Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

  1. #1

    Domyślnie Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Witajcie,

    zapraszam na premierę online mojego najnowszego filmu pt. Skarby Zakynthos, która odbędzie się 22 lutego o godzinie 19:00 na Vimeo.
    Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/905392679480868/

    4 wyjazdy, 840 godzin spędzonych na Zakynthos, 2000 km przejechanych na wyspie, 28 dni zdjęciowych, 380 godzin postprodukcji, 100 kg sprzętu filmowego.

    Film "Treasures of Zakynthos" to zrealizowana w calości w technice timelapse podróż po najpiekniejszych zakątkach wyspy.
    Niektóre z nich są typowymi atrakcjami turystycznymi, inne to miejsca wyjątkowe, ciche i magiczne. Prawdziwymi skarbami okazują się być te nieeksplorowane masowo.
    Dzięki temu filmowi widz jest w stanie doświadczyć niezwykłego charakteru oraz magii nietuzinkowych greckich krajobrazów.

    Całość rejestrowana za pomocą aparatów: Canon 6D, 5D Mark III, 5D Mark II i 7D. Materiał wynikowy 5K+.

    Behind The Timelapse czyli timelapse timelapse'a:


    Pozdrowienia!

  2. #2
    Coś już napisał Awatar m2k
    Dołączył
    May 2010
    Miasto
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    75

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Timelapse z behind the timelapse wymiata! Czekam z niecierpliwością na efekt finalny

  3. #3
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Zapomnieliscie o jednej rzeczy mianowicie o ilosci mAh wyssanych z akumulatorow, bylaby to chyba najwieksza liczba Timelapse timelapse'a bardzo fajny i niecierpliwie czekam na premiere.

  4. #4
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Byłem tam w ubiegłym roku w wakacje. Wyspa bajka. Film w pełni oddaje klimat jaki tam panuje.
    Śledzę profil na FB

  5. #5
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Kupa roboty.... w sumie niepotrzebnej nikomu ale jednak szacun
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  6. #6
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Feb 2005
    Wiek
    55
    Posty
    2 368

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Z tym nikomu to bym nie przesadzal. Okaze sie po premierze.

  7. #7
    Pełne uzależnienie Awatar zanussi
    Dołączył
    Feb 2006
    Miasto
    to tu to tam
    Wiek
    47
    Posty
    1 696

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    No chyba że na zlecenie greckiej wyspy
    Oko plus aparat - dobrana para.

    sprzęt do generowania, rozpraszania, skupiania i rejestrowania świat(ł)a.....

  8. #8
    Moderator Awatar Bangi
    Dołączył
    Jun 2010
    Miasto
    Kraków
    Wiek
    42
    Posty
    4 622

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film


  9. #9

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Cytat Zamieszczone przez zanussi Zobacz posta
    Kupa roboty.... w sumie niepotrzebnej nikomu ale jednak szacun
    Pierwszy raz pojechałem na Zakynthos w 2014 w czerwcu, bo realizowałem zdjęcia timelapse do filmu dokumentalnego o skoczkach na linach "Dream Walker - Around The World in 80 Jumps" - Dream Walker. Around the world in 80 jumps

    Wyjeżdżaliśmy kilka dni przed tym jak księżyc był w nowiu, całkowicie zszedł z nieba - ominęło mnie najlepsze ujęcia Zatoki Wraku z Drogą Mleczną. Kilka dni po powrocie do domu zobaczyłem zdjęcie lokalnego fotografa właśnie z Wrakiem i ciemnym niebem. Przeszukałem cały internet - YouTube, Vimeo i nigdzie, ale to nigdzie nie ma takich ujęć. Bardzo mnie to zmotywowało i postanowiłem tam wrócić w sierpniu, kiedy warunki na astrofotografię są najlepsze. Wyprodukowałem niezależny film, który na pewno będzie dla mnie ogromną promocją, ale docelowo oczywiście materiał chcę sprzedać - wyspa, biura podróży, stock, firmy zajmujące się dystrybucją materiałów 4K, firmy typu Samsung, Sony, LG, które produkują telewizory 4K i szukają pięknych i ostrych ujęć Także stwierdzenie "niepotrzebnej nikomu" uważam za totalnie nietrafne. Poza tym jest zawsze szansa, że odezwie się do mnie potencjalny klient na taki film.

    Pozdrowienia, premiera tuż tuż
    Autor zdjęć, operator steadicam, timelapse - www.maciejtomkow.com

  10. #10

    Domyślnie Odp: Treasures of Zakynthos - 4K Timelapse Film

    Zapraszam do obejrzenia:
    Autor zdjęć, operator steadicam, timelapse - www.maciejtomkow.com

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •