Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Canon Speedlite 580EX II w trybie slave

  1. #1
    Uzależniony Awatar arrow
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    637

    Domyślnie Canon Speedlite 580EX II w trybie slave

    Przyznam się bez bicia ze instrukcje zgubilem a na necie nie moge znalesc odpowiedzi na pytanie, zadam je wiec tu

    Posiadam dwie lampy 580EX II, czy jedna z nich może wyzwolić druga błyskiem ?? jak to ustawić ??

    Jedna z lamp wyzwalam bezprzewodowo wyzwalaczem radiowym, drugiego wyzwalacza nie mam i zastanawiałem się czy mogę druga lampę ustawić jak oświetlenie 2 planu i wyzwalać ja błyskiem pierwszej

    Generalnie tak sobie mysle ze jezeli w trybie manualnym każdą lampę można wyzwolić bezprzewodowo nic nie stoi na przeszkodzie aby łączyć systemy np 580EX II + sb900 czy tez może body canona nie wyzwoli bezprzewodowo w trybie manualny lampy nikona sb900

    Dziękuje za ewentualne odpowiedzi
    Canon FF

  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar Mellan
    Dołączył
    May 2007
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    58
    Posty
    1 851

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arrow Zobacz posta
    ...Posiadam dwie lampy 580EX II, czy jedna z nich może wyzwolić druga błyskiem ?? jak to ustawić ??...
    Naciśnij "zoom" i przytrzymaj chwilę, dostaniesz menu wyboru: off, master, slave.

    Cytat Zamieszczone przez arrow Zobacz posta
    ... nic nie stoi na przeszkodzie aby łączyć systemy np 580EX II + sb900 czy tez może body canona nie wyzwoli bezprzewodowo...
    Czemu miałoby nie wyzwolić? Radiowe wyzwalacze pozwalają na łączenie systemów, z tym że różne urządzenia mogą różnie współpracować z danym wyzwalaczem.


    p.s. co do instrukcji spróbuj tutaj
    Ostatnio edytowane przez Mellan ; 30-01-2010 o 12:52
    C-F-K - forever

  3. #3
    Uzależniony Awatar arrow
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    637

    Domyślnie

    dzięki za info pozdrawiam
    Canon FF

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •