Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Drukarki Canon Pixma serii G9Fabryczny CISS)

Widok wątkowy

  1. #1
    Dopiero zaczyna Awatar adamk9
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    22

    Domyślnie Drukarki Canon Pixma serii G9Fabryczny CISS)

    Witam !!
    Muszę szybko zakupić nowa drukarkę. Ciekawy jestem opinii posiadaczy drukarek jak w tytule postu. Chodzi mi przede wszystkim o koszty eksploatacji i jakość wydruków foto, i oczywiście o trwałość tego sprzętu. Wybór to Brothet DCP 1500, Epson L365 lub Canon PIXMA G3400. Wszystkie maja fabryczny CISS. W sieci nie znalazłem zbyt wielu opinii ... ale Canon drukuje zdjęcia szybciej w porównaniu do Epsona. Natomiast Brother ma opinię wydruków słabej jakości zjęć. Z kolei Epson w stosunku do Canona drukuje z zabarwem Mageny. To wszystko co znalazłem. W tej sytuacji moim faworytem staje się Canon. Proszę kolegów o wskazówki dotyczące trwałości tych urządzęń, kosztów eksploatacji (pewnie podobne) i trwałości głowicy itp. Przepraszam za błąd w tytule !!
    Ostatnio edytowane przez adamk9 ; 12-03-2016 o 18:11 Powód: Błąd w tytule postu
    Canon EOS 760D, Canon f/2.8 17-55 IS USM, Canon 70 300 IS USM, Canon 50 f/1,8 II.
    “Kto chce jednym spojrzeniem ująć wiele równocześnie przedmiotów, ten żadnego z nich nie widzi wyraźnie.” - Kartezjusz

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •