Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 323

Wątek: Canon EOS R5 Mark II

  1. #11
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jul 2020
    Miasto
    silesian
    Posty
    287

    Domyślnie Re: Canon EOS R5 Mark II

    Aparat z wentylatorem czyli znow badziej o video chodzi... Ciekawe jak wypadna osiagi matrycy pod foto i video..guzikologia znow jakies zmiany wlacznika..

  2. #12
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2004
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    46
    Posty
    7 432

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Ale się te czasy pozmieniały. Przy premierze 5d mkII czy 6d o godzinie 15.00 mieliśmy na grupie już 15+ stron komentarzy
    O obiektywach wiem prawie wszystko

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 113

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Bo nad czym się tu rozpisywać ;-)
    Zrobiłem preorder .... teraz tylko czekać

    ps. R5 na sprzedaż

    p,paw
    https://pawel.online | R5mk2 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Recenzja R5mk2 | AirPower 2024

  4. #14
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 759

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ale się te czasy pozmieniały. Przy premierze 5d mkII czy 6d o godzinie 15.00 mieliśmy na grupie już 15+ stron komentarzy
    Zgadza się. Forum się wyludniło, fotografów coraz mniej to i zainteresowanie sprzętem coraz mniejsze.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #15

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ale się te czasy pozmieniały. Przy premierze 5d mkII czy 6d o godzinie 15.00 mieliśmy na grupie już 15+ stron komentarzy
    Właśnie też mnie to zastanowiło. W sumie jakoś nie widzę nadmiernej ekscytacji też w innych miejscach.
    Body zapowiada się fajnie. Widać jak duży nacisk aktualnie jest na video.

  6. #16
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2013
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 113

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Bo to chyba też jest już trochę tak, ze na prawdę nie specjalnie jest już o czym dyskutować.
    Oczywiście można teoretyzować o nowej matrycy a tym czy AF jest lepszy czy jeszcze lepszy. W ergonomii w zasadzie bez zmian (fajnie, że EVF jest R3 - jaśniejszy OLED).
    R5-ka to był bardzo udany aparat tak więc też dziś trudno o jakiś mega przełom.
    Cieszę się, że nowa bateria będzie silniejsza - bo tu mnie R5 często jednak nieco denerwuje.

    p,paw
    https://pawel.online | R5mk2 | RF 14-35 f/4 L | RF 24-105 f/4 L | RF 70-200 f/4 L| RF 100-500 f/4.5-7.1 L | RF 50 f/1.8 STM | RF 1.4x | Na blogu: Recenzja R5mk2 | AirPower 2024

  7. #17
    Uzależniony Awatar djtermoz
    Dołączył
    Nov 2004
    Miasto
    Boston
    Wiek
    46
    Posty
    976

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez Cichy Zobacz posta
    Ale się te czasy pozmieniały. Przy premierze 5d mkII czy 6d o godzinie 15.00 mieliśmy na grupie już 15+ stron komentarzy
    I czasy się zmieniły i my (tzn ja na pewno). Ja chcę małe i lekkie aparaty więc Canon nie ma raczej nic do zaoferowania. Ten R5 Mk II to z pewnością świetny aparat tyle, że większości z nas raczej niepotrzebny. Może gdyby rzeczywiści pokazali coś jak cyfrowy Canon P...

  8. #18
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 506

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Zgadza się. Forum się wyludniło, fotografów coraz mniej to i zainteresowanie sprzętem coraz mniejsze.
    A może więcej fotografów, to zainteresowanie gadżetami w sprzęcie coraz mniejsze.
    Gdyby mnie jarało filmowanie, a nie jara, to kupiłbym sobie kamerę.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  9. #19
    Pełne uzależnienie Awatar mxw
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    2 319

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Cytat Zamieszczone przez Bangi Zobacz posta
    mi chodziło czy "stare" lampy podejdą, nieprecyzyjnie się wyraziłem.
    Ok, podejdą - będą ciut wykastrowane, ale powinny działać w miarę poprawnie.
    Jedynie ten adapter będzie potrzebny, jeżeli komuś na szczelności zależy - o ile dobrze kojarzę.

    Oczywiście mówię o starych speedlite Canona (czyli np. 580EX II, 430EX II), bo to że jakieś Metz, Godox czy Yongnuo nagle mogą przestać działać, to wiadomo.


    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Zgadza się. Forum się wyludniło, fotografów coraz mniej to i zainteresowanie sprzętem coraz mniejsze.
    Dokładnie. A ceny coraz większe.

    Ale to chyba ogólnie wszędzie na świecie taki trend.
    pozdro.,
    m.
    __________________
    Canon EOS 3P broken | 28/1.8 | 50/1.4 | 85/1.8 | itd.
    © mxw | mm | deviant | portrety | fotoloader

  10. #20
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 530

    Domyślnie Odp: Canon EOS R5 Mark II

    Pod filmami oraz na fb za to tłumy komentujących. R5 jako tako ale R1 strasznie obrywa. Media społecznościowe wszystko przyjmą, nawet najtrudniejsze rzeczy.

Strona 2 z 33 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •