Strona 66 z 175 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116166 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 651 do 660 z 1745

Wątek: Bezprzewodowe wyzwalanie lamp

  1. #651

    Domyślnie

    Warto dopłacać do asterów w stosunku do pt-04?

    Chcę to pod dwa nissiny di622 podpiąć.

  2. #652
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Warto dopłacać do Yongnuo w stosunku do PT-04. Lepsze wykonanie, lepszy zasięg. No i przyszłościowo jak będziesz myślał o lampach systemowych, to YN wybudzają ze sleep mode - przyczynia się do oszczędności w bateriach...

  3. #653
    Uzależniony Awatar arrow
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    637

    Domyślnie

    Yongnuo a przynajmniej ten model co ja mam ma jeden minus. Na koniec zabawy należy wyjmować z nadajnika bateryjkę bo w przeciwieństwie do odbiornika który ma wyłącznik nadajnik takowego nie ma i cały czas z baterii wysysana jest energia .... a cr2 nie kosztuje 2 zł
    Canon FF

  4. #654
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arrow Zobacz posta
    Yongnuo a przynajmniej ten model co ja mam ma jeden minus. Na koniec zabawy należy wyjmować z nadajnika bateryjkę bo w przeciwieństwie do odbiornika który ma wyłącznik nadajnik takowego nie ma i cały czas z baterii wysysana jest energia .... a cr2 nie kosztuje 2 zł
    Wysysana jest tylko w chwili nacisniecia przycisku, co równiez moze sie dziac w torbie, przypadkowo. Producent okresla zywotnośc baterii na około 20.000 cykli, czyli pojedynczych wciśnięć przycisku. Mój działa od 7 miesięcy na tej samej baterii. Gdyby była "wysysana" równiez w czasie "spoczynku", dawno musiałbym wymieniać baterię.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  5. #655
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Na dłuższe nieużytki wyjmuję, właśnie z racji przypadkowego i ciągłego naciśnięcia w plecaku.

  6. #656
    Początki nałogu Awatar Maver
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    397

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arrow Zobacz posta
    Yongnuo a przynajmniej ten model co ja mam ma jeden minus. Na koniec zabawy należy wyjmować z nadajnika bateryjkę bo w przeciwieństwie do odbiornika który ma wyłącznik nadajnik takowego nie ma i cały czas z baterii wysysana jest energia .... a cr2 nie kosztuje 2 zł
    A ze tak zapytam. Co niby wysysa ta energie z bateri? No chyba ze po zdjeciu nadajnika z sanek, na stale blokujesz przycisk wyzwalania jakas zapalka. Bo w innym przypadku nadajnij nic nie nadaje, i nie zuzywa bateri.
    --
    Pozdrawiam
    Krzysztof Zagórski

  7. #657
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    Na układzie wydziela się ciepło? (w minimalnym stopniu, ale nadal).

    No i nie zapałką, ale równie dobrze mogłoby być czymś po prostu przygniecione. Małe szanse, ale zdziwienie na plenerze, gdy nadajnik nie działa - bezcenne.

  8. #658
    Pełne uzależnienie Awatar dinderi
    Dołączył
    Aug 2009
    Miasto
    Raszyn
    Wiek
    50
    Posty
    3 028

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez micles Zobacz posta
    mogłoby być czymś po prostu przygniecione. Małe szanse,
    Nie takie małe. Przycisk w nadajniku jest wypukły i znacznie odstaje od reszty obudowy. Przypadkowe wciśnięcie w upakowanym plecaku (np. tak jak mój) jest całkiem realne.
    Kontakt ze mną tylko przez e-mail: "mirekkania na yahoo kropka com kropka au". PW nie czytam.
    09. Rób i pokazuj zdjęcia, które podobają się tobie, a nie oglądającym.

    ---Moje zdjecia na FB---

  9. #659
    Zablokowany
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Poznań
    Wiek
    34
    Posty
    4 359

    Domyślnie

    U mnie małe, bo kieszonkę na nadajnik mam akurat nad osłoną od Lki, więc nadajnik sobie znajduje miejsce po którejś ze stron Lki i chyba się nie wciska, aczkolwiek tak - wyjmuję baterię. Nie chcę skuchy.

  10. #660
    Uzależniony Awatar arrow
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    637

    Domyślnie

    możliwe ze u mnie się w plecaku ten przycisk wciska bo jak wytłumaczyć fakt ze dwie sesje i bateria nie żyje, swoja droga szkoda ze nie ma manualnego wyłącznika
    Canon FF

Strona 66 z 175 PierwszyPierwszy ... 1656646566676876116166 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •