Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

  1. #1
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdansk
    Wiek
    47
    Posty
    33

    Domyślnie Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Witajcie
    Proponuje w tym wątku umówić się na wspólną podróż.
    Ja osobiście jadę z Gdańska i dysponuje autem na 5 osób, combi. Ale nie muszę się upierać by nim jechać.
    Także jak ktoś chętny na wspólna podróż to zapraszam. Oczywiście po drodze mogę kogoś zgarnąć

  2. #2
    Awatar Farmer1971
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Grabowo Kościerskie
    Posty
    10

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Witaj
    Też jadę z Gdańska (a konkretnie z Grabowa Kościerskiego). Mam już co prawda wykupiony bilet na Polski Bus, ale zawsze można go anulować. Samochodem opłaca się jechać w min. 3 osoby, także jakby znalazł się ktoś jeszcze, to byłoby fajnie.
    Przesyłam Ci na priv mój nr tel. i email do kontaktu.

  3. #3
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Oct 2008
    Miasto
    Gdansk
    Wiek
    47
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Do zlotu jeszcze trochę a chętni się zgłaszają jak po świeże bułeczki Więc jest szansa, że ktoś jeszcze będzie chętny. Zapraszam.

  4. #4
    Bywalec
    Dołączył
    Aug 2008
    Miasto
    Poznań
    Posty
    146

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Witam

    Czy ktoś się wybiera z Poznania lub okolic. Można się umówić na wspólną podróż.

  5. #5
    Bywalec Awatar Canonierzysta
    Dołączył
    Feb 2012
    Miasto
    Olsztyn
    Posty
    185

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    To może i ja też napiszę.

    Ja jadę z Olsztyna. Samochodzik mały dlatego max jedną osobę mogę zabrać ( aby było miejsce na sprzęt jeszcze).

    Przypuszczalny wyjazd godzina 7-8 rano.

    Jakby co to info na priv.

    Pozdr.
    EOS R|EOS 50D|C24-105L|50mm 1,8STM|Samyang 8mm|Stroboss 60evo|430EXII|Nieustanny rozwój w pakiecie z nieustanną pasją;-)

    --==<<Jeśli martwi się nie żywią, to dlaczego żywi się martwią>>==--

  6. #6

    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Świętajno
    Posty
    4

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Hej..Witam ja startuje ze Szczytna ale troszkę później tak około 8-9, też mam mały samochód ale w miarę oszczędny ...Możemy się zgadać będzie raźniej.pozdrawiam

  7. #7
    Uzależniony Awatar słowiczek
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    T.M.
    Wiek
    49
    Posty
    764

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Być może ta informacja przyda się forumowiczom jadącym z Gdańska własnym samochodem naszą nówką autostradą Gdańsk - Łódź. Powtarzam tu za radiowym info. Między Toruniem a Łodzią nie ma żadnej stacji benzynowej, więc w Toruniu tankowanie pod korek, dla pewności proponuję sprawdzić.

  8. #8
    Właściciel forum Awatar fomag
    Dołączył
    Mar 2011
    Miasto
    Gdańsk
    Posty
    1 565

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Cytat Zamieszczone przez słowiczek Zobacz posta
    Być może ta informacja przyda się forumowiczom jadącym z Gdańska własnym samochodem naszą nówką autostradą Gdańsk - Łódź. Powtarzam tu za radiowym info. Między Toruniem a Łodzią nie ma żadnej stacji benzynowej, więc w Toruniu tankowanie pod korek, dla pewności proponuję sprawdzić.
    Potwierdzam. Ale to jest raptem 175 km więc 20 l raczej wystarczy aby przejechać :-). Fakt, dobrze wiedzieć.
    Na końcu wszystko będzie dobrze... a jak nie jest dobrze, to znaczy, że to nie koniec!

  9. #9

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Ktoś może będzie jechał z Warszawy przez Piaseczno i mógłby mnie zabrać w piątek rano ? :-) Oczywiście dorzucam się do beznyny.
    Proszę o kontakt 602 72 32 62
    Mariusz

  10. #10
    Coś już napisał
    Dołączył
    Nov 2011
    Miasto
    Katowice
    Wiek
    46
    Posty
    72

    Domyślnie Odp: Zlot użytkowników forum Canon-board 2014 !!! 30.05 - 1.06 dojazd

    Z Katowic jadę w piątek ok.9-10. Mam puste auto
    Tel: 503-666-486

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •