który telekonwerter do canona s3

Zwiń
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts
  • arkadiuszarek

    #1

    który telekonwerter do canona s3

    witam, do canona s3 zalecany telekonwerter to 1,5 , czy założenie konwertera np 1,7 wprowadzi AF w błąd, czy to da radę , zależy mi na jak największym zbliżeniu.
  • Kubak82
    Pełne uzależnienie
    • 2006
    • 2348

    #2
    jesli nie zalezy Ci na jakosci, to kup nawet x3 - af da sobie rade

    a tak w ogole to przeszukaj najpierw forum, czy czasem twoje pytanie juz wczesniej nie padlo - http://canon-board.info/showthread.php?t=19912

    Komentarz

    • arkadiuszarek

      #3
      dzięki kolego, szukałem na forum długo tego tematu, ale tego konkretnego nie
      znalazłem, podpowiedz mi jeszcze jaka duża będzie różnica w jakości, bardzo zauważalna czy po głębszej obserwacji zdjęcia? nigdy nie widziałem takich przykładowych zdjęć , jeżeli możesz się zagłębić w temat będę naprawdę wdzięczny.

      Komentarz

      • Kubak82
        Pełne uzależnienie
        • 2006
        • 2348

        #4
        nie powiem Ci jak to bedzie w wypadku s3 i tc bo takiego zestawu nie mam.. opieram sie na doswiadczeniach z moim dawnym kompaktem i tc 1.4 olympusa ktore byly raczej srednie.. zdjecia ktore wkleil Siudym wygladaja juz o wiele lepiej wiec jesli koniecznie chcesz kupic tc, to moze wez to samo co on (niby tc 1.9 olympusa a jednak efekty lepsze niz na dx7590 - z tym ze to 2 rozne aparaty i ten kodak jednak ustepowal duzo s3).. probki zdjec masz w watku - moim zdaniej jak na taki zestaw jest ok..

        Komentarz

        Pracuję...