Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25

Wątek: Oryginał czy podróbka?.

  1. #21
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 021

    Domyślnie Odp: Oryginał czy podróbka?.

    Od czasu epizodów z eksplozjami baterii w telefonach samsunga, mam niestety większe obawy w przypadku zamienników. Nie wiem czy jak oryginał Canona wybuchnie w korpusie to mi canon cokolwiek zrekompensuje. Ale jeśli wybuchnie zamiennik to na pewno będę się mógł cmoknąć sam.
    1DX + 50L

  2. #22
    Uzależniony
    Dołączył
    Nov 2013
    Posty
    592

    Domyślnie Odp: Oryginał czy podróbka?.

    Doskonale spisuja sie baterie firmy Patona. Bardzo popularne np. w Niemczech.

  3. #23
    Coś już napisał Awatar the.watcher
    Dołączył
    Dec 2009
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    67

    Domyślnie Odp: Oryginał czy podróbka?.

    Cytat Zamieszczone przez adawro Zobacz posta
    Od czasu epizodów z eksplozjami baterii w telefonach samsunga, mam niestety większe obawy w przypadku zamienników. ...
    Samsung chwali się, że 700 pracowników przetestowało 200.000 telefonów Galaxy 7 Note i 30.000 baterii od 4 producentów... I baterie były niewinne, a wadliwa konstrukcja styków, które zwierały akumulator w niektórych sytuacjach. samsung-blames-two-different-defects-for-galaxy-note-7-battery-debacle

    Niedawno byłem zmuszony zamówić kolejne dwie baterie do jedynki (która zżera je w zawrotnym tempie) i bardzo żałuję, że na razie taka cisza z zamiennikami. Jeden oryginalny aku 650 zł, zamiennik do poprzedniego modelu 80 zł. Mimo wszystko wziąłbym te 16 zamienników w cenie 2 oryginałów

  4. #24
    Pełne uzależnienie Awatar adawro
    Dołączył
    Jul 2011
    Miasto
    Ursynów
    Wiek
    49
    Posty
    1 021

    Domyślnie Odp: Oryginał czy podróbka?.

    Ciekaw jestem czy nie lepiej oddawać do specjalistycznej firmy oryginalne zużyte akumulatory aby wymieniono w nich same ogniwa? Ale z drugiej strony stać było na krowè (1dxmk2) to nie stać na łańcuch (oryginalna bateria)?
    1DX + 50L

  5. #25
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Mar 2012
    Posty
    33

    Domyślnie Odp: Oryginał czy podróbka?.

    Cytat Zamieszczone przez aptur Zobacz posta
    Ja za to nie widzę sensu płacenia 280 zł za oryginalny akumulator. Za tą cenę mogę kupić 5 zamienników. Nigdy żaden mi nie padł w ważnym momencie a to, że pożyją krócej od oryginału jest mi obojętne.
    w fotografii zgodzę, się, w filmie - NIE!

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •