Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910
Pokaż wyniki od 91 do 93 z 93

Wątek: [uzależniony] od Canona

  1. #91

    Domyślnie

    bardzo proszę gunia...

    66.
    Canon 20d + Sigma 70-200 f/2.8 + Tamron 17-50 f/2.8 + Canon 50 f/1,8 + ...

  2. #92
    Pełne uzależnienie Awatar Slider
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1 052

    Domyślnie

    Hmm.. IMHO "delikatnie" przeostrzasz.. co ciekawe zauważyłem to dopiero na tym ostatnim, niemniej gdyby sie przyjrzeć widać to również na wczesniejszych fotkach. Za borkomarem na #62 modelka bardzo ładnie wyszła. winieta tu pasuje, kadr ok. #63 tez fajna, mozna się przyczepić do pozy, ale to rzecz gustu, dla mnie jest ok, zdjęcie trochę wygląda jakby na siłę było ratowane z przepałów, kolorystyka na "+". #64 poprawna #65 sorry, ale ja nie lubie:-P modelka ladna, cegły nie, przy czym światło wcale nie dodaje im uroku. Gdybyś pokusił (albo postarał) się o jakis fajny klimat tego zdjęcia, możnaby je jakoś wykorzystać, w takim stanie jakim jest teraz niestety na "-" #66. Czy mi sie wydaje, czy Gunia mówila, że to ona groźnie wygląda? podoba mi się, pomimo przepałów, a od wspomnianego przeostrzania coś (nie)ciekawego dzieje się z wargami. Jakieś wyschnięte czy popękane.. ble trochę wyglądają jakby się sączyła krew.. można to kreatywnie wykorzystać..

    Pozdrawiam
    Canon PowerShot S3 IS, Canon Lens 36-432mm f/2.7-f/3.5 IS USM, dekieLek na obiektyw, pasek, Lampa wbudowana SpeedLite, VeLbon CX200, Literatura, Karty pamięci SanDisk uLtra III 2.0 GB, Adapter, CoreL Paint Shop Pro Photo X2, Lenspen mini Pro.

  3. #93
    Uzależniony Awatar gunia1990
    Dołączył
    Apr 2008
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    550

    Domyślnie

    a ja wiem w czym tkwi problem... niektore zdjecia sa juz tak ostre, ze przy zmniejszaniu nie należy tego robić

Strona 10 z 10 PierwszyPierwszy ... 8910

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •