Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 79

Wątek: Utrzymanie strony WWW za ile ?

  1. #51
    Coś już napisał Awatar amphotos
    Dołączył
    Sep 2009
    Posty
    67

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    100% racji. Te promocje są podstępne. Za com zapłaciłem 13 zł -> przedłużenie po roku -> 60 zł brutto. Pl wziąłem za darmo -> przedłużenie 120 zł. A te promocje są "do odwołania" i wiążą się z dodatkowymi kosztami ->
    No a jak sobie to wyobrażasz, że domena będzie Cię kosztować 0zł? Absurd. To jest realna promocja, która daje Ci korzyść z tego, że za pierwszy rok płacisz 0zł za domenę, jedynie podatek 9zł. Potem jest to chyba normalnym, że trzeba ją opłacać.

  2. #52
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Białoruś
    Posty
    273

    Domyślnie

    Ke pasa?
    Jakbym nie wziął pl w promocji, a wybulił te 13 zł (coś koło tego), to za następny rok zapłaciłbym 60 zł, a nie 120 zł, czyli 2 razy tyle, co za com. Poza tym w innej firmie zaproponowali mi 60 zł za 3 lata, więc o czym my mówimy?
    Promocje mają na celu przetrzymanie klientów - przecież nikt nie przeniesie, jak musi zapłacić podwójnie za kolejny rok. Kij im w oczy, ja przeniosę. Nawet Pudzian mnie nie przekona, ani ta laska z ich reklamy.
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa! Lewa! Lewa!

  3. #53

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Kinski Zobacz posta
    Ke pasa?
    Jakbym nie wziął pl w promocji, a wybulił te 13 zł (coś koło tego), to za następny rok zapłaciłbym 60 zł, a nie 120 zł, czyli 2 razy tyle, co za com. Poza tym w innej firmie zaproponowali mi 60 zł za 3 lata, więc o czym my mówimy?
    Promocje mają na celu przetrzymanie klientów - przecież nikt nie przeniesie, jak musi zapłacić podwójnie za kolejny rok. Kij im w oczy, ja przeniosę. Nawet Pudzian mnie nie przekona, ani ta laska z ich reklamy.
    Wybacz ale jeszcze nigdzie nie widziałem jakoś domen .pl za 60 zł bez względu na wszelkie promocje one zawsze kosztowały 100 zł netto albo coś koło tego. a jeśli ktoś zaproponował Ci 60 zł za 3 lata to zapewne cena wynosiła 60 zł za rok przy opłaceniu z góry 3 lat ale coś mi się wierzyć nie chce że to było za domene pl

  4. #54
    Bywalec Awatar westu
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    right next door to hell
    Posty
    153

    Domyślnie

    Ja od siebie polecę jeszcze netmark.pl - słyszałem wiele pochlebnych opinii, sam spróbowałem i jak na razie działa bezbłędnie.

  5. #55
    Początki nałogu
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Białoruś
    Posty
    273

    Domyślnie

    jeśli ktoś zaproponował Ci 60 zł za 3 lata to zapewne cena wynosiła 60 zł za rok przy opłaceniu z góry 3 lat ale coś mi się wierzyć nie chce że to było za domene pl
    109 zł za przedłużenie do lutego 2013 r. 50 zł do 2012. Domena pl.
    Kto tam znów rusza prawą? Lewa! Lewa! Lewa!

  6. #56
    Dopiero zaczyna Awatar GTeam
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    44

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Soundman Zobacz posta
    Wybacz ale jeszcze nigdzie nie widziałem jakoś domen .pl za 60 zł bez względu na wszelkie promocje one zawsze kosztowały 100 zł netto albo coś koło tego. a jeśli ktoś zaproponował Ci 60 zł za 3 lata to zapewne cena wynosiła 60 zł za rok przy opłaceniu z góry 3 lat ale coś mi się wierzyć nie chce że to było za domene pl
    Nie widziałeś? To dobrze poszukaj, np. pierwszy lepszy cal.pl [ http://www.cal.pl/cennik-domen ] masz 65pln za odnowienie .pl. Jeśli chodzi o promocje typu home.pl to wcale nie płacisz 2 razy za kolejny rok. To jest tak iż kupujesz domenę w promocji, np 99groszy, ale musisz ją przedłużyć - czytaj rok jesteś u nich i potem płacisz 122pln za przedłużenie. I możesz sobie ją od razu przenieść. Tylko w praktyce jest to bardziej skomplikowane i czasochłonne niż to co wyżej opisałem. Jeśli chodzi o ceny .com to ja mam 26$ (~50pln) za 2 lata - w Polsce 80pln netto.
    Duża czarna puszka z napisem Canon + stałki + zuuumy + jakieś świeczki i inne gadżety/śmieci. Rozwijam listę sprzętu szybciej niż umiejętności...

    -------------

  7. #57

    Domyślnie

    A no widzisz bedę musiał pogmerać trochę bo niedługo przyjdzie mi przedłużać niemal 10 domen

  8. #58
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2009
    Miasto
    Przeworsk
    Wiek
    35
    Posty
    253

    Domyślnie

    Stronę www można mieć za 0zł. To od Ciebie zależy ile ponad ta kwotę wydasz. Nie ma górnej granicy.

  9. #59
    Uzależniony Awatar dentharg
    Dołączył
    Apr 2005
    Miasto
    Tomaszów Maz/Łódź
    Posty
    867

    Domyślnie

    W az.pl płacę 99 zł netto za odnowienie - ale kod authinfo do przeniesienia nazwy jest od razu widoczny - nie trzeba pisać podania (jak np. w home.pl).

    .com mam w Dreamhost i płacę $9.95 za odnowienie roczne. Można jeszcze w namecheap.com.
    Postprocessing: AfterShot Pro + pluginy

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez rekin Zobacz posta
    Stronę www można mieć za 0zł. To od Ciebie zależy ile ponad ta kwotę wydasz. Nie ma górnej granicy.
    No wszystko możesz mieć za darmo tylko potem jak Ci policzą przedłużenie czy coś w ten ton to zapłacisz kilka razy tyle ile mogłbyś zapłacić wcześniej.

Strona 6 z 8 PierwszyPierwszy ... 45678 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •