Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 136

Wątek: Canon EOS M3

  1. #11
    Pełne uzależnienie Awatar jan pawlak
    Dołączył
    May 2012
    Posty
    4 221

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    puste opakowania po EF 24-70/2,8 I, 580EX, GP-E2 oraz 2 statywy i pilot RMT-DSLR2
    Sony A7R Mark III,[B] FE 1.8/20G, FE 1.4/35GM, 85mm 1:1.4 DG DN, FE 1.8/135GM,
    http://www.dpreview.com/galleries/51.../photos#page=1
    public.fotki.com/janusz-pawlak/

  2. #12
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez jan pawlak Zobacz posta
    Jak widać idzie im świetnie .
    Podobno dostępność w kwietniu, wtedy może poznamy ostateczną cenę.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  3. #13
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    1. Obiektywy do EOS M są dobre.
    2. Jest ich raptem cztery, trochę się zdziwiłem, że nie pokazali przy okazji M3 żadnego nowego. Prawdę mówiąc mi więcej nie potrzeba.

    A teraz kilka określeń odnośnie nowego sensora z materiałów Professional Network (!) Canona (wytłuszczenia moje):

    The EOS M3 is the first EOS to feature the stunning 24.2MP APS-C CMOS sensor.

    brand new 24.2 MP APS-C size CMOS sensor, offering new levels of stills and movie performance, especially in low light.

  4. #14
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Czyli co? W eMce dali inny sensor niż w rebelach? To by było ciekawe.
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  5. #15
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Czyli co? W eMce dali inny sensor niż w rebelach? To by było ciekawe.
    A skąd ten pomysł?
    Sensor ten sam raczej, tylko ktoś wpadł na pomysł, żeby pozycjonować M3 wyżej od Rebela (stąd piszą o nim w CPN). Pewnie jako uzupełnienie lepszego DSLRa. Tym bardziej dziwi mnie, że nadal nie ma Speed Boostera. Bo chyba Canon wolałby sprzedawać szkła EF niż EF-M
    Ostatnio edytowane przez jotes25 ; 11-02-2015 o 21:39

  6. #16
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta
    A skąd ten pomysł?
    "The EOS M3 is the first EOS to feature the stunning 24.2MP APS-C CMOS sensor."
    ???


    Cytat Zamieszczone przez jotes25 Zobacz posta

    Sensor ten sam raczej, tylko ktoś wpadł na pomysł, żeby pozycjonować M3 wyżej od Rebela (stąd piszą o nim w CPN). Pewnie jako uzupełnienie lepszego DSLRa. Tym bardziej dziwi mnie, że nadal nie ma Speed Boostera. Bo chyba Canon wolałby sprzedawać szkła EF niż EF-M
    Też się dziwię, może jakieś kwestie patentowe?
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  7. #17
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    "The EOS M3 is the first EOS to feature the stunning 24.2MP APS-C CMOS sensor."
    ???
    Aaaa, nawet tego nie zauważyłem Może 750d i 760d są po prostu drugi i trzeci

  8. #18
    Obertroll Awatar Kolekcjoner
    Dołączył
    Jun 2006
    Miasto
    Pod Tatrami
    Posty
    18 717

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Może, a może też jest tak że jednak coś wycięli - Canon ma dużą praktykę w tym względzie .
    "Co do wspomnianego mojego obowiązku to chcę jeszcze dodać, że mój stosunek do tegoż obowiązku jest moją osobistą i całkowicie prywatną sprawą, co zwalnia mnie od wszelkich dalszych komentarzy, przypisów, suplementów i gloss."
    Kapitan Wagner

  9. #19
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Poznań
    Posty
    3 608

    Domyślnie Odp: Canon EOS M3

    Cytat Zamieszczone przez Kolekcjoner Zobacz posta
    Może, a może też jest tak że jednak coś wycięli - Canon ma dużą praktykę w tym względzie .
    Oni się kiedyś w tym pogubią i wtedy będzie wesoło Mam wrażenie, że np. zoom w filmach żyje już własnym życiem i pojawia się jak chce i gdzie chce

  10. #20

Strona 2 z 14 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •