Strona 67 z 70 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 696

Wątek: Adobe Lightroom 5 i 6

  1. #661
    Coś już napisał
    Dołączył
    Aug 2015
    Posty
    77

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    Pewnie nr. przejał z automatu przy aktualizacji. Gratuluję, taraz masz usługę a nie produkt wg. licencji win10 ! Co za tym idziemogą Ci wyłączyć windowsa, zablokować programy "bo tak" albo wprawadzą opłatę abonamentową o czym słychać pokątnie. Dodatkowo zapewne nie miałaś wersji pro więc nie masz możliwości decydowania o aktualizacjach, będziesz łykać wszystko co microsoft zdecyduje do akualizacji. O szpiegowaniu już nie będę pisała bo to wszyscy wiedzą. A co do win 8 to zapewne miałaś win8.1 bo z win8 nie ma podobno możliwości instalacji szpiega 10.
    :-)

    Przy aktualizacji miałam pytania czy mają być wysyłane raporty do microsoft ( w kompie, bo w laptopie nie zauważyłam). Powyłączałam możliwość. Zobaczymy. Przez miesiąc jeszcze mogę wrócić.
    Pytałam się jeszcze dwóch kolegów informatyków czy aktualizować z 8 na 10. Powiedzieli, by tak. Przy 7 jeden by nie aktualizował.
    Pierwsze wrażenie to 10 dla mnie, dla antyartytechnicznej, jest czytelniejsza.
    Co do szpiegowania to w pierwszej kolejności wyrzuciłabym google. Bez pardonu "mówią mi" co robię :-)

  2. #662

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Mam win7pro i nie mam zamiaru się przesiadać na tego szpiega z kafelkami. Na laptopie mam 8.1 i drażnią mnie te kafle ale cóż i też nie mam zamiaru aktualizować do win10. Wątpię czy wszystko by poprawnie pracował na laku HP który ma swoje sterowniki. Nie udało się do końca np. zainstalować win7pro bo bakowało sterowników a suport HP powiedział, żę nie maja do lapka sterowników dla win7 64bit. I tak zostałam na laku z win8.1 Ogólnie dziwie się ludzią którzy przesiadają się z win7 na te 10. Tam nie ma nawet Windows Media Player by na szybko wideo podglądnąć i wiele innych rzeczy nie ma co ma siódemka.

  3. #663
    Bywalec Awatar sfw
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Posty
    184

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    Mam win7pro i nie mam zamiaru się przesiadać na tego szpiega z kafelkami. Na laptopie mam 8.1 i drażnią mnie te kafle ale cóż i też nie mam zamiaru aktualizować do win10. Wątpię czy wszystko by poprawnie pracował na laku HP który ma swoje sterowniki. Nie udało się do końca np. zainstalować win7pro bo bakowało sterowników a suport HP powiedział, żę nie maja do lapka sterowników dla win7 64bit. I tak zostałam na laku z win8.1 Ogólnie dziwie się ludzią którzy przesiadają się z win7 na te 10. Tam nie ma nawet Windows Media Player by na szybko wideo podglądnąć i wiele innych rzeczy nie ma co ma siódemka.
    Ciekawe rzeczy piszesz nie ma Media playera mówisz mnie dziwią Ci co nie upgradeują z 7 czy 8 gdzie 10 jest pod każdym względem wydajniejszy, szybszy i stabilniejszy. Mój 7 letni komp po zainstalowaniu 10 jest nie do poznania. Upgradowałem łącznie 3 stacjonarne i laptop. Nie mam zamiaru wracać.

    Power of the Lens

  4. #664

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Chodziło mi o Windows Media Center. A co takiego jest wspaniałego w windows 10 ? Fatalny kafelkowy wygląd, brak Aero czyli przeźroczystości okienek które wyglądają ładniej niż te przypominające windows 3.1. Może ci bardziej pasuje licencja wg. której masz usługę windows 10 a nie produkt windows 10. Wiesz jaka to różnica ?! Może wysyłanie informacji nie wiadomo gdzie, spersonalizowany numer by można było pod odpowiednią osobę wciskać reklamy, a jak to działa to wiadomo - śledzi cię system co i jak robisz, co oglądasz itd ... Jakoś mam win7pro praktycznie od czasu jak się ukazał, dokładnie od lutego 2010 roku i jakoś nic mi w tym systemie nie brakuje. Wiec po co zmieniać ?!

  5. #665
    Bywalec Awatar sfw
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Posty
    184

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    Chodziło mi o Windows Media Center. A co takiego jest wspaniałego w windows 10 ? Fatalny kafelkowy wygląd, brak Aero czyli przeźroczystości okienek które wyglądają ładniej niż te przypominające windows 3.1. Może ci bardziej pasuje licencja wg. której masz usługę windows 10 a nie produkt windows 10. Wiesz jaka to różnica ?! Może wysyłanie informacji nie wiadomo gdzie, spersonalizowany numer by można było pod odpowiednią osobę wciskać reklamy, a jak to działa to wiadomo - śledzi cię system co i jak robisz, co oglądasz itd ... Jakoś mam win7pro praktycznie od czasu jak się ukazał, dokładnie od lutego 2010 roku i jakoś nic mi w tym systemie nie brakuje. Wiec po co zmieniać ?!
    Przeczytaj co napisałem powyższej, dlatego nie zamierzam wracać. Kafelkowy wygląd? Nie zauważyłem, wręcz mam tradycyjny, ala win 98 przycisk start System dobrze jest skonfigurować po zainstalowaniu Co do szpiegowania, myślisz że jesteś od tego wolna bo używasz siódemki? poza tym żadnych reklam nie zauważyłem. Chyba że odpalę Chroma, ale żadko go używam, wolę thora Żeby nie było of topa to Lr 5,7 chodzi zdecydowanie płynniej przy takiej samej konfiguracji kompa

    Power of the Lens
    Ostatnio edytowane przez sfw ; 29-07-2016 o 17:33

  6. #666

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Nie będę się z tobą spierać i dyskutować o ... no właśnie o czym. Ludzie unikaję tego systemu jak ognia no ale są jak widać zwolennicy. A co ty masz za sprzęt, że ci LR pod win7 nie działał poprawnie.

  7. #667
    Bywalec Awatar sfw
    Dołączył
    Feb 2005
    Miasto
    Mińsk Maz.
    Posty
    184

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    Nie będę się z tobą spierać i dyskutować o ... no właśnie o czym. Ludzie unikaję tego systemu jak ognia no ale są jak widać zwolennicy. A co ty masz za sprzęt, że ci LR pod win7 nie działał poprawnie.
    O czym Ty mówisz? Ciekawe, że unikają jak ognia systemu który pobił wszelkie ilości zainstalowanych kopii? Dobre Mój komp to Acer Aspire i nie napisałem, że nie działał poprawnie tylko, że teraz działa plynniej, generalnie starsze maszyny odżywają po przejściu na 10, podobnie było z laptopem Asus. UX31.

    Power of the Lens

  8. #668

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez sfw Zobacz posta
    O czym Ty mówisz? Ciekawe, że unikają jak ognia systemu który pobił wszelkie ilości zainstalowanych kopii?
    Na nowych komputerach z preinstalowanym systemem lub u tych którzy nieświadomie toto zainstalowali
    Jakoś nie widzę szału by np wielkie korporacje jak np. banki zmieniały system z win7 na win10.
    Podobno ostatni hit aktualizacji do win10 to okienko z informacją czy chcesz zainstalować win10 a ty nie chcąc tego klikasz w prawy górny róg w x by zamknąć okno a tu zonk ... włączyłeś instalację tej usługi pt. windows10
    Może pracujesz w firmie wspierającej MS to by wiele tłumaczyło
    Ostatnio edytowane przez iza73 ; 29-07-2016 o 19:03

  9. #669
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Cytat Zamieszczone przez sfw Zobacz posta
    O czym Ty mówisz? Ciekawe, że unikają jak ognia systemu który pobił wszelkie ilości zainstalowanych kopii?
    To żart? Chyba że masz na myśli nowe komputery i to że użytkownik często nie ma wyjścia. Zapewniam Ciebie, że windows 10 bynajmniej nie pobił żadnych rekordów ilości zainstalowanych kopii

  10. #670
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5 i 6

    Ano właśnie w niedzielę miał być ostatni dzień darmowej wersji 10.
    Nawet gdybym miał zainstalować (na laptopie, którego i tak do niczego nie używam) to mam już dosyć darmowych wersji czegokolwiek.
    Dziwne, że biznesy i korporacje nie spieszą się jakoś do tej super wydajności i stabilności.
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

Strona 67 z 70 PierwszyPierwszy ... 17576566676869 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •