Mystek:
1. na to wygląda, sam o tym nie wiedziałem, dopiero gdy zobaczyłem pierwsze nagranie to się uśmiałem, a znajoma powiedziała, że dokładnie tak wygląda sama gdy zgrabia liście borsuki nie zapadają w całkowitą hibernację jak np świstaki, i czasem zimą jeszcze wychodzą na zewn. Ale najbardziej mi się spodobało jak się ganiają w berka niestety tylko raz jeden udało mi się je złapać za dnia, to teren blisko szlaków spacerowych, i mimo że las kabacki to rezerwat to chodzi tam masa psiarzy, psy węszą po norach i po prostu zwierzaki wychodzą dopiero po zmroku. Ale może uda mi się je złapać wiosną w innym rezerwacie. Borsuki są mega fotogeniczne na tle soczystej zieleni, z tym czarno białym łebkiem

2. to fotopułapka, wycelowana w norę borsuków, nie spodziewałem się tam zobaczyć nic więcej a tu proszę, przespacerował się i dzik i sarna, i jakiś wiewiór, którego na wideo nie ma

3. żurawie są kapitalne do fot, może w tym roku więcej się ich uda złapać w obiektyw

4. żołny wg mnie najpiękniejsze ptaki jakie są w naszym kraju, nawet przelotem

5. Kanada krajobrazowo sztos

6. Bieliki traktowały kruki i sroki raczej jak uprzykrzone muchy, z walk między gatunkami ptakow to widziałem tego myszołowa co zrobił salto gdy go z góry zaatakowała kania, i jastrząb jak się naparza z myszołowem. A sroki i kruki są przeważnie przeganiane.

Winsho daj znać jak zareagował kot