Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 42

Wątek: Graffiti, co o tym sądzicie?

  1. #21
    Komar111
    Guest

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Marcin ma rację, niestety, dzisiaj łatwo jest wołać "tego się nie czepiamy, to sztuka".

  2. #22

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Cytat Zamieszczone przez Tom77 Zobacz posta
    Smętne jest to ze takim blokowiskom pomagają tylko murale
    To fakt, toretycznie lepiej by było po prostu zadbać o wygląd blokowisk, czy to jakąś zadbaną roślinnością na osiedlu, czy odnawianiem systematycznym, wtedy murale byłyby zbędne.
    Co do samego graffiti, mi jakoś szczególnie nie przeszkadza, widziałem kilka fajnych, chyba w sosnowcu czy katowicach, w każdym razie na śląsku przy stacji PKP i naprawdę mi się podobały, ale często to jednak wandalizm, który obok sztuki nie stał, niestety.

  3. #23
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Jeśli jest pozwolenie i samo dzieło jest przemyślane to uważam, że jest to bardzo dobry pomysł na "ukolorowienie" blokowisk i osiedli

  4. #24
    Pełne uzależnienie
    Dołączył
    May 2007
    Posty
    1 503

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Jeśli przemyślane, to raczej mural, niż graffiti.

  5. #25
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...

  6. #26
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Cytat Zamieszczone przez Komar111 Zobacz posta
    Marcin ma rację, niestety, dzisiaj łatwo jest wołać "tego się nie czepiamy, to sztuka".
    Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią. Tak to już jest w dzisiejszych czasach.

  7. #27
    Uzależniony Awatar Macios
    Dołączył
    Jun 2005
    Miasto
    Szczecin
    Wiek
    45
    Posty
    692

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    scutid19868 napisał: Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
    firlu4: Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią. Tak to już jest w dzisiejszych czasach.

    Ludzie, dajcie sobie spokój z takimi wpisami, bo przez takie bezsensowne pitolenie, nie daje się już powoli czytać tego forum!!!

  8. #28
    Pełne uzależnienie Awatar kmeg
    Dołączył
    Jul 2009
    Wiek
    48
    Posty
    1 459

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Cytat Zamieszczone przez Macios Zobacz posta
    scutid19868 napisał: Ja się niestety kompletnie na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...
    firlu4: Całkowicie zgadzam się z tą wypowiedzią. Tak to już jest w dzisiejszych czasach.

    Ludzie, dajcie sobie spokój z takimi wpisami, bo przez takie bezsensowne pitolenie, nie daje się już powoli czytać tego forum!!!
    To boty klasyczne wpisy botów spamerskich.

  9. #29
    Zablokowany
    Dołączył
    Mar 2018
    Posty
    0

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    Wracając do tematu.. uważam prawdziwe graffiti za sztukę, oczywiście nie mam na myśli błochomazu w stylu JP na odnowionej kamienicy. Prawdziwe graffiti to takie które dodaje blasku otoczeniu, zamienia monotonię w coś innowacyjnego, często z głębokim przekazem.

  10. #30

    Domyślnie Odp: Graffiti, co o tym sądzicie?

    a ja tak sobie myślę, że łatwiej odmalować po prostu ścianę na dany kolor, bo graffiti, w stylu "mural, który ma upiększyć brzydki blok" przecież też trzeba będzie po jakimś czasie odnowić, żeby nie wyglądało źle. syzyfowa praca

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •