Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 53

Wątek: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

  1. #31
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Teraz to mam dylemat między 5D M2 a 6D...

  2. #32
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez buka111 Zobacz posta
    Teraz to mam dylemat między 5D M2 a 6D...
    Jeśli możesz to kupuj nowe 6D.

  3. #33
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Jeśli możesz to kupuj nowe 6D.
    Ok, jeśli 5d m2 to profesjonalna pełną klatką, to co tracę kupując 6d, które jest niby amatorską pełna klatką?

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez buka111 Zobacz posta
    Ok, jeśli 5d m2 to profesjonalna pełną klatką, to co tracę kupując 6d, które jest niby amatorską pełna klatką?
    Seria 5D nigdy nie była profesjonalna według Canona. Kupując 6D nic nie tracisz a zyskujesz wyższe użyteczne ISO.

  5. #35
    Uzależniony
    Dołączył
    Jun 2012
    Posty
    552

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    jak seria 5 nie była pro jak jest wg Canon
    Lustrzanka cyfrowa EOS dla profesjonalistów - Cyfrowe aparaty z wymienną optyką - Canon Polska

    co do cofania licznika - zwracam honor
    ...i jednocześnie zauważam że to smutna wiadomość, wydatek 100$ na soft którym można "odmłodzić" puszkę to okazja dla handlarzy z Allegro :/
    w zasadzie jeden zakup puszki z przebiegiem np 150k i cofnięcie na 30-40k da z nawiązką zwrot inwestycji w soft :/

  6. #36
    Pełne uzależnienie Awatar salas
    Dołączył
    Nov 2012
    Miasto
    KIELCE
    Posty
    3 000

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Buka Ty w ogole czytasz ten watek? Moze kup 1dx on jest pro
    SONY

  7. #37
    Coś już napisał
    Dołączył
    Jul 2010
    Posty
    50

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez salas Zobacz posta
    Buka Ty w ogole czytasz ten watek? Moze kup 1dx on jest pro
    Czytam i często widzę porównanie 6D do 5d m2 i piszą, że bardzo dobry sprzęt lecz półka niżej, a nie chcę sobie pluć potem w twarz, że mogłem kupić taniej, bardziej profesjonalną lustrzankę. To sporo pięniedzy, dlatego wole pytać by podjąć odpowiednią decyzję.

  8. #38
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez zoomi Zobacz posta
    jak seria 5 nie była pro jak jest wg Canon
    Lustrzanka cyfrowa EOS dla profesjonalistów - Cyfrowe aparaty z wymienną optyką - Canon Polska
    Otwórz sobie na tej stronie linka do 5D. Widzisz tam gdzieś słowo profesjonalny? Zrób to samo z linkiem do 1X. Widzisz różnice?
    Według Canona dla profesjonalistów jest seria 1X, a że w Polsce większość używa 5D do profesjonalnych zastosowań to inna sprawa.

    QUOTE=zoomi;1270181]co do cofania licznika - zwracam honor [/QUOTE]

    Słyszeliście o tym aby ktoś cofnął licznik w Canonie? Bo jak dla mnie to urban legends.

    --- Kolejny post ---

    Cytat Zamieszczone przez buka111 Zobacz posta
    Czytam i często widzę porównanie 6D do 5d m2 i piszą, że bardzo dobry sprzęt lecz półka niżej, a nie chcę sobie pluć potem w twarz, że mogłem kupić taniej, bardziej profesjonalną lustrzankę. To sporo pięniedzy, dlatego wole pytać by podjąć odpowiednią decyzję.
    http://www.canon-board.info/canon-dslr-19/zamiana-canon-5d-mkii-na-6d-96742/

  9. #39
    Początki nałogu
    Dołączył
    Dec 2014
    Miasto
    Oberschlesien
    Posty
    389

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Jeśli możesz to kupuj nowe 6D.
    +10000

    Jak trafisz dobrze to piątka będzie zadbana, ale w to nie wierz. Przebiegi 200-300k klapnięć to norma w tej puszce i dlatego kupiłem 6D, bo cena w zasadzie jednakowa.

  10. #40

    Domyślnie Odp: 5D Mark II POMOC PRZY ZAKUPIE

    Cytat Zamieszczone przez buka111 Zobacz posta
    Czytam i często widzę porównanie 6D do 5d m2 i piszą, że bardzo dobry sprzęt lecz półka niżej, a nie chcę sobie pluć potem w twarz, że mogłem kupić taniej, bardziej profesjonalną lustrzankę. To sporo pięniedzy, dlatego wole pytać by podjąć odpowiednią decyzję.
    Potrzebujesz korpus do zastosowań profesjonalnych, czyli utrzymujesz się z fotografii lub masz zamiar wkrótce zacząć. W takim razie powinieneś wiedzieć co potrzebujesz do pracy. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej "profi", to kup światłomierz i noś go na szyi. Podobno można wynegocjować 10% ekstra do każdego zlecenia .
    C5DmkIV, C G5X II, C30, CA-1, FujiFilm X-T5, Sigma(X Mount) 10-18 2.8 DC DN, C50 1.8FD, C24-70 2.8IIL, C40 2.8, C 50 1.2L, C50 1.8II, C50 1.8STM, C135 2L

Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 23456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •