Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: Drugie body czy przesiadka na 5Dmk4?

  1. #31
    Pełne uzależnienie Awatar cauchy
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    40
    Posty
    2 274

    Domyślnie Odp: Drugie body czy przesiadka na 5Dmk4?

    Bedziesz zadowolony. Mi to szklo od ponad dwoch lat daje duzo frajdy, choc jednak wolalbym jasniejsza mniejsza stalke jak sigma 500 5.6, ale do canona takiej nie ma.
    EOS R6 | RF 14-35 | RF 70-200 | RF 85 | RF 400 | Sigma 150-600 C | DJI Mini 3 Pro
    Flickr | YT

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 529

    Domyślnie Odp: Drugie body czy przesiadka na 5Dmk4?

    Cytat Zamieszczone przez sal Zobacz posta
    Poluję na jakieś sztuki w dobrej cenie, ale teraz mała posucha i wysokie ceny. A korpus się akurat trawił w bardzo dobrej cenie...

    --- Kolejny post ---

    Ech, no i byłem już zdecydowany na dozbieranie do 100-400 II, kiedy pojawiła mi się możliwość kupna Sigmy 150-600 Contemporary (nie Sport) w baaaardzo okazyjnej cenie od znajomego.
    I myślę żeby może jednak wziąć ją razem z nowym korpusem, a za rok jak ceny trochę spadną, przesiąść się od razu na R6 + RF 100-500...
    Sigma S jest lepsza od C. C100-400II+1.4xIII jest w stanie dać podobny obrazek do Sigmy S.

    Rady, kup sobie najpierw obiektyw a potem myśl o zmianie body jak najbardziej mają sens. Ew udać się z kims kto ma puszkiwany obiektyw na zdjęcia do testów.

    Na zdjęcia z internetu bym uważał bo to co było wrzucane wyżej z linkach to głównie zdjęcia z zoo plus różnych safari gdzie zwierzaki można robić szerokim kątem nawet... Jak sobie pojedziesz na zorganizowana wyprawę ptasia to 200mm da kadry, które we Polsce trzeba wychodzić. Tak więc tego...

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •