Zobacz wyniki ankiety: Zamienniki

Głosujących
152. Nie możesz głosować w tej sondzie
Strona 75 z 87 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 861

Wątek: Zamienniki baterii

  1. #741
    Bywalec Awatar fancik
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    warszawa
    Posty
    214

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    W przypadku zamienników jakość jest troche loteryjna , ale nie jest tak źle.
    U mnie tylko oryginał działa jak nowy już trzy lata.
    Phottix Tytan niestety wytrzymał tylko 20 miesięcy i nie trzyma już dłużej niż tydzień choć awaryjnie jeszcze go używam.
    Kupiłem kilka miesięcy temu Newell i jak na razie jest ok .
    Na Air Show w Radomiu Newell w parze z zużytym Phottixem starczył na cały dzień focenia około 1000 fotek zapisanych plus sporo odrzuconych
    Nie trzeba bać sie tanich zamienników.....
    Myśl i oceniaj sprawiedliwie....
    Canon 50 D/ 15-85/3.5-5.6......50/1.8 STM...Tamron 70-300VC USD i trochę różnych dodatków,które czasem się przydają.

  2. #742
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    To nie są tanie zamienniki, bo Phottix czy Nevell to koszt 80-90zł. Tanie zamienniki są no name po 40zł i tych należy się bać, bo lubią spuchnąć
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  3. #743
    Bywalec Awatar Zybi_S
    Dołączył
    Feb 2010
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Witam

    Moje doświadczenia z zamiennikami BP-511

    Photottix Titan 1600mAh odpowiednik BP-511 - praktycznie stracił pojemność po około 2 latach, praktycznie do wywalenia.
    Gdy był nowy, miał pojemność prawie jak oryginał.
    kupowałem za około 40 zł.

    Dwa akumulatory hama CP826 1400mAh - odpowiednik BP-511 - po dwóch latach wszystko O.K. - nie do odróżnienia (oczywiście w działaniu, a nie w wyglądzie ) od oryginalnych.
    Kupiłem je za około 100 zł za sztukę.

    Pozdrawiam

  4. #744
    Bywalec Awatar fancik
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    warszawa
    Posty
    214

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Cytat Zamieszczone przez Bolek02 Zobacz posta
    To nie są tanie zamienniki, bo Phottix czy Nevell to koszt 80-90zł. Tanie zamienniki są no name po 40zł i tych należy się bać, bo lubią spuchnąć
    Oczywiście że no name to strach używać ,ale dla mnie Newell to jest właśnie tani zamiennik.....cena dziś z Alledrogo 39 zł.
    Takie mogę śmiało polecić ...
    Myśl i oceniaj sprawiedliwie....
    Canon 50 D/ 15-85/3.5-5.6......50/1.8 STM...Tamron 70-300VC USD i trochę różnych dodatków,które czasem się przydają.

  5. #745
    Coś już napisał Awatar Cichy9
    Dołączył
    Jun 2012
    Miasto
    Jasło
    Posty
    63

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Ile zamienników, tyle opinii. Każdy chwali sobie inny i każdy narzeka na kolejny. Sam staję teraz przed dylematem zakupienia drugiego akumulatora do 5D3 i raczej będzie to zamiennik, bo oryginał jest strasznie drogi.

  6. #746
    Zablokowany
    Dołączył
    Jul 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    126

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Miał ktoś z Was okazję pracować na akumulatorze Hähnel HLX-E6 do 5D Mark III?

    Hahnel Innovative Accessories

  7. #747
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Cytat Zamieszczone przez fancik Zobacz posta
    Oczywiście że no name to strach używać ,ale dla mnie Newell to jest właśnie tani zamiennik.....cena dziś z Alledrogo 39 zł.
    Takie mogę śmiało polecić ...
    To rzeczywiście bardzo tanio jak na bądź co bądź jednak znaną firmę - aż podejrzane jak oni to robią
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  8. #748
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Zgadzam się w pełni z Bolek02 miałem kupić newella ale gdzieś na necie trafiłem, na kupę okropnych opinii na jego temat :> podobno sprzedają nawet podróbki tej firmy xD i to dotyczy reszty całego szajsu po w tej cenie 30/50zł
    Chyba z najtańszych w miarę sprawdzonych to mimo wszyskto PHOTTIX i koszt około 80zł i mówię tu o LP-E6 sa zamawiam właśnie phottixa
    Miałem jeszcze Deltę w dwóch poprzednich aparatach i też sprawowała się bardzo dobrze, ale niestety nie znalazłem aktualnie dostępnej do mojego modelu aparatu

  9. #749
    Bywalec Awatar fancik
    Dołączył
    Aug 2010
    Miasto
    warszawa
    Posty
    214

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    witam
    Szanowni koledzy jeśli miarą jakości jest dla Was tylko cena to dlaczego nie kupujecie Baterii Canona dedykowanych ( swoja droga też zdarzają sie podróbki )
    Akumulatorek Phottixa który kupowałem jakiś czas temu ( w cenionym sklepie ) kosztował około 40 zł, a na pewno poniżej 50 zł .... wg was to podróba .....chciałbym tylko takie podróby które wytrzymują około 2 lat choć już nie trzymają tak dobrze, ale kosztują nie wiele.
    Aktualnie Phottix podrożał bo zdobył sobie zwolenników , a Newell musi być tańszy bo wszedł na rynek ...normalka , ale to TYLKO moje zdanie.
    I tak to wszysko jest produkowane wiadomo gdzie ...
    Życzę samych niepodrobionych produktów za dużo kasy .......

    ps. do kolegi SALAS w związku z wypowiedzią, że w cenie 30/50zł jest szajs ...jak to sie ma do sprzedawanych wyrobów DELTA po 29-35 zł na Alledrogo ....skoro właśnie pochwalił wyroby DELTY...
    Ostatnio edytowane przez fancik ; 25-10-2013 o 12:35
    Myśl i oceniaj sprawiedliwie....
    Canon 50 D/ 15-85/3.5-5.6......50/1.8 STM...Tamron 70-300VC USD i trochę różnych dodatków,które czasem się przydają.

  10. #750
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Zamienniki baterii

    Cytat Zamieszczone przez fancik Zobacz posta
    witam
    Szanowni koledzy jeśli miarą jakości jest dla Was tylko cena to dlaczego nie kupujecie Baterii Canona dedykowanych ( swoja droga też zdarzają sie podróbki )
    Akumulatorek Phottixa który kupowałem jakiś czas temu ( w cenionym sklepie ) kosztował około 40 zł, a na pewno poniżej 50 zł .... wg was to podróba .....chciałbym tylko takie podróby które wytrzymują około 2 lat choć już nie trzymają tak dobrze, ale kosztują nie wiele.
    Aktualnie Phottix podrożał bo zdobył sobie zwolenników , a Newell musi być tańszy bo wszedł na rynek ...normalka , ale to TYLKO moje zdanie.

    ...
    Cały problem polega na tym, że przeoczyłeś fakt jakoby PHOTTIX występował w dwóch różnych wariantach. Ten droższy jest z nowym chipem rozpoznawalnym w puszce i oryginalnej ładowarce. Dlatego jego cena jest wyższa, ale za to jest funkcjonalnie zbliżony do oryginału.
    Jeśli chodzi o oryginalne akumulatory, to nie ukrywam, że zdecydowanie wolę je od zamienników, tylko zbyt często trafiają się podrabiane
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

Strona 75 z 87 PierwszyPierwszy ... 2565737475767785 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •