Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [Tylko] Oko - czyli czym widzimy świat

  1. #1

    Cool [Tylko] Oko - czyli czym widzimy świat

    Cześć! Jestem nowym użytkownikiem i jest to mój pierwszy post dlatego chciałbym się również przywitać.
    Z mojej strony możecie liczyć na zdjęcia z wielu kategorii, bowiem nie "kręcę" się wokół jednego tematu.
    Liczę również na jakieś wskazówki które pomogą mi w osiąganiu lepszych rezultatów.
    Oto jest oko - obraz zapewne każdemu (prawie) znany. Tak to widzę z bliska. Nie chciałem skupić się bezpośrednio na samej tęczówce ale również dałem nacisk na wiek człowieka którego sfotografowałem :


  2. #2
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Okropne.Dokumentacja z prosektorium ?
    Jestem sympatykiem rzeczy ładnych a nie prawdziwych .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  3. #3

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Niezłe
    Tak może się to wydawać okrutne bądź odrażające ale właśnie chciałem zwrócić uwagę na to,że starość to nie niemiecka emerytura ale również zmarszczki, obwisłość i zrobiłem to w trochę można by rzecz bezpośredni sposób? Chyba tak można to nazwać.

  4. #4
    Pełne uzależnienie Awatar zysk
    Dołączył
    Aug 2013
    Posty
    1 121

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Cytat Zamieszczone przez Tylko Zobacz posta
    starość to nie niemiecka emerytura ale również zmarszczki, obwisłość i zrobiłem to w trochę można by rzecz bezpośredni sposób
    Tak .
    Ja się skupię nad tym ,wtedy : kiedy będę musiał (tak jak każdy),
    Żadna strata,ale nie licz na na moją obecność w Twojej galerii z taka zawartością .
    "http://www.canon-board.info/galerie-uzytkownikow-15/zysk-auto-moto-speed-i-inne-95489/"]galeria na CB[/URL]
    7D2/10-640/2,8-5,6+YN568EXII

  5. #5

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Spokojna twoja głowa! Nie mam zamiaru dodawać takich zdjęć to był taki eksperyment. Głównie skupiam się na człowieku jako całość bądź popiersie w wypadku portretu <- jeżeli mowa o człowieku!

  6. #6
    Bywalec
    Dołączył
    Jul 2013
    Posty
    135

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Może bw.
    A

  7. #7

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat


  8. #8
    Początki nałogu Awatar janhalb
    Dołączył
    Dec 2008
    Wiek
    53
    Posty
    300

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Robi wrażenie. Moja jedenastoletnia córka zajrzała mi akurat przez ramię i wrzasnęła: "Tato, to mi się będzie śniło w nocy!" ;-)

    Ale to znaczy, że zdjęcie przemawia.
    Amator, po prostu amator*

    *Słownik Języka Polskiego PWN: AMATOR: 1. 'osoba, która zajmuje się czymś dla przyjemności' https://500px.com/janhalb

  9. #9
    Bywalec
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Kraków
    Posty
    236

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Cytat Zamieszczone przez janhalb Zobacz posta
    Ale to znaczy, że zdjęcie przemawia.
    Tak, to zdjęcie naprawdę przemawia. A w wersji BW jest jeszcze bardziej przerażające

  10. #10

    Domyślnie Odp: Oko - czyli czym widzimy świat

    Super! Coraz bardziej zaczynam się przekonywać do stwierdzenia,że to nie sprzęt przemawia o zdjęciu tylko jego twórca! Co prawda wcześniej to też było po nie kąt jasne ale nie ruszało mnie to zbytnio.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •