Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wszystko o PROSHOW GOLD/PRODUCER

  1. #1

    Domyślnie Wszystko o PROSHOW GOLD/PRODUCER

    Witam.
    Z tego względu, że jest coraz więcej użytkowników programów PROSHOW GOLD i PROSHOW PRODUCER zakładam wątek poświęcony temu oprogramowaniu.


    Otóż mam taki problem.
    Wykombinowałem sobie że nagram pokaz przygotowany na odtwarzacz Blu Ray na płycie DVD DL. Stworzyłem obraz płyty a następnie obraz nagrałem na DVD DL. Wszystko przebiegło bez zarzutu jednak żaden odtwarzacz Blu Ray nie czyta tej płyty:-(. Dopiero po skopiowaniu z płyty samego materiału video materiał odtwarza się z pendive.

    Może komuś z was udało się zrobić taki "myk" aby pokaz działał w FHD na blu ray ale odtwarzany z płyty DVD DL lub DVD

  2. #2
    Uzależniony
    Dołączył
    Aug 2007
    Miasto
    Góralem jestem i nikt kto ma okowite nie jest mi obcy.
    Posty
    842

    Domyślnie Odp: Wszystko o PROSHOW GOLD/PRODUCER

    Mam pytanie dla osób, które filmują lustrzankami i korzystają z PSP. W jakim formacie najlepiej filmować aby połączyć najlepszą jakość filmu ze zdjęciami w prezentacji. Chodzi mi o to aby ktoś mnie ukierunkował o kolejności kroków. Za pomoc serdeczne dzięki. Dodam iż jestem raczkującym filmowcem. Nagrałem próbnie filmik w 1920x1080 ale w prezentacji po użyciu stylu strasznie mi tnie.
    Ostatnio edytowane przez manfred1 ; 24-03-2013 o 10:18
    Kliknij: manfred1 - Odwiedź stronę domową manfred1 - jesteś w raju ;-)

  3. #3

    Domyślnie Odp: Wszystko o PROSHOW GOLD/PRODUCER

    Też mam kilka pytań, ale zamiesciłem posta chyba w złym temacie. Tu link: http://www.canon-board.info/software...14/index3.html

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •