Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

  1. #1

    Domyślnie [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

    Dzień dobry!
    Chciałbym zaprezentować kilka zdjęć sportowych.
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10.
    11.

    Uprzejmie proszę o oceny i komentarze. Z góry dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie Odp: [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

    Na meczu z MKD chyba siedzieliśmy koło siebie .
    Niektóre trochę ciemne (chyba).
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  3. #3

    Domyślnie Odp: [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Na meczu z MKD chyba siedzieliśmy koło siebie .
    Niektóre trochę ciemne (chyba).
    Chyba tak, jeżeli się nie mylę, to chyba rozmawialiśmy na temat Canona 6D i przydatności tego aparatu w fotografii sportowej? (jeżeli pomyliłem osoby, to przepraszam - w każdym razie serdecznie pozdrawiam!)
    Co do "ciemności" - rzeczywiście, być może to kwestia przeskalowania (mam wrażenie, że w pełnej rozdzielczości wyglądają lepiej). Przyznaję, że obróbka nie jest moją mocną stroną (głównie ustawianie balansu bieli, ponieważ na każdym ekranie zdjęcie wygląda inaczej) i w tej kwestii muszę się poprawić, dlatego też poprosiłem o opinię na forum.
    Dziękuję bardzo i pozdrawiam!

  4. #4

    Domyślnie Odp: [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

    Cytat Zamieszczone przez wolny_strzelec Zobacz posta
    Chyba tak, jeżeli się nie mylę, to chyba rozmawialiśmy na temat Canona 6D i przydatności tego aparatu w fotografii sportowej? (jeżeli pomyliłem osoby, to przepraszam - w każdym razie serdecznie pozdrawiam!)
    Co do "ciemności" - rzeczywiście, być może to kwestia przeskalowania (mam wrażenie, że w pełnej rozdzielczości wyglądają lepiej). Przyznaję, że obróbka nie jest moją mocną stroną (głównie ustawianie balansu bieli, ponieważ na każdym ekranie zdjęcie wygląda inaczej) i w tej kwestii muszę się poprawić, dlatego też poprosiłem o opinię na forum.
    Dziękuję bardzo i pozdrawiam!
    Z 6D to bingo.
    Na początku Euro miałem trochę kłopotu ze światłem na Tauron Arenie. Bo inaczej (jaśniej) jest w centrum, a pod bramka już trochę ciemniej. Zmieniałem ISO od 1600 do 2500. Osobiście staram się w akcji trzymać czas 1/1250s. nie wiem, czy to bardzo mrozi akcję, ale ręka z piłka i z takim czasem jest niekiedy rozmazana. Trochę ciaśniej kadruję. zapraszam na bloga - styczeń 2016.
    Masz fajną imprezę na torze kolarskim 19÷21.02.2016. Nie wiem jak Ty, ale ja postaram się podjechać min. na jeden dzień.
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  5. #5

    Domyślnie Odp: [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

    @cobalt: zobaczymy, jeśli nic mi nie wypadnie może się wybiorę do Pruszkowa :-)

    a tym razem przedstawiam zdjęcia z meczu ekstraligi futsalu kobiet (AZS AWF Warszawa-Gol Częstochowa)
    Canon 6D + Canon 70-200 L USM 2.8 (ISO od 1600 do 3200)

    12.
    13.
    14.
    15.
    16.

  6. #6

    Domyślnie Odp: [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

    Całkiem fajnie. W niektórych możne bym przyciął minimalnie dół. Ale to tylko moje zdanie.
    Z jakiej perspektywy robiłeś?
    C eos 6D | T 24-70/2,8 VC USD; C 70-200/2,8 L USM; C TCx1,4II | YN-568EX
    www.cobalt.fr.pl

  7. #7

    Domyślnie Odp: [wolny_strzelec] zdjęcia sportowe

    Cytat Zamieszczone przez cobalt Zobacz posta
    Całkiem fajnie. W niektórych możne bym przyciął minimalnie dół. Ale to tylko moje zdanie.
    Z jakiej perspektywy robiłeś?
    dziękuję! siedziałem na parkiecie ok. pół metra za linią końcową boiska (dalej jest już ściana )

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •