Strona 114 z 163 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 131 do 1 140 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #1131
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    78

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    @GalaktycznyMuczaczo: aparat pakuję do torby, a torbę pakuję do torby na kierownicę roweru jako dodatkowa amortyzacja przed wstrząsami.

  2. #1132
    Pełne uzależnienie Awatar GalaktycznyMuczaczo
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    London
    Posty
    1 329

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez kilas88 Zobacz posta
    @GalaktycznyMuczaczo: aparat pakuję do torby, a torbę pakuję do torby na kierownicę roweru jako dodatkowa amortyzacja przed wstrząsami.
    to olej hame, (chyba ze cos sie zmieniło) swojego czasu jak sprzedawałem ten towar to hama była zazwyczaj najtanszym produktem który dodawalismy jako gratisy, jakość tego na półce już nie powalała, a po kilku miesiącach uzytkowania moim zdaniem nadawała sięna śmietnik
    ale tak jak mowie dodaj po 2cm z kazdej strony i masz wymiary zew
    Masz pytania, nie chcesz zaśmiecać forum, pisz na priv chętnie ci pomogę.

  3. #1133
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    78

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    To odpuszczę Hama i chyba zdecyduję się na Lowepro Adventura 160 lub Manfrotto Bella IV. Dzięki!

  4. #1134
    Coś już napisał
    Dołączył
    Apr 2014
    Posty
    78

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Byłem w sklepie, poprzebierałem w różnych torbach i wybór padł na Lowepro Stockholm 120. Co ciekawe, podają wymiary wewnętrzne na 200 x 145 x 100, a mój aparat z założonym obiektywem i polarem ma 200 x 150 x 130, czyli nie powinien się zmieścić, a mieści się bezproblemowo. Z tego co widziałem to producenci podają wymiary z 1-3 cm zapasem.

    A sama torba raczej średniej jakości, ale za to tania. Kupiłem tylko by w plecaku mi się aparat nie obijał o statyw i inne gadżety oraz by zmniejszyć drgania aparatu w torbie rowerowej, więc wystarczy.

  5. #1135
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    50
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez kilas88 Zobacz posta
    Kupiłem tylko by w plecaku mi się aparat nie obijał o statyw i inne gadżety oraz by zmniejszyć drgania aparatu w torbie.
    Też na foto wyprawy jeżdżę rowerem i miałem taki sam problem. Rozwiązałem go kupując plecak Case Logic SLRC-5. Dostępny na rynku wtórnym, pojemny, wygodny, zabezpiecza sprzęt przed deszczem. Przegrody praktycznie chronią szkła przed obiciami, natomiast korpus chowam do solidnej, górnej komory. Mocowanie statywu z dwóch stron plecaka, kieszeń na laptop oraz wiele innych skrytek na drobiazgi. Wszystkie suwaki zabezpieczone przed wodą. Na rower i na piesze wyprawy idealny. Jeżeli okazałoby się, że jest za mały, to SLRC4 jest większy.
    Ostatnio edytowane przez słowiczek ; 25-01-2015 o 14:49

  6. #1136

    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Czy ktoś Was miał kontakt z walizkami do przechowywania sprzętu?
    Szukam czegoś co zapewni mi bezpieczne przechowywanie w domu i czasami przewożenie w bagażniku auta.
    Nie zależy mi na mobilności takiej walizki bo na wyjścia zabiorę body i jeden obiektyw w inną torbę, a reszta ma w tym czasie bezpiecznie czekać.
    Chciałbym żeby weszło body, 4 obiektywy (mały, 2 średnie, 1 duży), lampa i cała drobnica (karty, baterie, ładowarka, czytnik, filtry.)
    Myślałem nad czymś takim LINK
    Ale czy to nie jest za małe? No i raczej mam na myśli wersję dla amatora a nie pro typu Pelican
    Ostatnio edytowane przez Kyrzan ; 30-01-2015 o 22:45
    EOS 5D3, EF 24-105 4L, EF 50 1.8II, YN-568 EXII, T 70-300 VC USD, T 150-600

  7. #1137
    Bywalec Awatar McMelassa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Chodzież
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Pytanie do osób które mogą mieć Tamrac Evolution 6. Czy jest szansa na zmieszczenie w nim C500D z podpiętym gripem?

    Pozdrawiam
    Grzegorz
    Rozwijam się... jeszcze tylko nie wiem w co.

  8. #1138
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez marcinradom Zobacz posta
    Właśnie ją oglądam. Opinie ma pozytywne i cena 1/4 Lowepro Magnum 400 AW.
    Cześć Marcin (radom),
    mam pytanie, czy kupiłeś tą torbę (Camrock Tank x60)? Jeżeli tak to jakie są Twoje wrażenia? Na ceneo opinie same pozytywne. Wg zdjęć pojemność też super (potrzebuję dużą, w rozsądnej cenie, ale i dobrej jakości torbę, w celu upakowania: 2 korpusy, 1-2 lampy, ok. 6 słoików i trochę innych drobnych szpargałów). Jedyne zastrzeżenia użytkowników (z ceneo) dotyczą małej sztywności dna. A jakie jest Twoje zdanie? Pozdrawiam radek.
    Ostatnio edytowane przez RadOs41 ; 31-01-2015 o 22:56
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  9. #1139
    Początki nałogu Awatar RadOs41
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Radom
    Wiek
    57
    Posty
    350

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    PS. Proszę, a może Ktoś inny, kto używa tego modelu torby foto - Camrock Tank x60, zechce podzielić się swoją opinią, spostrzeżeniami itp. na temat jej funkcjonalności, zalet i wad? Dziękuję i pozdrawiam.
    Trochę gratów i nieco innych szpargałów...

  10. #1140
    Bywalec Awatar McMelassa
    Dołączył
    Oct 2010
    Miasto
    Chodzież
    Wiek
    46
    Posty
    201

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez McMelassa Zobacz posta
    Pytanie do osób które mogą mieć Tamrac Evolution 6. Czy jest szansa na zmieszczenie w nim C500D z podpiętym gripem?

    Pozdrawiam
    Grzegorz
    Ok. Sprawdziłem sam. Zmieści się
    Rozwijam się... jeszcze tylko nie wiem w co.

Strona 114 z 163 PierwszyPierwszy ... 1464104112113114115116124 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •