PDA

Zobacz pełną wersję : Zawieszanie sie Canona S2 IS



pgr
14-10-2006, 19:16
Witam,

Mam pytanie odnosnie zawieszania sie Canona S2 IS. Do wspomnianego aparatu posiadam karte Scan disk 512 MB (Ultra II). od pewnego czasu podczas kopiowania zdjec z aparatu na dysk twardy, w przypadku gdy karta jest zapelniona wiecej niz 50% (okolo) oprogramowanie canona zawiesza mi system operacyjny. Jedynym ratunkiem jest zrestartowanie komputera. Dodatkowo - w zasadzie to jest glowny problem - od okolo dwoch tygodni zdarza sie ze sam aparat sie zawiesza, tzn nie jestem w stanie go wlaczyc badz wylaczyc, zrobic zdjecia itp. Aparat na nic nie reaguje. Jedynym rozwiazaniem jest otwarcie pokrywy baterii.
Zastanawiam sie czy jest to problem samego aparatu czy moze karty. Mam tez druga 16MB karte ktora byla dostarczona wraz z aparatem i z nia nie mialem problemu (tzn przy kopiowaniu zdjec na dysk twardy jednak w przypadku karty 512MB jesli mam okolo 20 zdjec rowniez nie mam problemu). Jesli ktos moze mi pomoc, ewentualnie powiedziec w jaki sposob moge sprawdzic karte SD bede wdzieczny.

Pozdrawiam,
PG

WaldekA
14-10-2006, 21:44
Włóż ją do innego aparatu. Albo inną kartę skombinuj i sprawdź ze swoim aparatem.