Strona 62 z 163 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112162 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1624

Wątek: W czym nosić sprzęt - część II

  1. #611
    Bywalec Awatar Jasper
    Dołączył
    May 2008
    Wiek
    66
    Posty
    152

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez qg1988 Zobacz posta
    Twój Vanguard odpada niestety przez cene.
    No, mój jak mój. Rozważałem także właśnie Benro ale opinia użytkownika była dość negatywna więc rozważam dalej....

  2. #612
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2010
    Posty
    16

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Wybrałem https://www.youtube.com/watch?v=nBxWU4c7qos
    Za 200zł można już kupić i pojemność mi odpowiada.

  3. #613

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Posiadam taki sam, nie jest zbyt pakowny moim zdaniem.W środku jest miejsce na body z podpiętym obiektywem np 17-85 plus jeszcze jedna stalka typu 50/1.8 no może druga podobnych rozmiarów i lampa błyskowa. Jeśli masz jakiś dłuższy obiektyw np 70-200 f/4 to raczej go tam nie zmieścisz. Kupiłem dlatego że jest szybki dostęp do aparatu. Nie mniej jednak najczęściej biorę do na wycieczki i jeśli np mam ochotę zrobić portret w górach to i tak muszę go zdjąć żeby dostać się do obiektywów. Jeśli teraz bym kupował kupił bym normalny plecak z dwoma uszami, do chodzenia po górach nie polecam, nieźle obciąża ramię. Statywu też nie przytroczysz Mój idzie na sprzedaż, stan jak nowy

  4. #614

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Macie jakąś ciekawą alternatywę dla torby do kościoła ? ..bo plecak to jakoś nie bardzo do marynarki
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  5. #615
    Bywalec Awatar checiu
    Dołączył
    Nov 2007
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    170

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    wczoraj na coś takiego trafiłem.

    Ari Marcopoulos Camera Bag for SLR Camera by Incase

    Nie wiem czy może nie uśmiechnąć się do polskich producentów toreb dla kurierów żeby coś z cordury zmajstrowali....

    Torba to tylko jak mało sprzętu. Przynajmniej w moim przypadku. Plecy dużo lepiej znoszą plecak niż torbę. Zawsze jeszcze możesz rozważyć walizkę na kółkach :P:P

  6. #616

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Ta torba jest dość ciekawa
    Walizkę rozmyślałem ale mały wybór znów jest...
    Plecak kiedyś miałem i jakoś mnie nie przekonał :/
    było.. C550D, C7D, C28, T17-50VC, Takumar 50SMC, Zenitar 16, S8, S14. Teraz jest tylko lepiej

  7. #617
    Początki nałogu
    Dołączył
    Jan 2010
    Posty
    374

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez Morfii Zobacz posta
    Macie jakąś ciekawą alternatywę dla torby do kościoła ? ..bo plecak to jakoś nie bardzo do marynarki
    Lens case czyli termosy + pas (ew zwykły sztywny pas). I masz wszystko pod ręką i nie targasz badziewia.

  8. #618

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Przeglądałem Allegro i kilka sklepów i nie znalazłem tego, co mnie interesuje. Poszukuję plecaka, który dobrze ochroni sprzęt w razie upadku, bo nie chciałbym kupować kufra do motocykla. Są oczywiście plecaki motocyklowe na laptopy, ale niespecjalnie mi podchodzą, bo lustra i dwóch obiektywów już do nich nie wsadzę. Możecie coś polecić?

  9. #619
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2009
    Miasto
    Kielce
    Posty
    1 290

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Poszukaj plecaków foto na deskę Dakine/ Burton i może coś jeszcze Nawet gdzieś widziałem test przeprowadzony przez motocyklistę

  10. #620

    Domyślnie Odp: W czym nosić sprzęt - część II

    Cytat Zamieszczone przez BubuPN Zobacz posta
    Poszukuję plecaka, który dobrze ochroni sprzęt w razie upadku, bo nie chciałbym kupować kufra do motocykla. Są oczywiście plecaki motocyklowe na laptopy, ale niespecjalnie mi podchodzą, bo lustra i dwóch obiektywów już do nich nie wsadzę. Możecie coś polecić?
    Polecam Dakine Sequence - korzystam z niego na snowboardzie i rowerze. Pewnie nie przy takiej samej prędkości co na motocyklu, ale zaliczałem gleby i ze sprzętem wszystko gra. Plecak jest na tyle sztywny i dobrze chroni zawartość, że bez obaw siadam na nim na śniegu. Pytanie czy chcesz tam upchnąć tylko lustro i dwa szkła, czy coś więcej, bo akurat Sequence jest całkiem pakowne…

Strona 62 z 163 PierwszyPierwszy ... 1252606162636472112162 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •