Cytat Zamieszczone przez szwayko Zobacz posta
Nie wyobrażam sobie pracy aparatem bez dżojstika i absurdalnego sposoby wyboru punktów autofokusa. To nie dość, że spowalnia prace, to znacznie denerwuje."
to akurat sa wrazenia, ktore moga sie mocno rozbijac o osobiste przyzwyczajenia.

po przesiadce na 6D (po 10 latach uzywania korpusow z joystickiem) tez mialem problem ergonomiczny. potem sie przyzwyczailem nawet do tego g* rozwiazania, ktore jest w 6D, ktore jest srednio szybkie ale jak dla mnie duzo pewniejsze niz joystick np. w 5D mkII, gdzie notorycznie musialem poprawiac, bo wybierak poszedl nie w ta strone, w ktora chcialem. i w sumie, dla mnie (statyczne tematy) to sie koniec koncow wcale nie okazala zmiana na gorsze.

natomiast ogolnie to znajac 750D i 6D mkII mysle, ze R duzo lepiej sie sprawdzi albo przy wybieraniu punktu przez ekranik (kiedy ekran glowny daje podglad sceny a nie menu wyboru punktu) czyli tak jak w DSLR w trybie LV. albo gdy zaufa sie jego automatyce. czyli raczej nie jest to system do sportu badz drobiu, no ale to chyba bylo wiadomo


dla mnie to jest troche jak narzekanie na Fiata 500, ze maly bagaznik. no kurde, jak sie kupuje auto do miasta (albo dla ozdoby), no to ono nie bedzie konkurencji dla Volvo V70...