Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

  1. #1

    Domyślnie Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Cześć wszystkim!

    Już w ten czwartek, 8 sierpnia, otwieramy nasz nowy salon w Krakowie! 🎉 Z tej okazji przygotowaliśmy mnóstwo fotograficznych atrakcji, takich jak dni otwarte, fotospacery, spotkania fotograficzne i przegląd portfolio!

    Sklep znajdziecie w samym sercu Krakowa, na ul. Masarskiej 9, tuż obok Galerii Kazimierz, tylko 15 minut pieszo od Starego Miasta. 🏙️
    Startujemy 8 sierpnia 2024, w godzinach 10:00-18:00.

    Wpadajcie do nas – zapraszamy zarówno na otwarcie, jak i w kolejne dni! 😉 Na miejscu będzie masa sprzętu Canona

    Cały rozkład jazdy znajdziecie tutaj: https://www.cyfrowe.pl/lp/nowy-salon...-krakowie.html

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 504

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Szkoda że nie w Opolu

  3. #3
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 831

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Ciekawe czy się w ogóle utrzyma w Krakowie. Już kiedyś Proclub próbował i się nie utrzymał, bodajże w 2017 roku i w tej okolicy.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Foto plus na Studenckiej już jakiś czas jest. Szkoda że szyby matowe, mogliby wystawić jakiś sprzęt na pokaz, bo sklep można przeoczyć

  5. #5
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 831

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Cytat Zamieszczone przez Karlbuk Zobacz posta
    Foto plus na Studenckiej już jakiś czas jest. Szkoda że szyby matowe, mogliby wystawić jakiś sprzęt na pokaz, bo sklep można przeoczyć
    Niestety Fotoplus kiedyś mnie tak zawiódł, że chodzę tam tylko ewentualnie pomacać sprzęt przed zakupem internetowym.

  6. #6
    Bywalec Awatar janpur
    Dołączył
    Dec 2015
    Miasto
    Kraków
    Posty
    138

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Cyfrowe umieściły się po przeciwnej stronie....
    M50; 1.4/32mm

  7. #7
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2004
    Miasto
    Opole
    Posty
    1 504

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Cytat Zamieszczone przez janpur Zobacz posta
    Cyfrowe umieściły się po przeciwnej stronie....
    W cyfrowych byłem kilka razy w Katowicach to zachowanie obsługi delikatnie mówiąc olewające. Koleś łaskę Ci robi że jakiś sprzęt poda z gabloty do obejrzenia a tłumów tam nie widziałem. Jak wchodzi potencjalny klient i interesuje się sprzętem za kilkanaście tysiaków to raczej bym przy nim skakał i zachęcał a nie olewał.

  8. #8
    Uzależniony Awatar cybulski
    Dołączył
    Aug 2022
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    999

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    W Wawie cyfrowe prawie nic nie ma na półkach.
    Tylko Fotoforma, praktycznie z każdego brandu jest pełna wystawka, aparaty i szkła.
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R5|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, Noktony VM40/1.4 Classik SC i VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  9. #9
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2020
    Miasto
    Kraków
    Posty
    395

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    W Krakowie pod kątem ilości gablot i sprzętu wystawionego do oglądania eskspozycja jest dość imponująca.
    Ciekawe dla mnie było to, że towar na półkach ma regularne ceny bez uwzględnienia rabatów jakie są na stronie internetowej, pewnie rabaty są przyznawane przy kasie albo w rozmowie z handlowcem.
    Na zachętę jest oferta wydrukowana na kartkach z okazji otwarcia nowego salonu.

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 499

    Domyślnie Odp: Cyfrowe.pl otwiera salon foto-video w Krakowie!

    Naprawdę kupujecie sprzęt w sklepie stacjonarnym?
    Mieszkam w okolicach Trójmiasta, kiedyś mieszkałem w centrum Gdańska - czyli w miejscu macierzystym tej firmy. Kupiłem w cyfrowe.pl kilka rzeczy, ale zawsze przez internet. Chyba dwa razy byłem w ich siedzibie żeby odebrać kupioną rzecz, bo akurat było mi po drodze.

    A do oglądania jest Miejska Macalnia.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •