Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 90

Wątek: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

  1. #71
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Oh, duże tego marudzenia...

    Cytat Zamieszczone przez Netis Zobacz posta
    Wszystko fajnie, skoro i tak termin zmieniony, trzeba było wybrać weekend w poście.
    Dziękuję za sugestię, ale równie dużo sugestii było zupełnie przeciwnych.


    Sam znam kilka osób, które nie przyjadą bo pracują i nie mogą wziąć 2 dni urlopu...
    Zapewne, tak samo jak wiele osób nie przyjeżdżało bo pracowali w weekend (np. śluby)

    Druga sprawa, jakoś nie bardzo atrakcyjny ten program. Paweł nie może prowadzić warsztatów pierwszego dnia, bo jak zwykle fotografia nocna nie odbędzie się.
    Kwestia gustu, nie uda się zadowolić wszystkich, to na pewno. Drugiego zdania zupełnie nie rozumiem. A fotografia nocna jak się nie odbywała to z braku chętnych albo z nikłej frekwencji chętnych (1-2 osoby) wobec chętnych do innych atrakcji czy form spędzania czasu.

    Po trzecie, jeżeli kolejny raz będzie to Spala, to ja dziękuję.
    Jakbyś przeczytał dokładniej, to wiedziałbyś, że to miejscowość Smardzewice.
    Nie zamierzamy wracać do tamtego miejsca...
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  2. #72
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2012
    Miasto
    Śląsk i Zagłębie
    Posty
    130

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    fomag, jesteś uosobieniem uprzejmości, kolega Netisjest chyba z gatunku osób programowo niezadowolonych, bo w swoim krótkim poście, nie zawarł niczego pozytywnego, a Tobie, mimo wszystko się chce polemizować.
    Kolego Netis, załóż może bardziej różowe okulary, bo patrzysz na świat w zbyt czarnych barwach. Przecież, nie ma przymusu, a jak coś nie pasuje, to albo trzeba pokombinować żeby pasowało, albo samemu coś zorganizować albo znaleźć i zaproponować wykładowców/prezenterów, którzy będą chętni podzielić się wiedzą. Proste, jak świński ogonek.
    pozdrawiam

    Przemek

  3. #73
    Fotografujący Awatar michael_key
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Stargard
    Wiek
    41
    Posty
    2 129

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Nie każdy, każdemu dogodzi, ale... ja z racji fakt, że będę w tym czasie pracował będę brał sobie urlop.
    Jak już przemo_k napisał, jest sporo czasu by pokombinować i tam być ( jeśli ktoś ma ochotę ).

  4. #74
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Uruchomiliśmy rezerwację elektroniczną:
    III Zlot Fanów Canon - Biznes i przedsiębiorczość w , 17.09.2015 - Evenea

    Dopisałem też garść informacji w pierwszym poście.

    ... rozpoczęła się akcja informacyjna o zlocie. Baner na canon-board.info i np. na Blog Cyfrowe.pl | LEPSZA FOTOGRAFIA, LEPSZY FILM
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  5. #75
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    @fomag czy mógłbyś napisać coś więcej o warsztatach? Te z EIZO będą dotyczyły głównie zarządzania kolorem?
    Miłego dnia
    moja www

  6. #76
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Tym razem EIZO to nie prezentacja o zarządzaniu kolorem - choć o tym też możecie zapytać specjalistów z EIZO, którzy będą.

    Pracujemy jeszcze nad szczegółami. To będą warsztaty fotograficzne połączone z obróbką zdjęć, prowadzone przez fotografa.
    Zajęcia prawdopodobnie podzielone będą na dwie części – jedną w terenie, drugą na sali. W terenie – zdjęcia z wykorzystaniem produktów DataColor (Cube, Checkr, LensCAL). Potem na sali prezentacja jak obrobić wykonane zdjęcia. Następnie uczestnicy przy wsparciu prowadzącego robią obróbkę swoich zdjęć.

    Będę stanowiska komputerowe z monitorami EIZO. Spróbujemy na ile sala pozwoli i tak aby nikt nie tracił, dopuścić dodatkowe osoby jeśli przyjadą ze swoimi laptopami. Jednak to będzie obróbka na swoich monitorach wtedy a nie na EIZO... różnie to wychodzi. Ale skorzystać z wiedzy będzie można.
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  7. #77
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Dalsze uszczegółowienie programu.



    Czwartek, 17.09.2015

    12.00 -€“ 12.30 -€“ Rejestracja uczestników
    12.30 -€“ 13.00 -€“ Oficjalne rozpoczęcie (powitanie przez właściciela forum Canon-Board.info), omówienie spraw organizacyjnych, prezentacja firmy Cyfrowe.pl, pierwsze wypożyczenia)
    13.00 -€“ 14.00 -€“ Przerwa
    14.00 -€“ 20.00 -€“ Blok warsztatowy CZŁOWIEK WE WNĘTRZU (Paweł Klein paweł klein fotografia
    20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa / ognisko
    21.00 / 22.00 -€“ Fotografia nocna dla zainteresowanych

    Piątek, 18.09.2015

    09.00 -€“ 14.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Warsztat modowy w Studio - Wojtek Korsak Wojtek Korsak Photography - portfolio)
    14.00 -€“ 16.00 -€“ Przerwa
    15.00 -€“ 20.00 -€“ Bloki warsztatowe (obróbka zdjęć z EIZO/DataColor; praca przy komputerach / Pejzaż - Wojtek Korsak)
    20.00 -€“ 21.00 -€“ Przerwa
    21.00 -€“ Fotograficzne inspiracje (wieczór z fotografem i jego fotografią) - Sebastian Małachowski (www.sebastianmalachowski.pl)

    Sobota, 19.09.2015

    10.00 -€“ 13.00 - Testowanie sprzętu Canon, EIZO
    13.00 -€“ Oficjalne zakończenie
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  8. #78
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Aktualny stan zgłoszeń/rejestracji:

    1. edytach
    2. zuch
    3. piotr19671115
    4. tomaszgalazka
    5. Chameleon
    6. Netis
    7. michael_key

    + 5 osób dodatkowych

    Razem 12 uczestników póki co.
    Ostatnio edytowane przez michael_key ; 12-09-2015 o 21:11
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  9. #79
    Dopiero zaczyna Awatar kkocis
    Dołączył
    Mar 2013
    Miasto
    Szubin
    Wiek
    38
    Posty
    41

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    Hmm chyba niestety w tym roku odpadam. Termin niezbyt mi odpowiada, a i tegoroczny program jakoś mnie nie przekonuje. Po pierwszym zlocie bylem zachwycony (miejscem, organizacją, poziomem obsługi hotelowej, wykładami, zajęciami praktycznymi (zwłaszcza z niesamowitym Tomkiem Albinem)), po drugim zawiedziony, a widzę że trzeci jest w dwóch punktach powieleniem drugiego. Nie chcę ani obrażać ani krytykować nikogo (bo zaraz pewnie pojawią się komentarze w stylu "nie pasuje to nie jedź" albo "nie podoba się to sam zorganizuj lepiej") ale warsztaty z Pawłem Kleinem były ciekawe do momentu pracy z modelką. Tysiące kombinacji, 8 lamp i w sumie nie wiem jakie były tego rezultaty bo (przynajmniej ja a jeśli ktoś ma to chętnie zobaczę) nie widziałem efektów w postaci gotowych zdjęć. To samo tyczy się p. Sebastiana Małachowskiego. Zdjęcia panny młodej wykonywane na tle śmietnika / garażu i "obietnica" że super wyjdą i się o tym przekonamy. Jakoś nadal nie widziałem efektów tych zdjęć, a panowie bawili się w sesję dobre dwie godziny.
    Dla mnie osobiście najciekawiej zapowiada się dzień drugi warsztatów - obróbka zdjęć. Aczkolwiek kiedy wchodzę na stronę p. Wojciecha Korsaka (lista jego osiągnięć jest przyznam imponująca) który ma te zajęcia prowadzić to ponownie nie obrażając nikogo (jest to moja subiektywna ocena) jego zdjęcia (a jest ich a stronie zaledwie kilkanaście) nie powalają - zrobienie fotki krajobrazu będąc na Zanzibarze raczej nie należy do trudnej sztuki a np zdjęcie http://www.photowork.pl/wp-content/g...sak.jpg100.jpg jest według mnie żenującej jakości no ale cóż o sztuce się nie dyskutuje - w końcu jednym z najdroższych obrazów świata jest o ile pamiętam Czarny kwadrat na białym tle autorstwa Kazimierza Malewicza Mimo wszystko życzę wszystkim udanego zlotu i może zobaczymy się na IV zlocie
    Pozdrawiam serdecznie

  10. #80
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot/warsztaty Canon-board.info 2015 - znamy datę i miejsce !

    @kkocis

    Masz prawo tak napisać, wiemy, że nie da się zadowolić potrzeb i oczekiwań wszystkich. Zbieramy uwagi od uczestników i próbujemy nowych formatów czy wariantów i co ważne, to MY ponosimy ryzyko, że się nie uda, że będzie mało chętnych, że strata finansowa będzie ogromna. Nie robimy tego "na odwal" bo to kosztuje sporo pracy i pieniędzy.

    Jest jeszcze jedna sprawa... minęło 2 lata od 1 zlotu. Nic przez ten czas się nie nauczyłeś? Jestem pewien, że jesteś fotografem w innym miejscu niż kiedyś, z inną wiedzą. Stąd zmieniają się oczekiwania i potrzeby. Stąd też może być inna ocena obecnego programu zlotu.

    Tym razem jest zmiana terminu trochę oraz zmiana formuły organizacyjnej zwiększającej elastyczność dla uczestników. Czyli ktoś może przyjechać bez noclegu, ktoś może nocować w pokoju 1 osobowym a ktoś bez jedzenia itd. Dlatego bierzemy tylko niewielką opłatę na poczet części kosztów jakie ponosimy.

    Zobaczymy jak będzie, ja jestem pozytywnie nastawiony. To będzie tak duża impreza już 4-ta przez nas organizowana, klapy nie będzie.
    Tutaj można zobaczyć film ze zlotu nikoniarze.pl z tego roku
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6789 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •