Strona 15 z 133 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 1329

Wątek: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

  1. #141
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez akustyk Zobacz posta
    a 5DsR juz masz, zeby robic zdjecia w dostatecznej jakosci na przyszlosc? czy nadal jakies g* 20Mpix, ktore w 2030 roku na monitorze 10K beda wygladac... soooo 2013

    oczywiscie przesadzam, i masz jakas racje z kombinowaniem, zeby miec na przyszlosc lepsza jakosc. ale nie mozna sie dac zwariowac.


    poza tym "byle bylo 4k" to powierzchowne spojrzenie. rozdzielczosc wideo to tylko jeden z aspektow jakosci. byle komorka dzisiaj robi 16Mpix i filmy 4K.
    nikogo nie trzeba chyba przekonywac, ze te 16Mpix nijak sie nie ma do 10-letniego DSLR wiec moze kompromis w rodzaju "tylko FullHD" ale za to z dobrej matrycy i przy tym z mniejszym rozmiarem pliku wcale nie jest najgorszy dla przecietnego uzytkownika. takiego uzytkownika, co nie patrzy tylko na numerki ale rowniez na technologie pod spodem...
    Cos mi sie wydaje, ze to byle jakie 4k z a6300 i tak sie bedzie mialo lepiej niz full wypas 1080 z 6d2.

    Pomijam fakt, ze to 4k to tylko soft ktorego Canon poskapil.

    Kiedy Canona bedzie stac na premiere czegos ala d500 w Nikonie?

    Juz pomijam fakt, ze wiekszosc ludzi ktorzy maja c300 nie kupilaby 6d2 .
    Ostatnio edytowane przez zdebik ; 07-07-2017 o 11:37

  2. #142
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    No wlasnie 8K zielonych. Chcialbym miec puszke ktora moge zrobic film 4K nie po to aby teraz go wyswietlac na telewizorze ktorego nawet nie posiadam, ale zachowac filmy z dziecmi na przyszlosc w jak najlepszej jakosci.

    Sony, Panas i inni moga a Canon bedzie czekal kolejne 5 lat? Za 5 lat moja Cora bedzie miala ich 7, a za 15 bede ogladal 1080p bo nie mialem 8K zielonych na entry level cinema.

    Duzo mam sprzetu Canona, na calosc lekko poszlo 15K funtow, ale milionerem nie jestem i tez musze zarabiac na zycie a nie tylko na high end Canona.
    No to musisz kupić kamerę 4K innej firmy.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #143
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    No to musisz kupić kamerę 4K innej firmy.
    I tak dochodzimy do konkluzji, Canon na dzien dzisiejszy nie jest w stanie zapewnic wystarczajacych funkcji niektorym uzytkownikom.

    Zaraz wyleje sie na mnie wiadro pomyji, ale nie wszyscy userzy klepia kotleta.

  4. #144
    Pełne uzależnienie Awatar pan.kolega
    Dołączył
    May 2008
    Posty
    2 817

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    I tak dochodzimy do konkluzji, Canon na dzien dzisiejszy nie jest w stanie zapewnic wystarczajacych funkcji niektorym uzytkownikom.

    Zaraz wyleje sie na mnie wiadro pomyji, ale nie wszyscy userzy klepia kotleta.
    Nie patrz tylko na to, co jeszcze Canon może zrobić dla Ciebie.
    Zastaów się co Ty moższ zrobić dla Canona.

    Najlepiej możesz pomóc kupując więcej droższego sprzętu.
    Pracownicy Canona też mają dzieci i te dzieci potrzebują różnych rzeczy dobrej jakości. A jak każdy klient będzie chciał dużo ale tanio, to skąd Canon ma brać?
    I don't always shoot wide angle zooms, but when I do, I prefer the 16-35 f/4 IS.

  5. #145
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    I tak dochodzimy do konkluzji, Canon na dzien dzisiejszy nie jest w stanie zapewnic wystarczajacych funkcji niektorym uzytkownikom.
    Oczywiście. Tak samo jak inne firmy. Nie ma firmy która zapewnia wszystko wszystkim. Zresztą próby czegoś takiego na ogół kończą się źle. Umiejętność określenia właściwego targetu dla swoich wyrobów to podstawa udanego biznesu.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  6. #146
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Oczywiście. Tak samo jak inne firmy. Nie ma firmy która zapewnia wszystko wszystkim. Zresztą próby czegoś takiego na ogół kończą się źle. Umiejętność określenia właściwego targetu dla swoich wyrobów to podstawa udanego biznesu.
    Zgadzam sie w 100% ale Canon odstawia maniane typu:

    Chcesz miec klime kup lambo .

  7. #147
    Pełne uzależnienie Awatar zdebik
    Dołączył
    Jun 2013
    Miasto
    Londyn
    Posty
    4 049

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez pan.kolega Zobacz posta
    Nie patrz tylko na to, co jeszcze Canon może zrobić dla Ciebie.
    Zastaów się co Ty moższ zrobić dla Canona.

    Najlepiej możesz pomóc kupując więcej droższego sprzętu.
    Pracownicy Canona też mają dzieci i te dzieci potrzebują różnych rzeczy dobrej jakości. A jak każdy klient będzie chciał dużo ale tanio, to skąd Canon ma brać?
    Softu im szkoda? W indiach zaraz im to jakis typ wyklepie.

    Raczej pro nie przestana kupowac drogich zabawek, a dla vlogerow czy ojcow, bylby to kolejny powod na kupienie 6d2.
    Ostatnio edytowane przez zdebik ; 07-07-2017 o 12:46

  8. #148
    Pełne uzależnienie PREMIUM member Awatar MMM
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    46
    Posty
    4 250

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Najbardziej chyba boli brak 4K.
    W tym aparacie nie ma nawet dobrego FHD a ty chcesz 4K. Galaretowaty obraz w ruchu, nędzny kodek ze słabym próbkowaniem koloru i niewielki bitrate. 4k od Canona to jakiś archaiczny M-Jpeg czyli rok 1990. Naprawdę to bez sensu.

  9. #149

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cześć MC_. Tok myślenia mamy wspólny.

  10. #150
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Canon EOS 6D Mark II - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    No wlasnie 8K zielonych. Chcialbym miec puszke ktora moge zrobic film 4K nie po to aby teraz go wyswietlac na telewizorze ktorego nawet nie posiadam, ale zachowac filmy z dziecmi na przyszlosc w jak najlepszej jakosci.

    Sony, Panas i inni moga a Canon bedzie czekal kolejne 5 lat? Za 5 lat moja Cora bedzie miala ich 7, a za 15 bede ogladal 1080p bo nie mialem 8K zielonych na entry level cinema.

    Duzo mam sprzetu Canona, na calosc lekko poszlo 15K funtow, ale milionerem nie jestem i tez musze zarabiac na zycie a nie tylko na high end Canona.
    Rozumiem, że 20-30 lat temu dobrze zarchiwizowałeś nośniki 1,44 czy 5,25 i możesz sobie coś tam przeglądać "z przeszłości" , jak myślisz, że za 20 lat coś odtworzysz w tym co obecnie kręcisz, to podziwiam za dużo optymizmu.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez zdebik Zobacz posta
    Zgadzam sie w 100% ale Canon odstawia maniane typu:

    Chcesz miec klime kup lambo .
    Chcesz mieć 4K kup kamerę.

Strona 15 z 133 PierwszyPierwszy ... 513141516172565115 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •