Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Wątek: Fajne forum fotograficzne

  1. #1
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 421

    Domyślnie Fajne forum fotograficzne

    Znacie lub jesteście uczestnikami jakiegoś fajnego forum fotograficznego? Takiego trochę z galeriami, trochę o technice robienia zdjęć, czasami o sprzęcie; nie musi być związane z konkretną marką. Za to z małą ilością pyskówek i udowadniania która racja jest mojsza? Zdaję sobie sprawę, że tych ostatnich nie da się uniknąć we współczesnej rzeczywistości internetowej, ale żeby chociaż było tego nie dużo.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  2. #2
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 343

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    tak to tylko zagraniczne - ale forum sensownego nie znam nawet zagranicznego, jeśli chodzi o galerie to jak to w mediach społecznościowych albo słodkie pierdzenie gdzie każdy jest mistrzem z dużą ilością lajków, poleceń czy innych mitycznych punktów, a zdjęcia cienkie jak szprota albo coś mocno moderowanego gdzie "społeczność" medium nie decyduje od dobroci zdjęcia co skutkuje lepszą jakością publikowanej fotografii i mistrzowie nie wypisują pierduł pod zdjęciami bo moderacja to na dzień dobry kasuje - stany pośrednie są trudne do osiągnięcia. mz media społecznościowe w takiej postaci jaką znamy będą zanikać ta zabawa bawi już tylko nieliczne jednostki, dobre forum byłoby przydatne, takie z konkretną informacją i bez wszystkowiedzących użytkowników którzy właśnie kupili swój pierwszy (lub drugi) obiektyw i już są ekspertami a chcą być influencerami (ale zwykle racjonalizują bezsensowny zakup) ale nie widzę szans na realizację czegoś takiego.
    EOS 3, 5D, R5

  3. #3
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 421

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    Jakbyś czytał mi w myślach. Niestety niezbyt optymistycznie.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  4. #4
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jan 2010
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    1 438

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    teraz to już chyba tylko grupy na FB zostały.

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 421

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    Nie jestem tam i mnie nie ciągnie.
    Fajne byłoby coś takiego jak to, canon-board, ale z przeszłości, gdy zapisałem się w czasie poszukiwań pierwszej lustrzanki cyfrowej. I raczej bez całej tzw. społecznościowej otoczki.
    Nie to ładne co ładne, ale co się komu podoba.
    Ja
    Człowiek potyka się o kretowiska, nie o góry.
    Konfucjusz

  6. #6
    Pełne uzależnienie Awatar candar
    Dołączył
    Jul 2008
    Miasto
    Chrząszczyrzewoszczyce, Powiat Łękołody
    Posty
    3 297

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Znacie lub jesteście uczestnikami jakiegoś fajnego forum fotograficznego? Takiego trochę z galeriami, trochę o technice robienia zdjęć, czasami o sprzęcie; nie musi być związane z konkretną marką. Za to z małą ilością pyskówek i udowadniania która racja jest mojsza? Zdaję sobie sprawę, że tych ostatnich nie da się uniknąć we współczesnej rzeczywistości internetowej, ale żeby chociaż było tego nie dużo.
    Widząc porażającą "życzliwość" niektórych osób obecnych na C-B celowo nie podam namiarów na owe fajne fora fotograficzne z powodów oczywistych.
    Ostatnio edytowane przez candar ; 30-06-2023 o 09:01
    Dawniej A1, F1N, EOS 50, 5, 3, 10D, 7D, 5D MARK I i II i III , N F-601, 801s , M DYNAX 505si , 7000 i 8000i , P K1000, ME SUPER, SUPER A , PROGRAM A, Fuji X-E1, X-T1, X-T2 , Nex5, A7 I i II obecnie: A7 IV , Nikon J1, Canon F1N , Kodak SIX20 , WELTI Ic i M42 moja strona II MM II IG II FB II 35photo II 500px II 1x.com

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 048

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    Gram od 10 lat w taką ruska grę free to play. Developerzy zaczeli tak cisnąć ekonomię, że nawet z kontem premium ciężko było coś osiągnąć.

    Pewnego dnia stwierdzili, że coś zmienią i pozwolili wybrac model. Gdy ludzie wybrali mniejsze zło, te mendy obcięły jeszcze bardziej zarobki. Jakoś to leciało ale gdy wypuścili kolejnego patcha z neframi do ekonomii ludzie nie wytrzymali.

    Steama ze strony www usuneli, ponieważ bombardowanie negatywnymi opiniami zmieniło ogólna ocenę na negatywną. Zaczął się bojkot i gdy kredyty są do spłacenia najlepiej klientów trzymać zadowolonych!

    To samo jest tutaj, niewielu mamy użytkowników którzy coś pisza, jeszcze mniej takich ktorzy wrzucaja zdjecia.

    Odejdzie te 10 osób i Jan będzie dyskutował sam ze soba.

  8. #8
    Bywalec Awatar rostek andrzej
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    Szczecin/Kraków
    Wiek
    50
    Posty
    218

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Odejdzie te 10 osób i Jan będzie dyskutował sam ze soba.
    .

    Jan i jego trzech najbardziej zajadłych adwersarzy

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka

  9. #9
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2018
    Posty
    1 343

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Odejdzie te 10 osób i Jan będzie dyskutował sam ze soba.
    Jan moim zdaniem nie jest największym problemem tego forum, może nawet wcale nie jest problem - ale co do efektu się zgadzam będzie dyskutował sam ze sobą
    EOS 3, 5D, R5

  10. #10
    Pełne uzależnienie Awatar Eberloth
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    2 087

    Domyślnie Odp: Fajne forum fotograficzne

    Cytat Zamieszczone przez mirror Zobacz posta
    Jan moim zdaniem nie jest największym problemem tego forum
    Pełna zgoda
    Sprzęt - dekielek z przyległościami.
    Fumare humanum est!

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •