Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: Nikkor Z 35/1.4

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 298

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Cytat Zamieszczone przez Hubert Multana Zobacz posta
    Kupilem 15-35 f2.8. RF 35mm dawał obrazek adekwatny do ceny i ten Nikon tez będzie dawał obrazek adekwatny do ceny. Teraz bym zamówił RF 35 1.4.

    --- Kolejny post ---


    Sugerowałbym zapytać o zdanie na temat szkła Canona użytkownikow forum Sony, ale chyba żadne się nie ostało
    A nie ma sprawy. Forum S zawsze jest czynne o każdej porze i nie ma zwiech jak niektóre inne
    Ostatnio edytowane przez candar ; 26-06-2024 o 19:02
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  2. #22
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    480

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Żałuję każdej chwili i każdego ujęcia zrobionego Sigmą, M42 i nieelkami, ale to się już skończyło. Dlatego mierzi mnie to dziadowanie i wychwalanie jakichś trupów z szafy przez cadar, w dodatku tu na forum Canona. Chłopie czy na innych forach nie masz z kim gadać? albo żal ci mojej kasy wydanej na Canony?. Prędzej zajmę się filatelistyką niż Sigmami i Nikonami.

  3. #23
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 298

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nozau.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	17039

    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Żałuję każdej chwili i każdego ujęcia zrobionego Sigmą, M42 i nieelkami, ale to się już skończyło. Dlatego mierzi mnie to dziadowanie i wychwalanie jakichś trupów z szafy przez cadar, w dodatku tu na forum Canona.
    @Nozanu - z pewną taką nieśmiałością napomknę tylko, że cały czas dyskutujesz sam ze sobą w dziale Forum/Sprzęt i akcesoria fotograficzne/Sprzęt fotograficzny innych firm/Nikkor Z 35/1.4

    Nie jestem też w żaden sposób ciekawy czego żałujesz w życiu oraz tego z kim, lub z czym coś popełniłeś.

    --- Kolejny post ---


    Czy to jest normalne, że każdy wpis na C-B w dziale Forum/Sprzęt i akcesoria fotograficzne/Sprzęt fotograficzny innych firm wywołuje frustrację i dywagacje o "dziadowaniu i trupach"?

    @Kolekcjoner - jak rozumiem to są Twoim zdaniem cały czas "żarty", ale proszę wytłumacz z czego i z jakiego powodu? Bardzo chętnie się pośmieję razem z Tobą, jeśli będzie ku temu powód.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 26-06-2024 o 21:18
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  4. #24

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Uśmiałem się wybornie. Zatrzymajcie wreszcie tę karuzelę śmiechu
    Te żarty Nozanu na najwyższym możliwym poziomie rozumie chyba jednak tylko Kolekcjoner

  5. #25
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 739

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Czy to jest normalne, że każdy wpis na C-B w dziale Forum/Sprzęt i akcesoria fotograficzne/Sprzęt fotograficzny innych firm wywołuje frustrację i dywagacje o "dziadowaniu i trupach"?
    A czy to normalne że niemal zawsze jak się pojawiasz w takich wątkach to robi się gównoburza?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #26
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 298

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    A czy to normalne że niemal zawsze jak się pojawiasz w takich wątkach to robi się gównoburza?
    Przeczytaj post wyżej https://www.canon-board.info/threads...=1#post1464572. Beka śmiechu zrozumiała wyłącznie dla jednej osoby.
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #27
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2017
    Miasto
    Białystok
    Posty
    491

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	35mm-F1-4-MTF.png
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	2,07 MB
ID:	17040

  8. #28
    Początki nałogu
    Dołączył
    Aug 2010
    Posty
    480

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Cytat Zamieszczone przez candar Zobacz posta
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	nozau.jpg
Wyświetleń:	59
Rozmiar:	33,5 KB
ID:	17039


    @Nozanu - z pewną taką nieśmiałością napomknę tylko, że cały czas dyskutujesz sam ze sobą w dziale Forum/Sprzęt i akcesoria fotograficzne/Sprzęt fotograficzny innych firm/Nikkor Z 35/1.4

    Nie jestem też w żaden sposób ciekawy czego żałujesz w życiu oraz tego z kim, lub z czym coś popełniłeś.

    --- Kolejny post ---


    Czy to jest normalne, że każdy wpis na C-B w dziale Forum/Sprzęt i akcesoria fotograficzne/Sprzęt fotograficzny innych firm wywołuje frustrację i dywagacje o "dziadowaniu i trupach"?

    @Kolekcjoner - jak rozumiem to są Twoim zdaniem cały czas "żarty", ale proszę wytłumacz z czego i z jakiego powodu? Bardzo chętnie się pośmieję razem z Tobą, jeśli będzie ku temu powód.
    Ale to właśnie ja! -nie jestem ciekawy Nikona, Sigmy i innych dawno pogrzebanych trupów. Dlatego jestem na forum Canona i nie chcę być tu ciągle atakowany przez opromienionych szczęściem właścicieli jakiejś menażerii.
    Czy to trudne do zrozumienia?.
    Właź z powrotem do szafy i tam się ciesz swoim środowiskiem.

  9. #29
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 298

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Ale to właśnie ja! -nie jestem ciekawy Nikona, Sigmy i innych dawno pogrzebanych trupów. Dlatego jestem na forum Canona i nie chcę być tu ciągle atakowany przez opromienionych szczęściem właścicieli jakiejś menażerii.

    @Kolekcjoner , @Bangi , @Jacek_Z - jest pilna sprawa do zrobienia.

    Użytkownik @Nozanu nie jest ciekawy nowinek i nie chce być ciągle atakowany przez Nikona, Sigmy i innych dawno pogrzebanych trupów. Nie można mu odmówić racji i nie pozostaje nic innego, jak zbielałym w ogniu żelazem wypalić wszystko aż do ostatniego wpisu i usunąć dział: Forum/Sprzęt i akcesoria fotograficzne/Sprzęt fotograficzny innych firm. Bez tego działu będzie hermetycznie i pod kloszem jedynego słusznego producenta, czyli z daleka od cywilizacji pozasystemowej.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 27-06-2024 o 13:39
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  10. #30

    Domyślnie Odp: Nikkor Z 35/1.4

    Cytując klasyka: "Andrzeju, nie denerwuj się"
    Nozanu ewidentnie nadal robi sobie żarty. Straszny jajcarz


    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Noo i kogo to?
    Każda złotówka wydana na nieelkę to zmarnowana złotówka.
    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Każda zł na Sigmę to zmarnowana zł.
    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Żałuję każdej chwili i każdego ujęcia zrobionego Sigmą, M42 i nieelkami, ale to się już skończyło. Dlatego mierzi mnie to dziadowanie i wychwalanie jakichś trupów z szafy przez cadar, w dodatku tu na forum Canona. Chłopie czy na innych forach nie masz z kim gadać? albo żal ci mojej kasy wydanej na Canony?. Prędzej zajmę się filatelistyką niż Sigmami i Nikonami.
    Cytat Zamieszczone przez Nozanu Zobacz posta
    Ale to właśnie ja! -nie jestem ciekawy Nikona, Sigmy i innych dawno pogrzebanych trupów. Dlatego jestem na forum Canona i nie chcę być tu ciągle atakowany przez opromienionych szczęściem właścicieli jakiejś menażerii.
    Czy to trudne do zrozumienia?.
    Właź z powrotem do szafy i tam się ciesz swoim środowiskiem.
    Właśnie tacy użytkownicy jak Ty skutecznie zniechęcili mnie parę lat temu do aktywnego uczestniczenia w rozmowach na tym forum. Tak niestety zapamiętałem to miejsce. W tym tonie nawet było kilka pierwszych moich wpisów. Zmieniłem zdanie w sumie dopiero niedawno, bo jest tu parę wartościowych osób, może część z nich nawet trochę zmieniła światopogląd. Ty nadal baw się w swojej malutkiej piaskownicy, pamiętaj tylko, że to dzięki wzajemnej konkurencji mamy na tym polu coraz nowszy sprzęt. Nawet duopol kilkanaście lat temu zaakceptował siebie nawzajem i nie starali się na siłę wprowadzać czegoś innowacyjnego.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •