Strona 52 z 70 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 696

Wątek: Adobe Lightroom 5 i 6

  1. #511
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    27

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez misiek_lublin Zobacz posta
    Te tansze to licencja dla uczniow / studentow.
    Tylko właśnie autor aukcji zaznacza, że jest to wersja pełna, komercyjna i nie jest edukacyjna. Za to wersja OEM.

  2. #512
    Coś już napisał Awatar misiek_lublin
    Dołączył
    Feb 2014
    Miasto
    Lublin
    Posty
    53

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Owszem, nie zwrocilem uwagi na wszystkie aukcje. To nie budzi mojego zaufania: Adobe Photoshop Lightroom 5 Win/Mac CD+KEY 24/7 (4524486451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Natomiast tu: Adobe Lightroom 5 ENG WIN/MAC BOX Student Edition (4509510738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest wyraznie napisane ze to wersja student i pudelkowa, w dodatku sklep stacjonarny 'znam z widzenia' z mojego miasta.

  3. #513
    Dopiero zaczyna
    Dołączył
    Aug 2014
    Posty
    27

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez misiek_lublin Zobacz posta
    Owszem, nie zwrocilem uwagi na wszystkie aukcje. To nie budzi mojego zaufania: Adobe Photoshop Lightroom 5 Win/Mac CD+KEY 24/7 (4524486451) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
    Natomiast tu: Adobe Lightroom 5 ENG WIN/MAC BOX Student Edition (4509510738) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. jest wyraznie napisane ze to wersja student i pudelkowa, w dodatku sklep stacjonarny 'znam z widzenia' z mojego miasta.
    Właśnie tę miałem na myśli, podejrzanie niska cena, myślę że nie warto ryzykować i lepiej kupić normalne pudełko, w normalnym sklepie. Dziękuję za opinię.

  4. #514

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Dzięki za wszystkie odpowiedzi - wstrzymam się chwilę, odłożę pieniądze i kupię wersję pudełkową za 'normalną' cenę

  5. #515

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Witam, za kilka dni planuję wymianę dysku na SDD co wiąże się z postawieniem systemu od nowa i mam kilka pytać.
    1.Jak najłatwiej przenieść zdjęcia z wszystkimi ustawieniami obróbki? Zdjęcia mam zapisane w RAW + plik XMP
    2. Czy przy wymianie dysku potrzebna jest jakaś dezaktywacja LR ,chodzi mi o to aby później nie mieć jakiś problemow z aktywacją klucza.
    Z góry dziękuję za pomoc.
    Ostatnio edytowane przez rapala ; 02-09-2014 o 08:24

  6. #516
    Początki nałogu
    Dołączył
    Oct 2007
    Miasto
    Lębork
    Posty
    378

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    1. Zrób kopię catalogu. Potem go wczytasz wskażesz gdzie ą pliki raw wraz z ich xmp i wszystko ładnie wróci do stanu wyjściowego.
    2. Niczego nie musisz dezaktywować.

    Dodatkowo możesz sobie hurtowo skopiować pędzle,p resety i inne takie. W Win7 są w następujących lokalizacjach:

    1. Presety - C:\Users\Nazwa_konta\AppData\Roaming\Adobe\Lightro om\Develop Presets
    2. Pędzle - C:\Users\Nazwa_konta\AppData\Roaming\Adobe\Lightro om\Local Adjustment Presets
    3. Znaki wodne - C:\Users\Nazwa_konta\AppData\Roaming\Adobe\Lightro om\Watermarks
    4. Szablony www - C:\Users\Nazwa_konta\AppData\Roaming\Adobe\Lightro om\Web Templates
    5. Znaczniki meta - C:\Users\Nazwa_konta\AppData\Roaming\Adobe\Lightro om\Metadata Presets
    6. Profile - C:\Users\Nazwa_konta\AppData\Roaming\Adobe\CameraR aw\CameraProfiles
    Marki trzy.

  7. #517

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Dzięki za odpowiedź ,jutro biorę się za zmianę dysku choć nie lubię takich zmian bo jak znam życie to coś zdechnie...Ale jak już się zakupiło to mus.

  8. #518
    Pełne uzależnienie Awatar jinks
    Dołączył
    Mar 2006
    Miasto
    Kielce
    Wiek
    39
    Posty
    2 178

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Mam pytanko odnośnie pakietu LR5+premiere elements dodawanego do canona 6d. Nie potrzebuję LR i chciałbym go sprzedać/dać komuś zostawiając sobie tylko program do obróbki filmów. Czy te programy mają oddzielne licencje, czy jest 1 klucz do obu? Wiem, że pytanie trochę dziwnie-smieszne , ale jeśli będę chciał jednak sprzedać to nie chciałem tego rozpakowywać.
    Miłego dnia
    moja www

  9. #519
    Pełne uzależnienie Awatar banan82
    Dołączył
    Jun 2007
    Miasto
    Scotland
    Wiek
    41
    Posty
    1 165

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    W takich przypadkach to sa dwie osobne licencje. Dwa rozne programy.
    Tak bylo np. w bandlu Elements + Premiere.
    5Dmk3 + 1Dsmk2 + Fuji X-T1
    Crazy Apple Fanboy
    Ex Linux User

  10. #520
    Początki nałogu Awatar quail
    Dołączył
    Dec 2008
    Miasto
    Warszawa
    Posty
    400

    Domyślnie Odp: Adobe Lightroom 5

    Cytat Zamieszczone przez rapala Zobacz posta
    Witam, za kilka dni planuję wymianę dysku na SDD co wiąże się z postawieniem systemu od nowa i mam kilka pytać.
    Niekoniecznie musisz stawiać wszystko od zera. Ja taką przesiadkę zrobiłem bez reinstalacji czegokolwiek. Jest masa softu który zrobi obraz dysku systemowego na innym dysku, chociażby darmowy clonezilla.

Strona 52 z 70 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •