Strona 211 z 224 PierwszyPierwszy ... 111161201209210211212213221 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 101 do 2 110 z 2240

Wątek: Kursy liturgiczne

  1. #2101
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    Chcesz robić biznes na foto ślubnym a nie chce ci się poszukać w google i zadzwonić. Może jeszcze ci klientów nadać ?!
    A Kto Ci powiedział, że chce robić jakiś biznes??? Google?? Daruj sobie takie odpowiedzi!!!!!

  2. #2102

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez tomekcm Zobacz posta
    A Kto Ci powiedział, że chce robić jakiś biznes??? Google?? Daruj sobie takie odpowiedzi!!!!!
    To po co ci zezwolenie na fotografowanie w kościele
    Nie lubie leni którym nie chce się poszukać a chcą mieć wszystko podane na tacy.

  3. #2103
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez iza73 Zobacz posta
    To po co ci zezwolenie na fotografowanie w kościele
    Nie lubie leni którym nie chce się poszukać a chcą mieć wszystko podane na tacy.
    Bo lubię robić zdjęcia w kościele. A nie lubię jak ktoś nie ma nic do powiedzenia na zadany temat a się wtrąca i mądruje!

  4. #2104

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Może pomyśl - pisałeś o kursach w Katowicach, podałam pełne namiary i sobie zażartowałam o google to się napuszyłeś jak paw.
    Nie czaruj o robieniu zdjęć w kościele tak sobie bo na takie fotki każdy proboszcz pozwala, czepiają się podczas ślubów.
    Komu chcesz oczy mydlić, i jeszcze wystarczy wejść na twój link w podpisie
    Nie bój się nie jestem z U.S.

  5. #2105
    Bywalec PLUS member Awatar Veox
    Dołączył
    Oct 2012
    Miasto
    Kraków
    Posty
    116

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez tomekcm Zobacz posta
    Bo lubię robić zdjęcia w kościele. A nie lubię jak ktoś nie ma nic do powiedzenia na zadany temat a się wtrąca i mądruje!
    Ta a w stopce:

    c 5dmII+ c 50d + s 50mm 1.4 + c 70-200 4 L + c 24 2.8 + kilka lampek i statywik
    OGORZAŁY Tomasz
    ja tam widzę ślubniaczki :-)
    Studio Moments to fotograf ślubny Kraków i kamerzysta Kraków. Zapraszam na naszą stronę!

  6. #2106
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Pszczyna
    Posty
    28

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez Veox Zobacz posta
    Ta a w stopce:



    ja tam widzę ślubniaczki :-)
    Nie dla kasy... to znajomi A tak po za tym to dzieki za reklame bloga. Duzo wejsc z canonboard
    Ostatnio edytowane przez tomekcm ; 08-01-2014 o 19:13

  7. #2107

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    11-12 marzec Katowice, gdyby ktoś był chętny ; )

  8. #2108
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Ktoś się orientuje, czy obecnie będą prowadzone jakieś kursy w woj. świętokrzyskim, ew. małopolskim? W Kielcach już był, do diecezji sandomierskiej nie mogę się dodzwonić, termin w KRK mi niestety nie odpowiada

    Ktoś coś wie...?
    Miłego dnia
    moja www

  9. #2109
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2011
    Miasto
    022
    Wiek
    44
    Posty
    367

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Ktoś się orientuje, czy obecnie będą prowadzone jakieś kursy w woj. świętokrzyskim, ew. małopolskim? W Kielcach już był, do diecezji sandomierskiej nie mogę się dodzwonić, termin w KRK mi niestety nie odpowiada

    Ktoś coś wie...?
    Kursy i Warsztaty

    Ja natomiast szukam w WWA i najbliższy termin to Listopad
    Gdyy w KRA było to 1dniowe spotkanie to pewnie bym sobie dojechał, ale płacenie dodatkowo za nocleg to bezsens

  10. #2110

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez jinks Zobacz posta
    Ktoś się orientuje, czy obecnie będą prowadzone jakieś kursy w woj. świętokrzyskim, ew. małopolskim? W Kielcach już był, do diecezji sandomierskiej nie mogę się dodzwonić, termin w KRK mi niestety nie odpowiada

    Ktoś coś wie...?
    czy to nie jest termin 24-25 czerwiec dla krakowa ? bo znalazlem taki termin na jednej stronie ale mi sie zapodziala i teraz ni huhu nie moge jej znalezc...

Strona 211 z 224 PierwszyPierwszy ... 111161201209210211212213221 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •