Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 26

Wątek: Sposób na błyszczącą twarz

  1. #1
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie Sposób na błyszczącą twarz

    Znacie jakiś ciekawy sposób na pozbycie się błyszczącej twarzy na zdjęciu ? Często przy korzystaniu z lampy kiedy gość, a częściej gościówa ma tonę kremu na twarzy wychodzą paskudne odbicia.

  2. #2

    Domyślnie

    Puder, chusteczka, buźka wytarta i po sprawie.
    5D, 40D, CP-E4, 16/2,8 Zenitar. 50/1,4. 24-70/2,8 L 70-200/4L 550ex + 580exII, CP-E3, DigiMate III + blendy, świecidełka
    ---------------------------------------

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czerwiniak Zobacz posta
    Puder, chusteczka, buźka wytarta i po sprawie.
    no już Cie widze, jak na weselu pudrujesz i wycierasz PM oraz wszystkich wujków i ciocie, i tak na koniec, to popatrz w jakim dziale było pytanie, i jak się do tego ma Twoja błyskotliwa odpowiedz.
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tombas Zobacz posta
    no już Cie widze, jak na weselu pudrujesz i wycierasz PM oraz wszystkich wujków i ciocie, i tak na koniec, to popatrz w jakim dziale było pytanie, i jak się do tego ma Twoja błyskotliwa odpowiedz.
    a gdzie masz napisane w zapytaniu,wesele czy inne okoliczności, miałem na myśli np.zdjęcia w studio.
    5D, 40D, CP-E4, 16/2,8 Zenitar. 50/1,4. 24-70/2,8 L 70-200/4L 550ex + 580exII, CP-E3, DigiMate III + blendy, świecidełka
    ---------------------------------------

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czerwiniak Zobacz posta
    a gdzie masz napisane w zapytaniu,wesele czy inne okoliczności, miałem na myśli np.zdjęcia w studio.
    nigdzie, to był przykład na Twoje skrajnie nieporadne radzenie
    a gdzie masz napisane że autor chce poznać tajniki makijazu?
    no ale dla Ciebie to zawsze jeden post więcej, co nie?:-D
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  6. #6

    Domyślnie

    tombas kto nabija posty to właśnie widać po liczniku, jak nie znasz odp. na zapytanie, to skończ pisanie głupot pod moim adresem, bo nie mam ochoty czytać głupot jakie wypisujesz rżnąc kozaka .Jak coś sensownego Ci wpadnie do głowy, to się wtedy odezwij.
    5D, 40D, CP-E4, 16/2,8 Zenitar. 50/1,4. 24-70/2,8 L 70-200/4L 550ex + 580exII, CP-E3, DigiMate III + blendy, świecidełka
    ---------------------------------------

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    56
    Posty
    2 195

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez czerwiniak Zobacz posta
    tombas kto nabija posty to właśnie widać po liczniku, jak nie znasz odp. na zapytanie, to skończ pisanie głupot pod moim adresem, bo nie mam ochoty czytać głupot jakie wypisujesz rżnąc kozaka .Jak coś sensownego Ci wpadnie do głowy, to się wtedy odezwij.
    oj, widze że trafi sie gośc który wie wszystko i do którego musi należec ostatnie słowo, no niech tak bedzie,
    ale nie moge sobie darowac jednej rady: zamim coś napiszesz (w twoim mniemaniu bardzo madrego) pomysl chwile nad działem w jakim się toczy rozmowa. koniec.
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  8. #8
    Początki nałogu Awatar Viqy
    Dołączył
    Sep 2007
    Miasto
    Gdańsk
    Wiek
    48
    Posty
    407

    Talking :)

    Obydwaj jesteście niesamowici. Niekwestionowany Guru Cennych Porad oraz Wujek Staszek - Mistrz Ciętej Riposty ))) Z niecierpliwością czekam na dalszy rozwój konwersacji.

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 401

    Domyślnie

    Śmiechem, żartem ale Ślub dobrym jest przykładem. W PS próbuję stemplować takie obszary, ale wiadomo jak to ze skórą nie jest to proste. A sami wiecie jakiego fioła mają kobiety na punkcie tego czy im się buźka świeci czy nie

  10. #10
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie

    Otwierasz zdjęcie ctr+J następnie zaznaczasz "dobry kawałek skóry" narzędziem lasso. ustawiasz odpowiednie wtapianie w zależności od swojego widzimisie. Klikasz prawym przyciskiem myszy w zaznaczenie i wybierasz warstwa przez kopiowanie. Tworzy Ci się nowa warstwa. Wybierasz narzędzie przesunięcie i przesuwasz dobrą warstwę na to które chcesz zmatowić. Od siebie często pomaga i jest efektywniejsze niż łatka. Mam nadzieje że choc trochę pomogłem.
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •