Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

WÄ…tek: Ipad i Canon

  1. #51
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Ipad i Canon

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Porsche też kosztuje dużo pieniędzy...
    A na androjdzie gdzie przewidziano to niby wyjmujesz kartę która zawiera wszystko inne i ładujesz kartę z milionem rawów? To ci copiers bonus I wygoda👎
    Porównanie zupełnie nietrafione, ale pomimo tego może przeczytaj jeszcze raz uważniej. Do NEXUS-a podpinam kabel OTG za 10zł i mogę z nim zrobić wszystko. Spróbuj użyć jakiegoś czytnika kart CF na iPadzie, to zrozumiesz o czym pisałem.
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  2. #52
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Ipad i Canon

    A tego próbowałeś? I co, nie działa? Jest jeszcze z tuzin albo wiecej innych. Wszystkie be i oszustwo?

    iPad CF and SD Card Readers - The Photojojo Store!
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  3. #53
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2010
    Posty
    3 225

    Domyślnie Odp: Ipad i Canon

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    A tego próbowałeś? I co, nie działa? Jest jeszcze z tuzin albo wiecej innych. Wszystkie be i oszustwo?

    iPad CF and SD Card Readers - The Photojojo Store!
    To Twoja opinia - ja tak nie twierdziłem
    Jednak posiadam dwa takie ustrojstwa jak na Twoim foto i iPad je olewa pisząc, że za mało prądu
    Canon 6D i 5D2 + Canon 24-70L/4,0 + Canon 16-35L/4,0 + Canon 17-40L/4,0 + Canon 70-200L/4,0 + Canon 40/2,8 + szkła M42 i lampa EXII

  4. #54
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Ipad i Canon

    Bo niektóre karty pamięci CF sa bardziej pradożerne niż iPad albo czytnik wydoli. Trzeba albo użyć oszczędniejszych kart albo nabyć czytnik z zasilaniem USB, co oczywiście czyni take rozwiazanie raczej stacjonarnym. Z kartami SD nie ma takiego problemu.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 456

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakÅ‚adać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomoÅ›ci
  • Nie możesz dodawać zaÅ‚Ä…czników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •