Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 136

Wątek: Canon EOS M3

  1. #31

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Ja to wezmę zestaw body+18-55+55-200 +EVF 2,991zł z czego sprzedam eos M mk1 z obiektywem 18-55+55-200 dla brata za 280 funtów bo taki zestaw chce, a że posiadam jeszcze 18-55mm+22+ef-m adapter to zapłacę za m3 jakieś 270 funtów z przesylką a jak uznam że EVF jest mi niepotrzebny to go też opchnę za jakieś min 120 funtów to wyjdzie mi M3 za jakieś 840zł
    Ostatnio edytowane przez Camilo ; 04-03-2015 o 15:33

  2. #32
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Za bardzo się nie ekscytujcie tymi cenami, bo jeśli dobrze kojarzę, to była oferta ograniczona ilościowo. Choć możliwe, że Canon będzie mieć gest...

  3. #33

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Ja zamówiłem pytanie czy wszystko dobrze zrobiłem i nie anulują zamówienia oraz czy nie będę musiał wysyłać potwierdzenia tożsamości .Aparat mają dostarczyć do tenso 1-3 kwietnia.

  4. #34
    Pełne uzależnienie Awatar koraf
    Dołączył
    Oct 2006
    Miasto
    Legnica
    Posty
    1 749

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez JERONIMO1 Zobacz posta
    Ja zamówiłem pytanie czy wszystko dobrze zrobiłem i nie anulują zamówienia oraz czy nie będę musiał wysyłać potwierdzenia tożsamości .Aparat mają dostarczyć do tenso 1-3 kwietnia.
    No to wstępne gratki , a ciekawi mnie gwarancja? Jest u nas honorowana ?

  5. #35

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    A jak jest z cłem/vatem przy zamówieniu aparatu z Japonii? Czy nie okaże się, że po ich doliczeniu wyjdzie na to samo co kupując u nas?

  6. #36

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Do Polski 23% od kwoty razem z wysyłką tak mi się wydaje

  7. #37
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 722

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Dobrze Ci się wydaje, tyle ostatnio zapłaciłem.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  8. #38
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Instrukcja obsługi:

    EOS M3 Camera User Guide

  9. #39
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 222

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    Instrukcja obsługi:

    EOS M3 Camera User Guide
    dzieki

    jp
    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  10. #40
    Coś już napisał
    Dołączył
    Mar 2008
    Posty
    73

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    M3 jest chyba wart grzechu, choć dla mnie głównym warunkiem zakupu jest to, by szybkość wykonywania nim zdjęć była znacznie większa niż jedno na 2s jak jest w Canon M. A tego na razie nie wiem i dopóki nie wezmę aparatu do ręki pewnie nie będę wiedział, podobnie jak było z wersją M.
    Jest to dla mnie główna bolączka wersji M, autofokus to przy tym pestka (robiąc na co dzień zdjęcia lusterkowym FF nie mogłem się przyzwyczaić do sytuacji, gdy po zrobieniu zdjęcia trzeba czekać bezczynnie 2 sekundy, by zrobić następne).
    Natomiast z chęcią oddam ten gadżet psujący oświetlenie w zamian za focus peaking.

Strona 4 z 14 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •