Strona 222 z 224 PierwszyPierwszy ... 122172212220221222223224 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2 211 do 2 220 z 2240

Wątek: Kursy liturgiczne

  1. #2211

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez michalgawlik Zobacz posta
    Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, w którym z dużych miast do przystąpienia do kursu nie jest wymagane błogosławieństwo proboszcza ? Przeglądałem informacje z różnych kurii w necie i z listy wymaganych dokumentów nie wynika, że jest coś takiego potrzebne.
    W Warszawie nie jest.
    Zaliczyłem ten kurs ponad rok temu.
    Tylko kasa się liczy i obecność.

  2. #2212
    Początki nałogu Awatar 5pirit
    Dołączył
    Jan 2009
    Posty
    433

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Ostatnio był w Poznaniu i niby było wymagane pismo ze swojej parafii, ale jak się później okazało niekoniecznie.
    eŁOS 6D + Canon + Tamron + Tokina + YN

  3. #2213
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Nov 2006
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    1 580

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez Tomek67 Zobacz posta
    W Warszawie nie jest.
    Zaliczyłem ten kurs ponad rok temu.
    Tylko kasa się liczy i obecność.
    Ja robiłem już dawno temu, też W Warszawie, i nic nie płaciłem, ani nie przedstawiałem żadnego zaświadczenia.

  4. #2214

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Dzięki, będę się rozglądał za terminami.

  5. #2215
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2017
    Posty
    52

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Dla zainteresowanych Kurs Liturgiczny dla fotografów – 20-21 marca 2018 r. na terenie Warszawy, okolic, Mazowsza jest już nabór LINK

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez michalab Zobacz posta
    Ja robiłem już dawno temu, też W Warszawie, i nic nie płaciłem, ani nie przedstawiałem żadnego zaświadczenia.
    Kasa kasą ale czegoś pozytywnego człowiek może się dowiedzieć/nauczyć. Natomiast wiemy, co jest oczywiste że jeśli byłoby tak ciemno jak w d.... to i lampą się błyśnie jeśli nawet L-ka nie pomoże bez pytania a potem tłumaczenie i pogawędka z księdzem przy okazji na temat ostatniej zaistniałej sytuacji Nie sądze, że ksiądz podczas ceremonii wyrzuciłby fotografa który przestrzega większości zasad panujących w tym wydarzeniu tylko dla tego że sam wie jak jest ciemno, chyba że się mylę.

  6. #2216
    Początki nałogu
    Dołączył
    Feb 2008
    Posty
    322

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Na ostatnim kursie w Krakowie ( oj tłoczno było ) nie było apropos lampy żadnych przeciwskazań poza robieniem z kościoła dyskoteki. Jak się raz na jakiś czas błyśnie, to pewnie nic się wielkiego nie stanie. Nie zdarzyło mi się nigdy w kościele błyskać, ale wyobrażam sobie jakieś stare drewniane ciemne kościółki gdzie bez lampy może być kiepsko.

  7. #2217
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Feb 2018
    Miasto
    łódzkie
    Posty
    18

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    W minioną sobotę też byłem na kursie liturgicznym pod Łodzią i jeśli lampy używa się z umiarem, od czasu do czasu to nikt (czytaj ksiądz) nie powinien mieć pretensji.

  8. #2218
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 411

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Lampa najbardziej przeszkadza kamerzystom, tyle ze nie sam blysk lampy co wzorki wspomagania AF. No i zawsze ale to zawsze mam w kadrze fotografa stojacego za para mloda, przegladajacego zdjecia w aparacie.

  9. #2219
    Pełne uzależnienie Awatar tombas
    Dołączył
    Jul 2006
    Miasto
    Nowy Sącz
    Wiek
    55
    Posty
    2 195

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Cytat Zamieszczone przez Przemek_PC Zobacz posta
    No i zawsze ale to zawsze mam w kadrze fotografa stojacego za para mloda, przegladajacego zdjecia w aparacie.
    Ty tak na serio??? absolutnie nie chce wywoływac wojny, ani wątek do tego ani czas ale jak juz lecimy po stereotypach to...
    spotykam na swojej drodze spoconych facetów w plastikowych butach i plastikowych koszulach z krótkim rekawem , ale za to w krawcie :-) swiecacych swoja nowa lampa ledowa YN w rozmiarze 50x50cm i stojacych pól metra od PM w kosciele i podobnie przy 1 tańcu,tak ze naprawde trudno cos pokadrowac zeby Pana Kameruna i jego wasów nie było na zdjęciu,
    a potem na sali podchodzacych go gości z mikrofonem w trakcie obiadu i usilnie namawiających do składania zyczen PM...
    mam wymieniac dalej...
    ale żyby byc sprawiedliwym, to jest w mojej okolicy kilku filmowców (swiadomie nie używam tu słowa kamerun) z którymi naprawde da sie przyjemnie pracowac
    Ostatnio edytowane przez tombas ; 21-03-2018 o 09:00
    Do zdjęć mam wszystko, prócz talentu...
    (R6, RP, RF 15-35 f/2.8L, RF 28-70 f/2L, RF 100 f/2.8L, RF 70-200 f/2.8L, EL-1, 470EX-AI)

  10. #2220
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 411

    Domyślnie Odp: Kursy liturgiczne

    Na temat ubioru fotografow moglbym napisac wiele, od jeansow, flanelowych koszul w krate, czy polarow z wyhaftowanym na plecach adresem strony www. Wiekszosc jest rowniez spocona co zreszta w upalny dzien, bedac w ruchu jest normalnym zjawiskiem, Ty sie nie pocisz?

Strona 222 z 224 PierwszyPierwszy ... 122172212220221222223224 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •