Strona 89 z 101 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 881 do 890 z 1004

Wątek: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

  1. #881
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 377

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    This photo is no longer available - szkoda.
    Jedziesz zdobywać koronę Ziemi? Powodzenia, stopy wody pod kilem.

  2. #882
    Pełne uzależnienie Awatar RobertON
    Dołączył
    Dec 2012
    Miasto
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    60
    Posty
    2 173

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez italy Zobacz posta
    A ja tym samym zamykam na jakiś czas swój watek.. Podziękowania dla zaglądających i komentujących..
    Rozumiem, że gdzieś się wybierasz łazić pod górę

  3. #883
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    This photo is no longer available - szkoda.
    U mnie się wyświetla.

    Cytat Zamieszczone przez RobertON Zobacz posta
    Rozumiem, że gdzieś się wybierasz łazić pod górę
    Jak zawsze w urlopie.
    A wątek zamykam, bo brak jakiegokolwiek zainteresowania nim, poza kilkoma osobami 2-3.Szkoda czasu na wstawianie zdjęć.To że zdjęcia pewnie nie są doskonałe, to dobrze wiem.I nie każdemu musi się podobać to co pokazuje.Ale od dłuższego czasu obserwuję forum, i jak sami zauważacie - może 5-6 osób prezentuje tu swoje prace i koniec. Gdyby nie wątki CTJ i GTJ, czy wątki dla początkujących , to forum można by było wygasić .Nic merytorycznego się nie dzieje.Ok 2 miesięcy temu miałem chwilę czasu i policzyłem ile osób średnio udziela się na forum przez tydzień- na jeden dzień wyszło 6 osób .To i tak zawyżona liczba.Nie liczę tu założycieli nowych wątków.
    Leon007, specjalnie dla Ciebie
    Zdjęcie bez nr...
    Marzenia sie spełniają ... by bogdan l, su Flickr

    Z forum się nie żegnam, bo będę zaglądał do kilku wątków i pewnie coś nie raz napiszę .....

  4. #884
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 377

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    No to teraz możesz gonić ptaki czatownią. Już sobie wyobrażam jak jedziesz, a za samochodem klucz zimorodków i dzięciołów, a gdzieniegdzie pluszcz.

    A co do merytoryczności forum - niestety zgadzam się z Tobą. Myślałem, że McKinleya (czy tam Denali) jedziesz zdobyć.
    Ostatnio edytowane przez Leon007 ; 30-06-2017 o 23:05

  5. #885
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez Leon007 Zobacz posta
    Myślałem, że McKinleya (czy tam Denali) jedziesz zdobyć.
    To jest mój tegoroczny projekt Może się uda

  6. #886
    Pełne uzależnienie Awatar Leon007
    Dołączył
    Jul 2009
    Miasto
    wieś, nie miasto
    Posty
    2 377

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Zrób ładne zdjęcia!

  7. #887
    Dopiero zaczyna Awatar daVe
    Dołączył
    Aug 2011
    Miasto
    Wrocław
    Posty
    22

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    To nie tak, że tylko 2-3 osoby są zainteresowane Twoim wątkiem! Od dawna go obserwuję i naprawdę uważam, że wiele zdjęć jest świetnych, tylko że moje komentarze typu "super", "genialne" itp. i tak nic by nie wniosły, dlatego podziwiam w ciszy. Może to mój błąd... ;-)

  8. #888
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Nov 2015
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Ja także oberwuję na bieżąco

  9. #889
    Początki nałogu Awatar mkkaczy
    Dołączył
    Dec 2011
    Miasto
    IRL
    Posty
    461

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Dzięcioły ładnie, zwłaszcza tło Ci fajnie wyszło. Samego ptaka mogłeś bardziej wyciągnąć z cieni, bo podejrzewam że lepsze naświetlanie dało by właśnie przepał w tle.
    Auto czatownia super - To Mitsubishi L200? Na takie nie miał bym co liczyć, ale i tak ciesze się że szef mi kupił mniejsze 4x4, trochę też ze względu na hobby.
    Co do forum to wrzucaj. Nie zawsze coś napisze, ale czasem podrzuce jaką rade.
    R6 5DIII 17-40/4 35/1.4LII 50STM 85/1.2II 135/2 200/2.8II 400/2.8IS TC1.4III
    https://500px.com/mkkaczy

  10. #890
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: [Italy] Gdy mam czas to zdjęcia robię...

    Cytat Zamieszczone przez mkkaczy Zobacz posta
    Dzięcioły ładnie, zwłaszcza tło Ci fajnie wyszło. Samego ptaka mogłeś bardziej wyciągnąć z cieni, bo podejrzewam że lepsze naświetlanie dało by właśnie przepał w tle.
    O widzisz, dobra rada, postaram się następnym razem o tym pamiętać.Choć z tym dzięciołem nie jest łatwo - skubany przylatuje jak ja jeszcze w tym miejscu mam słabe światło, a potem za kilka minut gdy słońce wyjdzie z nad jednej z gór od razu aż za dużo go mam

    Cytat Zamieszczone przez mkkaczy Zobacz posta
    Auto czatownia super - To Mitsubishi L200? Na takie nie miał bym co liczyć, ale i tak ciesze się że szef mi kupił mniejsze 4x4, trochę też ze względu na hobby.
    Tak to ten model. Szanuj szefa który kupuje Ci terenówkę Jeszcze zdarzają się tacy ?


    Cytat Zamieszczone przez mkkaczy Zobacz posta
    Co do forum to wrzucaj. Nie zawsze coś napisze, ale czasem podrzuce jaką rade.
    Teraz to nawet prawie zdjęć nie robię , jedynie rano przed pracą pijąc kawę w swej ogrodowej czatowni obserwuję jak przylatuje ten dzięcioł, i korzysta z darmowej wyżerki zresztą nie on jeden , ostatnio regularnie ale już wieczorem przylatuje na kilka orzeszków ziemnych sójka, potem kapie się suszy i odlatuje zawsze w jednym kierunku.Fajnie też zobaczyć jak matka i ojciec na zmianę karmią parę młodych pleszek. Najgorsze w wyżywieniu - najdroższe są sikorki bogatki te to jak wpadają z rodzinkami to i ruch i walki śa przez długi czas.Dziś popołudniu 1 raz widziałem gdy młoda sikorka zleciała na kamień który jest częściowo zatopiony w wodzie i próbowała się kąpać jak jej matka. Dobre dziesięć minut bawiła się w wodzie. gdy skończyła - można ją było wyżymać
    Kiedyś mi Irek, kolega z forum powiedział _ czasami lepiej zostawić aparat i nie robić zdjęć a obserwować co robią ptaki. To jest naprawdę dobra rada - szkoda że już praktycznie nie zagląda na forum, ale to taka kolej rzeczy trzeba robić miejsce innym
    pozdrawiam wszystkich zaglądających.

Strona 89 z 101 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •