Strona 100 z 102 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 991 do 1 000 z 1016

Wątek: ksiazki o fotografii

  1. #991
    Początki nałogu Awatar olek.tbg
    Dołączył
    Jan 2011
    Miasto
    Tarnobrzeg
    Posty
    309

    Domyślnie

    Także polecam "W kadrze" Książka, w której zawartych jest mniej technicznych zasad, a jak to dobrze ujął janmar podejście do tworzenia kadru. Warto przeczytać.
    Z bardziej technicznych polecam "Okiem Fotografa" Michaela Freemana.
    "Umysł fotografa" także zakupiłem,jak przerobie to napiszę, czy warto
    5Dm2 | 16-35 4L IS | 24-70 2.8L II | 85 1.8 | 100 2.8L

  2. #992
    Uzależniony
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    615

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez janmar Zobacz posta
    Ostatnio pojawiła się na rynku pozycja "W Kadrze" Davida duChemin(...)
    Ostatnio?

  3. #993
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Sep 2006
    Miasto
    Bydgoszcz.
    Posty
    3 468

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez basala Zobacz posta
    Ostatnio?
    No,cóż.W 2009 roku wydano mój egzemplarz.Dla mnie dwa lata dla pozycji książkowej to b.szybko.Ilość wydawanych książek stanowczo przerasta moje
    zdolnosci percepcyjne.Jesli dodać do tego wieczny nałóg czytania kilku pozycji jednocześnie no to...ostatnio[Oczywiście jak dla mnie]
    Pozdrawiam

  4. #994

    Domyślnie

    Hej
    Szukam książki dotyczącej fotografii produktów, stockowej. Z naciskiem na obróbkę w photoshopie. Póki co widzę tylko "FOTOGRAFIA PRODUKTOWA - OD PRZEDMIOTU DO MARTWEJ NATURY"
    Może znacie coś jeszcze ?

  5. #995
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Jan 2008
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    19

    Domyślnie

    Orientuje się ktoś czym różni się wydanie z 2008 i 2009 r "Ekspozycji Bez Tajemnic" B.Petersona?

  6. #996
    Uzależniony
    Dołączył
    Mar 2007
    Miasto
    Namysłów/Wrocław
    Wiek
    36
    Posty
    541

    Domyślnie

    Ktoś moze coś ciekawego polecic do LR 3?? Kilka stron wczesniej są tylko wspominki o tytulach....

  7. #997
    Początki nałogu Awatar hyzop
    Dołączył
    Aug 2006
    Miasto
    Pasłęk
    Posty
    413

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dj_zibi Zobacz posta
    Ktoś moze coś ciekawego polecic do LR 3?? Kilka stron wczesniej są tylko wspominki o tytulach....
    "ADOBE PHOTOSHOP LITHTROOM 3 OFICJALNY PODRĘCZNIK"- w zasadzie wszystko w nim jest krok po kroku, funkcja po funkcji, jest dołączona płytka z fotkami do treningu, no i chyba ma w tej chwili najniższą cenę z książek o LR3.

    Trochę innego typu jest "PRACUJĄC NAD KADREM w CYFROWEJ CIEMNI" Davida duChemin, autor opisuje jak tworzył 20 swoich zdjęć krok po kroku, jednocześnie komentując, jakie artystyczne czy techniczne efekty chciał stworzyć, historię zdjęcia i rożne refleksje. Pliki nieobrobione są do ściągnięcia na podanej przez niego stronę, tak, że możemy krok po kroku na nowo tworzyć jago fotografie.

  8. #998
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Sep 2008
    Miasto
    warmińsko-mazurskie
    Posty
    26

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez dj_zibi Zobacz posta
    Ktoś moze coś ciekawego polecic do LR 3?? Kilka stron wczesniej są tylko wspominki o tytulach....
    Martin Evening - "Adobe Photoshop Lightroom 3". Podręcznik dla fotografów pl. - świeżynka :-D, tylko cena około 120 zł ??: ale warto !!!!

  9. #999
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2007
    Miasto
    Suwałki
    Wiek
    52
    Posty
    101

    Domyślnie

    "Sekrety Cyfrowej Ciemni Scotta Kelby'ego. Edycja i Obróbka Zdjęć w Programie Adobe Photoshop Lightroom 3" np. w empiku

  10. #1000

    Domyślnie

    Hej a jaka książka do porterów ?
    Chodzi mi oto jak ustawić portretowaną osobę, gdzie skierować głowę, ciało, oczy.
    Ogółem pomysły na pozycje.
    Posiadam książki "fotografia portretowa 100 rad i pomysłów" oraz "nowoczesna fotografia portretowa". Jednak są tam ogólniki typu zrób zdjęcie na dworze, zrób zdjęcie na tle fajnej ściany itp.

Strona 100 z 102 PierwszyPierwszy ... 50909899100101102 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •