Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 42

Wątek: Graffiti, co o tym sądzicie?

  1. #31
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2018
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Jeżeli graffiti wykonane jest przez kogoś normalnego a nie jakieś bazgroły typu je*ac policje to jak najbardziej to moja ulubiona sztuka

  2. #32
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2018
    Posty
    1

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Jeśli ładne, zrobione z gustem, pasujące do otoczenia - jestem jak najbardziej na tak. To też forma sztuki.

  3. #33
    Uzależniony Awatar italy
    Dołączył
    Nov 2011
    Posty
    508

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Podczas wyjazdu wakacyjnego , spotkałem się z taką formą upiększenia domu. Mori - malutkie miasteczko we Włoszech, przepiękne stare domy i coś co przykuwa uwagę przechodniów.

    1.
    Mori , graffiti by bogdan l, su Flickr

    2.Mori, graffiti by bogdan l, su Flickr

    3.
    mori , graffiti by bogdan l, su Flickr

    Lubię takie połączenie pomimo że to forma nowoczesna usytuowana na dość starym budynku.
    Jeśli admin uzna że wstawione zdjęcia nie powinny się tu ukazywać ,proszę o ich usunięcie.

  4. #34
    Uzależniony
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    850

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    w Ameryce Południowej bardzo popularny temat.

  5. #35
    Zablokowany
    Dołączył
    Apr 2018
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    graffiti to świetna sprawa o ile nie jest wulgarne oraz na prawde dobrze wykonane

  6. #36

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Jeśli wykonane na zlecienie/ z pozwoleniem to po prostu sztuka, jesli nie, wandalizm.

  7. #37

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Cytat Zamieszczone przez stattika Zobacz posta
    graffiti to świetna sprawa o ile nie jest wulgarne oraz na prawde dobrze wykonane
    ja też tak samo uważam, grafitti takie jest postrzegane przezemnie jako sztuka

  8. #38

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Graffiti to świetne oddanie się sztuce ale tylko wśród malarzy i prawdziwych artystów. Nie potrafię zaakceptować wulgarnych obrazków lub napisów na ścianach.. Zwłąszcza wtedy gdy wjeżdżamy do jakieś obcego nam miasta - opinie wyrabiamy sobie już na wjeździe..

  9. #39

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    ostatnio byłam we Wrocławiu, tam są świetne można nawet zwiedzać miasto idąc szlakiem murali

  10. #40

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Jak dla mnie to sposób na sztukę dobry, jak każdy inny. Może nawet lepszy, bo w przestrzeni miejskiej łatwiej znaleźć miejsce na prezentację swoich dzieł Mnie to estetycznie nie drażni, ale w sumie rozumiem też stanowiska ludzi, których w latach 2000 oburzały otagowane pociągi i tagi typu potse dosłownie wszędzie. Jest różnica między sztuką i wandalizmem i o ile nie ma nic dobrego w tagowaniu szyb w tramwaju, tak prezentowanie sztuki o jakichś tam walorach na murach miejskich zupełnie mi nie przeszkadza.

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •