Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Jaki obiektyw do 6D ?

  1. #21
    Coś już napisał Awatar marcin_g
    Dołączył
    Oct 2014
    Miasto
    Siedlce
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Jaki obiektyw do 6D ?

    To i ja się wypowiem. Od roku korzystam z Canona 6D i dla mnie to rewelacyjna puszka, na pewno 5DmIII jest lepszą puszką, ale w tym przedziale cenowym naprawdę nie ma co narzekać. W zestawie mam jeszcze 5DmII, no ale to już dziadek, więc 6D daje lepsze efekty i żywsze zdjęcia. Do tytułowego bohatera podpinam przeważnie Sigme 35mm ART, świetne szkło, co prawda ma małą wadę jeśli chodzi o ostrzenie, ale zdjęcia wychodzą piękne. Więc taki zestaw jak najbardziej polecam. Zamiast gripa kup dodatkowe baterie lub kartę pamięci. ja kupiłem do 5DmII, bodajże firmy phottix i użyłem może 5 razy, a teraz wala się w szafce.
    5D mkII, 6D, Canon 24-70mm f2.8, 50mm f1.4, 85mm f1.8, Tamron 70-200mm f2.8 VC, Sigma 35mm f/1.4

  2. #22
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2016
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: Jaki obiektyw do 6D ?

    Cytat Zamieszczone przez igor58 Zobacz posta
    no bo co to za fotograf bez gripa, grip budzi szacun
    Nie nie dlatego, że grip budzi szacun, tylko dlatego, że jest to dla mnie poprostu wygodne. Mam go zarówno przy 6D jak i starym poczciwym 50D.

    Dziękuje wszystkim za pomoc Zamawiam właśnie opcje nr II a gripa pod 6D zakupie przy najbliższym przypływie gotówki

    Pozdrawiam

  3. #23
    Uzależniony Awatar poszukiwacz2006
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    dawna stolica
    Wiek
    55
    Posty
    824

    Domyślnie Odp: Jaki obiektyw do 6D ?

    Jak już zamówione to trudno, ale powiem tylko, że 6d z sigmą 35, co do szybkości af-u szału nie robi. Trafić zawsze trafi, ale na ciemnej sali, zwłaszcza w tańcu mogą być problemy. Przy komercyjnych zleceniach sprzęt ma w jak najmniejszym stopniu przeszkadzać. Pozdrawiam
    Do pracy - 50d, 6d, 135 2.0, 85 1.8, 35 1.4, 24-70 is, DJI Phantom 3, + lampy, wyzwalacze, gripy, rigy, statywy....
    hobbystycznie - brak czasu niestety :-(


Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •