Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: efs 60mm f/2.8 macro usm czy 50 mm f/1.8 STM - portretówka

Widok wątkowy

  1. #6
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: efs 60mm f/2.8 macro usm czy 50 mm f/1.8 STM - portretówka

    Cytat Zamieszczone przez viperpl Zobacz posta
    Przejścia na pełną klatkę nie planuję - to jeszcze nie ten etap wtajemniczenia. W centrum mojego zainteresowania jest 80D, ale instynkt samozachowawczy podpowiada aby zostać z 400D. Sądzę, że możliwości 400D są dużo większe aniżeli moje umiejętności. Na tym etapie wolałbym zaszumione zdjęcia z dobrym kadrem aniżeli piękne zdjęcia "nie wiadomo czego".

    A więc skupiam się na szkłach do "cropa", więc fakt braku kompatybilności mojej 60 mm z FF nie przeszkadza mi.
    no nie... 400D plus 60macro plus lampa błyskowa i portret... słabo to widze (naprawde zeby dobrze błyskać trzeba sporego doswiadczenia, na poczatek lepiej sprawdzi sie blenda, bo zakładam że takim zestawem nie bedziesz raczej portretował w pomieszczeniach)
    a FF i stopień wtajemniczenia... tu tez naciska sie spust tak samo, tylko to co body wypluwa jest nieco inne :-)
    piszesz o tej 60 jak by decyzja juz zapadła że zostaje z Tobą , i tylko chcesz potwierdzenia ze dobrze robisz... dla mnie slabo...
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 02-12-2018 o 11:52
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •