na forum więc należy ci się chyba szczera krytyka
                  etc etc

                  Tia, pewnie jakby na tym tle walnął pannę młodą to dopiero stałby się fotografem?

                  Zdjęcia są bardzo dobre, moim laickim zdaniem

                  Komentarz

                  • MariuszJ
                    Pełne uzależnienie
                    • 2009
                    • 1697

                    #10
                    Panie i Panowie, pax

                    Marek, dzięki za uwagi - na krytykę liczyłem, bez niej nie będzie poprawy w przyszłości.
                    Entuzjastyczny Neofita

                    Komentarz

                    • marekb
                      Pełne uzależnienie
                      • 2006
                      • 2273

                      #11
                      Zamieszczone przez at_m
                      etc etc

                      Tia, pewnie jakby na tym tle walnął pannę młodą to dopiero stałby się fotografem?

                      Zdjęcia są bardzo dobre, moim laickim zdaniem
                      racja miszczu, nic dodać nic ująć,bardzo dobre, tak trzymać.

                      Komentarz

                      Pracuję...