Strona 19 z 69 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 190 z 689

Wątek: Canon 5D mark IV - oficjalnie

  1. #181
    Bywalec
    Dołączył
    Mar 2015
    Miasto
    Kielce
    Posty
    129

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez renes Zobacz posta
    Obejrzałem je i powiem szczerze, że obrazek mnie nie urzekł
    Również jestem zdania że nie rewelacja.
    A fotka nr 57 to chyba jakiś żart.

    No chyba że chodziło o pokazanie jak źle wygląda zdjęcie przy ISO 65535

    Jutro obejrzę to na Eizo bo LCD laptopa nie wyświetla idealnie
    Ostatnio edytowane przez adamm ; 29-08-2016 o 23:08
    Canon 70D, EF-S 18-135 KIT, EF 100L 2.8 IS USM, YN600EX-RT, 1x400Ws, 2x300Ws

  2. #182
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Dec 2010
    Miasto
    Poznań, WLKP
    Posty
    2 245

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez renes Zobacz posta
    Obejrzałem je i powiem szczerze, że obrazek mnie nie urzekł. Przychylam się do tej części komentujących rozczarowanych obrazkiem. Po 5Dmk1 dla mnie Canon właściwie przestał istnieć bo tylko tamten obrazek mnie ruszał z całej serii 5-tek.
    To całkiem podobnie jak z Astonem Martinem db5 - tylko jego obrazek mnie urzeka. Są tacy co twierdzą, że jest lepszy od db9. No i oczywiście to Sean był najlepszym Bondem. Mój dziadek mówił też, ze przed wojną było lepiej.

  3. #183
    Bywalec Awatar LukasS
    Dołączył
    Feb 2004
    Miasto
    Bielsko-Biała
    Wiek
    42
    Posty
    217

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Sample z 35/1.4 II jak na razie to sprzedały mi ten obiektyw, trzeba się będzie zaopatrzyć. ACR w wersji 'private build' ciężko oceniać, zobaczymy jak wyjdzie wersja oficjalna. 10/58 - bardzo ładnie wyciągnięte cienie.
    10D + Stuff

  4. #184
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez LukasS Zobacz posta
    Sample z 35/1.4 II jak na razie to sprzedały mi ten obiektyw, trzeba się będzie zaopatrzyć. ACR w wersji 'private build' ciężko oceniać, zobaczymy jak wyjdzie wersja oficjalna. 10/58 - bardzo ładnie wyciągnięte cienie.
    Obiektyw bierz i sie nie zastanawiaj. Jest niesamowity

  5. #185
    Uzależniony
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    510

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    To całkiem podobnie jak z Astonem Martinem db5 - tylko jego obrazek mnie urzeka. Są tacy co twierdzą, że jest lepszy od db9. No i oczywiście to Sean był najlepszym Bondem. Mój dziadek mówił też, ze przed wojną było lepiej.
    Tak ciężko ci przełknąć, że innym w odróżnieniu od ciebie nie podoba się obrazek z 5mk4? Chyba coś cię boli tommfoot.

  6. #186
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez tomfoot Zobacz posta
    Zamieszczone przez renes Zobacz posta
    Obejrzałem je i powiem szczerze, że obrazek mnie nie urzekł. Przychylam się do tej części komentujących rozczarowanych obrazkiem. Po 5Dmk1 dla mnie Canon właściwie przestał istnieć bo tylko tamten obrazek mnie ruszał z całej serii 5-tek.
    To całkiem podobnie jak z Astonem Martinem db5 - tylko jego obrazek mnie urzeka. Są tacy co twierdzą, że jest lepszy od db9. No i oczywiście to Sean był najlepszym Bondem. Mój dziadek mówił też, ze przed wojną było lepiej.
    Jasne, że 5D miał lepszy obrazek na niskim ISO. Nie chodzi tylko o kolory ale ogólnie o pewną analogowość w obrazowaniu. Mniej mpx na dużej matrycy robi swoje. To że nie wszyscy to widzą to fakt.
    5d mark IV produkuje fajne obrazki ale w porównaniu ze starym 5D są one jak już ktoś wcześniej to określił bardziej "techniczne". Podobnie zresztą jest z mkII, III i 6D. Najlepiej mieć jakieś współczesne FF oraz stare 5D.

  7. #187
    Pełne uzależnienie Awatar MC_
    Dołączył
    Oct 2009
    Miasto
    Torun/Slupsk
    Posty
    3 449

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Miałem okazję poużywać 5D. Potem kupiłem 5d2, który po kilku latach wymieniłem na 6d.
    5d nie wspominam z żadnym sentymentem. Owszem, w swoim czasie był to dobry aparat. Nic więcej.

  8. #188
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Podobno w mkIV nie ma możliwości samodzielnej wymiany matówki. Dziwne bo w takim 6D można sobie wymienić...

  9. #189
    Pełne uzależnienie Awatar xxkomarxx
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Rzeszów, Tarnobrzeg, Sandomierz
    Wiek
    40
    Posty
    1 456

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Podobno w mkIV nie ma możliwości samodzielnej wymiany matówki. Dziwne bo w takim 6D można sobie wymienić...
    Tak samo jak w 5dmk3. Teoretycznie.
    Mnie bardziej interesuje czy ploty o powiazanu a wlasciwie braku powiazan pomiaru puntowego z punktami af sa prawdziwe.
    Ostatnio edytowane przez xxkomarxx ; 30-08-2016 o 09:43

  10. #190
    Początki nałogu
    Dołączył
    May 2016
    Posty
    273

    Domyślnie Odp: Canon 5D mark IV - oficjalnie

    Cytat Zamieszczone przez LukasS Zobacz posta
    Sample z 35/1.4 II jak na razie to sprzedały mi ten obiektyw, trzeba się będzie zaopatrzyć. ACR w wersji 'private build' ciężko oceniać, zobaczymy jak wyjdzie wersja oficjalna. 10/58 - bardzo ładnie wyciągnięte cienie.
    Cytat Zamieszczone przez xxkomarxx Zobacz posta
    Obiektyw bierz i sie nie zastanawiaj. Jest niesamowity
    ojej ojej... jak bardzo niesamowity on jest. Śmieszne jest to fanboystwo z forum. Sigma art jest tak samo dobra, albo nawet lepsza i kosztuje 3200 no tak, ale przecież kurs dollara i vat.

Strona 19 z 69 PierwszyPierwszy ... 9171819202129 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •