Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 56

Wątek: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

  1. #41

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Witajcie,

    poruszyliście kilka tematów. Piszecie, że odbitki mamy tanie - to chyba dla Was dobrze. Jeżeli uważacie, że korekta nie działa to zgłaszajcie reklamacje, a najlepiej spróbujcie wykorzystać nasze profile i odbitki kalibracyjne (Programy do pobrania - najlepszefoto.pl).

    Staramy się sprawdzać i weryfikować klientów (czy są profesjonalistami), ale póki co nie ukrywamy cen. Mówicie, że klient indywidualny sam sobie może zamówić album - pamiętajcie, że to mało prawdopodobne aby przygotował poprawny projekt według makiet i spadów, więc jedynie od Was może otrzymać produkt z ciekawym projektem i poprawnie wykonany.

    Inna rzecz - fotoalbum ze sztywnymi kartami lepszy od fotoksiążki - zgadza się, bo naświetlane karty są lepszej jakości niż wydruk cyfrowy z Xeroxa i chyba nie ma co komentować. Jeśli chodzi o jakość samej fotoksiążki to pracujemy nad zupełnie nowym produktem, więc mam nadzieję, że zadowoli wymagających już w przyszłym roku.

    Co do informowania klientów o błędach w projekcie - uwierzcie mi, że staramy się znaleźć ich jak najwięcej, ale nie jesteśmy w stanie wyeliminować wszystkiego. Jeżeli ktoś chciałby się upewnić, że zaprojektował poprawnie to zawsze można się z nami kontaktować. Co do naszych błędów - przyznajemy się i naprawiamy. Karolina od reklamacji robi co może aby zbadać i przeanalizować poszczególne przypadki.

    Dziękuję Wam za wszystkie opinie.

    Pozdrawiam,
    Monika

  2. #42
    Coś już napisał
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    59

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Pani Moniko, a czy jest szansa że będą Państwo wysyłali produkty za pośrednictwem InPost'a do paczkomatów? Uważam, że bardzo by się to przydało - byłoby to duże udogodnienie.

  3. #43

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez darekPolsztyn Zobacz posta
    Pani Moniko, a czy jest szansa że będą Państwo wysyłali produkty za pośrednictwem InPost'a do paczkomatów? Uważam, że bardzo by się to przydało - byłoby to duże udogodnienie.
    Witam, w tym momencie mamy dostępną opcję DHL Parcel Shop i można odbierać samodzielnie paczki w ich punktach nawet do 21:00 oraz w weekendy.(Dostawa - najlepszefoto.pl). Pomyślimy też o paczkomatach

    Pozdrawiam,
    Monika

  4. #44

    Dołączył
    Jan 2016
    Miasto
    Kraków, Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Ostatnio zdecydowanie fotoksiazki albumy moze jeden dwa w roku cenowo elegancki album i fotoksiazka w sumie wychodza podobnie a jednak efekt lepszy gdy oglada sie fotoksiazke :-)
    <a href="https://psession.pl">Fotografia ślubna kraków</a> fotograf z krakowa :-)

  5. #45

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Król Fotografia Zobacz posta
    Ostatnio zdecydowanie fotoksiazki albumy moze jeden dwa w roku cenowo elegancki album i fotoksiazka w sumie wychodza podobnie a jednak efekt lepszy gdy oglada sie fotoksiazke :-)
    Jeszcze w tym roku ruszamy z nową jakością fotoksiążki - wkrótce pochwalimy się szczegółami. Mam nadzieję, że ta nowość przypadnie Wam do gustu

    Pozdrawiam serdecznie,
    Monika

  6. #46

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Może i jestem tradycjonalistką, ale gdybym miała wybierać, postawiłabym na fotoalbum, choć one często są dość nieporęczne i trzeba być mega ostrożnym, by niczego nie zagiąć.
    Po prostu mam wrażenie, że taki album jest solidniej wykonany niż książka.

  7. #47
    Pełne uzależnienie Awatar crazy
    Dołączył
    Apr 2007
    Miasto
    Chełmno
    Wiek
    40
    Posty
    1 554

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez mBoodo Zobacz posta
    Może i jestem tradycjonalistką, ale gdybym miała wybierać, postawiłabym na fotoalbum, choć one często są dość nieporęczne i trzeba być mega ostrożnym, by niczego nie zagiąć.
    Po prostu mam wrażenie, że taki album jest solidniej wykonany niż książka.
    Mam tak samo, może mniej wygodne ale efekt dużo lepszy bo i zdjęcia większe
    Skupiam się na zdjęciach a nie na tym czym fotografuję.

  8. #48
    Początki nałogu Awatar kjoanna
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Galway
    Posty
    494

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Hej, witam.
    Czy ma ktos z Was aktualny cennik do Krukbook?

  9. #49
    Pełne uzależnienie Awatar aptur
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    3 839

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Cytat Zamieszczone przez kjoanna Zobacz posta
    Hej, witam.
    Czy ma ktos z Was aktualny cennik do Krukbook?
    Czekam tydzień na jakąkolwiek odpowiedź z tej firmy więc myślę, że należy poszukać innej.

  10. #50
    Początki nałogu Awatar diplo
    Dołączył
    May 2005
    Miasto
    Zamość
    Wiek
    47
    Posty
    298

    Domyślnie Odp: Fotoalbum czy fotoksiążka? Co wybierają klienci?

    Ja czekam ze 2 miechy i nic. Dawno olałem
    5DMK3 z grypą, 5DMK2 też chory, 6D, 40D,1200D, 350D, C85 f1.8, C24-70 f2.8L, C70-200 f4 L IS, S 35 1.4 A, T 15-30 2.8, S 18-125 f3.5/5.6, C430EX, YN-600EX-RT...i kit

Strona 5 z 6 PierwszyPierwszy ... 3456 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •