Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Sklep internetowy bhphotovideo

  1. #11
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 423

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy bhphotovideo

    Moge napisać jak wyglądał zakup na Aliexpress miesiąc temu bo od ubiegłego roku zaszły ważne zmiany. Cena przedmiotu na Ali 860zl (zawiera 23% VAT). W momencie zakupu cena spadła w okolice 710zl (odjęto VAT) i tyle zapłaciłem. Kiedy paczka była już w Polsce zadzwoniła do mnie pani z poczty i poprosiła a mail w celu przesłania dalszych instrukcji (była też opcja listu poleconego ale wybrałem mail bo szybciej). Po otrzymaniu maila ze względu na to, że wartość przedmiotu przekraczała 150 EUR musiałem osobiście udać się na dowolną pocztę i złożyć pełnomocnictwo poczcie do odprawy celnej przesyłki. Musiałem też wypełnić przesłaną w pdf deklarację celną oraz załączyć dokument potwierdzający wartość przedmiotu i koszt przesyłki (w moim przypadku zero). Po wysłaniu mailem dokumentów otrzymałem za dwa dni potwierdzenie ich otrzymania i przesyłka trafiła na cło. Oprócz 23% VAT doliczono 8.50zl a całość zapłaciłem listonoszowi przy odbiorze przesyłki. W przypadku przesyłki firmą kurierską może być inaczej.

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 502

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy bhphotovideo

    Cytat Zamieszczone przez Mamrot Zobacz posta
    Lepiej w Liechtensteinie a najlepiej w Andorze...
    Ktoś wspominał Kajmany?
    Tia. Najlepiej na całym świecie.

  3. #13
    Uzależniony Awatar sal
    Dołączył
    Sep 2004
    Miasto
    Gdzieś w lesie
    Posty
    995

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy bhphotovideo

    Cytat Zamieszczone przez Mamrot Zobacz posta
    Lepiej w Liechtensteinie a najlepiej w Andorze...
    Ktoś wspominał Kajmany?
    Szwajcaria jest bliżej niż Luksemburg...
    Mogę się założyć że statystycznie Polak ma dużo więcej znajomych w Szwajcarii, niż w Luksemburgu.
    Czasu nie mam, ale mam kompakt...


  4. #14
    Uzależniony Awatar djtermoz
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Boston
    Wiek
    46
    Posty
    976

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy bhphotovideo

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    Czy ktoś z was kupował w tym sklepie kiedyś? Strona https://www.bhphotovideo.com/
    Zastanawiam się czy to bezpieczny sklep, jak długo trzeba czekać na przesyłkę i jakie formy płatności akceptują
    Kupowałem wielokrotnie i nadal kupuję. Bardzo bezpieczny, wysyłają bardzo szybko i przyjmują zwroty bez problemów (wiem, bo przerobiłem). Czasem zamawiam coś w niedzielę i we wtorek mam paczkę pod drzwiami. No ale ja mam ten sklep praktycznie "pod nosem". Pamiętaj, że gdybyś zamawiał do Polski to (1) gwarancja będzie bezużyteczna i (2) zasilacz/ładowarka będzie z amerykańską wtyczką. No i jeszcze, że w sobotę nie pracują bo jest Szabas.

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 502

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy bhphotovideo

    Cytat Zamieszczone przez djtermoz Zobacz posta
    Kupowałem wielokrotnie i nadal kupuję. Bardzo bezpieczny, wysyłają bardzo szybko i przyjmują zwroty bez problemów (wiem, bo przerobiłem). Czasem zamawiam coś w niedzielę i we wtorek mam paczkę pod drzwiami. No ale ja mam ten sklep praktycznie "pod nosem". Pamiętaj, że gdybyś zamawiał do Polski to (1) gwarancja będzie bezużyteczna i (2) zasilacz/ładowarka będzie z amerykańską wtyczką. No i jeszcze, że w sobotę nie pracują bo jest Szabas.
    Dzięki za info. Tak jak pisałem wcześniej już to przeliczyłem i taniej jednak mi wyjdzie kupić na stronie producenta w Europie.

  6. #16
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 829

    Domyślnie Odp: Sklep internetowy bhphotovideo

    Cytat Zamieszczone przez Shadow Zobacz posta
    Dzięki za info. Tak jak pisałem wcześniej już to przeliczyłem i taniej jednak mi wyjdzie kupić na stronie producenta w Europie.
    Najczęściej tak wychodzi przy takich zakupach na odległość.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •